💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlar Sezinto hala giriş yapmadı onu bekliyorum. Yeni kişiye geçsek belki okumuştur bildirim yapamıyor sayı karışır. Gerçi Meyra da duasını söyleyecek

Kızlar Sezinto dün gece 00.17 de girmiş fakat cevap yazmamış buraya. Onun yerine okuyalım mı ne dersiniz. Artık yeni arkadaşlara geçelim çok bekledik

memurhanim telasememuresi kızlar sizin dualarda Sezinto okumadı bildirim de yapmadı. Bende takipteyim ama gözümden kaçaçak olursa sizde takip eder misiniz. Eğer bildirim yapmazsa sizler kendi adınıza 3 er tane okuyun olur mu. Yeni kişiye geçiyorum artık

Canım sen duanı yaz hadi.
Her zaman yaptıgım duamı kısa haliyle yazıyorum Rabbim cok verendir
"Rabbim senden hayırlı saglikli evlat/evlatlar diliyorum bu haberi tez zamanda alabilmeyi Anne- baba olabilme sevincini yaşat Allahım, beni senin yolundan ayırma, anama babama eşime kardeşlerime ve yeğenlerime saglikli hayırlı uzun ömürler nasip eyle, borclarımı ödemede kolaylıklar ihsan eyle, kimseye muhtaç etme, evimi yuvamı Bereketli kıl, kardeşlerimin hayırlı yuva kurmalarını diliyorum Allahım senın yolundan ayrılmasınlar...Ebediyete intikal eden sevdiklerimınde kabirlerini nurlarla doldur Allahım"..

Şahmeran Duâ’mız

1• M Minikbirmucizemeselesi -3 tane
2• P Podik -3tane
3• B Beto2012 -4 tane
4• KurkmantoluS -3 tane
5• Sunay9876 -3 tane
6• ferdaw -3 tane
7• B Belki Olur -3 tane
8• aypare ackerman -3 tane
9• B Bademmm388 - 3 tane
10• Sezinto -3tane
11 • B Beto2012 (Kayınvalidesi) -4 tane (Hayırlısı ile borçlarından kurtulmak, ödeyebilme kolaylığı versin Allah )
12• G Gonlumcicekolsun -(Mazeretli)(Rabbim senden hayırlı saglikli evlat/evlatlar diliyorum bu haberi tez zamanda alabilmeyi Anne- baba olabilme sevincini yaşat Allahım, beni senin yolundan ayırma, anama babama eşime kardeşlerime ve yeğenlerime saglikli hayırlı uzun ömürler nasip eyle, borclarımı ödemede kolaylıklar ihsan eyle, kimseye muhtaç etme, evimi yuvamı Bereketli kıl, kardeşlerimin hayırlı yuva kurmalarını diliyorum Allahım senın yolundan ayrılmasınlar...Ebediyete intikal eden sevdiklerimınde kabirlerini nurlarla doldur Allahım"..)
13• memurhanim - 3 tane
14• telasememuresi -3 tane

DUA SIRASI G Gonlumcicekolsun ve B Beto2012 KAYINVALİDESİ ARKADAŞIMIZDA. DUASI İSMİNİN YANINDA. ABDESTLİ OKUYALIM ARKADAŞLAR. PAZAR AKŞAMA KADAR OKUMUŞ OLALIM İNŞALLAH. ALLAH KABUL ETSİN

Not: Arkadaşlar iki kişiye okuyoruz. İki arkadaşa da aynı sayıda okuyoruz Son zamana kadar bildirim yapmayan, mazeretsiz okumayan, foruma giriş yapıp yazmayanları listeden çıkarıyoruz. Lütfen dikkat edelim, hakka girmeyelim. Allahım kabul etsin

Not: Önce okuyacağımız sure ve salavatları 3er defa okuyup Şahmeran Duâ’mıza geçelim arkadaşlar. Her okumada tekrar etmenize gerek yok. Yeni arkadaşa geçince tekrar ederiz.

