💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Ben latincede kalmisim latince okunmaz dedim ben... ama arapca bilmeyen turkcesinden okur dedim ama dedigin dogrudur tabi ama bilmeyenler ogrenemeyenler napsin mecbur turkcesinden okuyorlar
Kız latin alfabesi zaten Türkçe değil mi Türk alfabesi varda ben mi bilmiyom valla kuzu baktım nette iyice. Arapça ve Türkçe olarak okuyunca harfler çok değişiyor anlam karışıyor. Kabul olmasından ziyade benim derdim günah olup olmaması. Ha açılır netten hoca eşliğinde takip edilir o tamam ama diğer türlü bana doğru gelmiyor. Ama derseniz ki yok ben okurum o zaman bişey diyemem

Benim kafa error veriyor artik onu oku bunu oku valla benim esimde kv de de turkcesinden okuyor anlam degismiyor ben arapcaya bakiyorum bide turkcesine ayni gibi geliyo bana neyse Allah bilir orasini

Konu nasıl karıştı yahu Ben latin harfli şekliyle okuyorum, meal değil, Arapça ama latin harfli. Arapça bilmiyorum ne yapayım yanı? Hoca eşliğinde okuya okuya öğrendim canlarım. Evet gerçekten arkadaş haklı h yazıyor g gibi bir ses çıkıyor. Onun için hoca eşliğinde okunabilir derim.Çünkü doğru telaffuz ediyorsun hocayla birlikte. KurkmantoluS B Beto2012

Tefriciyede böyle sıkıntılar olmuyor bu yüzden benim oyum 4444 salatı tefriciyeden yans
Kızlar şimdi birde herkes bebek için mi okuyacak. mesela B Beto2012 kayınvaliden de varya bebek için mi okuyacak 41 Meryem suresi bebek için okunuyor ya hani ona göre kız yani kızlar Tefriciye bana da mantıklı geliyor herkes duasını seçer

Tecvit iste o. Bende cok tecvit bilmiyorum aslinda arapca biliyorum ama hocaalar tecvitli okuyor

Meryem olursa onu sokmam kiz bu yastan sonra kaynim olmasin

Neyse önce listeyi bitirelim de sonra oylama yaparız . Bebek için her ikiside okunup Allah ın izniyle çok faydasını görenler var. Meryem suresi her niyet için okunabiliyor mu bilmiyorum ben

Ben meryem suresi bebek için okunuyor diye biliyorum. telasememuresi kaldı sadece. Oda giriş yapmamış. Hafta sonu olduğu için olabilir diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…