💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

dua:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi aşkla bağlanacağımız ve karşılıklı mutlu olacağımız ve keşke şu özelliği olsa bile demeyeceğim dünya ve ahirette cenneti yaşatacak bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva ve mutlu imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur.

Duamiz
Salati Mecule
Herkes dua sahibi için 51 tane okuyacak
Dua sahibi kendi niyeti için Sabah namazından önce yatsı namazından sonra okuyacak
Dua sahibi 51 salati mecule okuduktan sonra iki rekat namaz kılacak birinci rekatta fatiha, inşirah suresi ikinci rekatta fatiha, kafirun, nasr sureleri okunacak

ftemiz Fadime dua:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi aşkla bağlanacağımız ve karşılıklı mutlu olacağımız ve keşke şu özelliği olsa bile demeyeceğim dünya ve ahirette cenneti yaşatacak bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva ve mutlu imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur
Rainbow Peace
Kafiyesizsiir
ftemiz
S selametle66
C cansu_tr
yalutserkan
@tospaagdt
M mer_4260
B Bademmm388

Fadime kardeşime okudum.Rabbim kabul etsin.amin

Fadime arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin

Duamiz
Salati Mecule
Herkes dua sahibi için 51 tane okuyacak
Dua sahibi kendi niyeti için Sabah namazından önce yatsı namazından sonra okuyacak
Dua sahibi 51 salati mecule okuduktan sonra iki rekat namaz kılacak birinci rekatta fatiha, inşirah suresi ikinci rekatta fatiha, kafirun, nasr sureleri okunacak
S selametle66 (SUHEDA)
Duam söylediğim gibi hem bu dünyada birbirimizin bu dünyasını daima cennete çevirip hemde ahirette birbrimizi cennete götüreceğimiz hayırlı mutlu huzurlu bir yuvamin olacağı iyi ki evlenmisim diyeceğim tez zamanda hayırlı salih bir eş istiyorum.ve ömrümü Rabb'imin rızasını kazanmak için yaşamaya çalışmaya sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür istiyorumm.
Allah'ım buradaki tüm herkesin dualarını hayırlısı ile tez zamanda kabul eyle.amin
Rainbow Peace
Kafiyesizsiir
ftemiz
S selametle66
C cansu_tr
yalutserkan
@tospaagdt
M mer_4260
B Bademmm388

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…