*Duadan önce
*3 kere‘Fatiha Suresi’

*3 kere ‘ İhlas Suresi’

* 3kere'Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel Hayyel kayyume ve etubü ileyh.'

*3 kere'elhamdülillahı Rabbilalemin '

*3 kere'Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed'

*3 kere'sübhanerrabbiyel aliyyil alel vehhab '

diyoruz şahmeran duasını okuyoruz arkadaşımızın ne duası varsa onu da okuyup en son ..

*3 kereAllahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed '

AMİN. Diyerek duâmızı sonlandırıyoruz.

ŞAHMERAN DUASI

• Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
  • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
  • Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kâhir.
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
  • Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
  • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
  • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

Amin canım Allahım razı olsunnn. Herkesin ne muradı varsa versin inşallah

Şahmeran Duâ’mız

1• M Minikbirmucizemeselesi -3 tane
2• P Podik -3tane
3• B Beto2012 -4 tane
4• KurkmantoluS -3 tane
5• Sunay9876 -3 tane
6• ferdaw -3 tane
7• B Belki Olur -3 tane
8• aypare ackerman -3 tane
9• B Bademmm388 - 3 tane
10• Sezinto -3tane
11 • B Beto2012 (Kayınvalidesi) -4 tane (Hayırlısı ile borçlarından kurtulmak, ödeyebilme kolaylığı versin Allah )
12• G Gonlumcicekolsun -(Mazeretli)(Rabbim senden hayırlı saglikli evlat/evlatlar diliyorum bu haberi tez zamanda alabilmeyi Anne- baba olabilme sevincini yaşat Allahım, beni senin yolundan ayırma, anama babama eşime kardeşlerime ve yeğenlerime saglikli hayırlı uzun ömürler nasip eyle, borclarımı ödemede kolaylıklar ihsan eyle, kimseye muhtaç etme, evimi yuvamı Bereketli kıl, kardeşlerimin hayırlı yuva kurmalarını diliyorum Allahım senın yolundan ayrılmasınlar...Ebediyete intikal eden sevdiklerimınde kabirlerini nurlarla doldur Allahım"..)
13• memurhanim - 3 tane
14• telasememuresi -3 tane

DUA SIRASI G Gonlumcicekolsun ve B Beto2012 KAYINVALİDESİ ARKADAŞIMIZDA. DUASI İSMİNİN YANINDA. ABDESTLİ OKUYALIM ARKADAŞLAR. PAZAR AKŞAMA KADAR OKUMUŞ OLALIM İNŞALLAH. ALLAH KABUL ETSİN

Not: Arkadaşlar iki kişiye okuyoruz. İki arkadaşa da aynı sayıda okuyoruz Son zamana kadar bildirim yapmayan, mazeretsiz okumayan, foruma giriş yapıp yazmayanları listeden çıkarıyoruz. Lütfen dikkat edelim, hakka girmeyelim. Allahım kabul etsin

Not: Önce okuyacağımız sure ve salavatları 3er defa okuyup Şahmeran Duâ’mıza geçelim arkadaşlar. Her okumada tekrar etmenize gerek yok. Yeni arkadaşa geçince tekrar ederiz.

*Duadan önce
*3 kere‘Fatiha Suresi’

*3 kere ‘ İhlas Suresi’

* 3kere'Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel Hayyel kayyume ve etubü ileyh.'

*3 kere'elhamdülillahı Rabbilalemin '

*3 kere'Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed'

*3 kere'sübhanerrabbiyel aliyyil alel vehhab '

diyoruz şahmeran duasını okuyoruz arkadaşımızın ne duası varsa onu da okuyup en son ..

*3 kereAllahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed '

AMİN. Diyerek duâmızı sonlandırıyoruz. ❤

❤ŞAHMERAN DUASI❤

• Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
  • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
  • Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
  • Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kâhir.
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
  • Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
  • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
  • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…