💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Allah’ım! Fayda vermeyen ilimden, katına yükselmeyen (kabul olunmayan) amelden, huzur bulmayan kalpten ve kulak verilmeyen duâdan Sana sığınırız. Ey Hay ve Kayyum olan! Sadece Senden yardım isteriz; Tülay kardeşimin Hayatını düzelt, gözünü açıp kapayıncaya kadar bile onu nefsiyle baş başa bırakma.Günahlarını affet. Tülay kuluna tâkdir ettiğin her şeyin sonunun hayır olmasını senden, senin merhâmetinden dilerim. Ey merhâmet edenlerin en merhametlisi katından Tülay kardeşimize ve isteyen bütün Kullarına hayırlı Salih ve Saliha kullarından olan bir evlat nasip et. EŞİYLE mutlu afiyetli bereketli hayırlı bir ömür yaşat. Borçlarına ödeme kolaylığı ver kimselere muhtaç olmadan borçlarını bitirmeyi nasip et. Duasına amin diyenlerin de bütün dualarını kabul et Amin.!!

Duamiz
Salati Mecule
Herkes dua sahibi için 51 tane okuyacak
Dua sahibi kendi niyeti için Sabah namazından önce yatsı namazından sonra okuyacak
Dua sahibi 51 salati mecule okuduktan sonra iki rekat namaz kılacak birinci rekatta fatiha, inşirah suresi ikinci rekatta fatiha, kafirun, nasr sureleri okunacak
yalutserkan Tülay in duasi;
Allah’ım! Fayda vermeyen ilimden, katına yükselmeyen (kabul olunmayan) amelden, huzur bulmayan kalpten ve kulak verilmeyen duâdan Sana sığınırız. Ey Hay ve Kayyum olan! Sadece Senden yardım isteriz; Tülay kardeşimin Hayatını düzelt, gözünü açıp kapayıncaya kadar bile onu nefsiyle baş başa bırakma.Günahlarını affet. Tülay kuluna tâkdir ettiğin her şeyin sonunun hayır olmasını senden, senin merhâmetinden dilerim. Ey merhâmet edenlerin en merhametlisi katından Tülay kardeşimize ve isteyen bütün Kullarına hayırlı Salih ve Saliha kullarından olan bir evlat nasip et. EŞİYLE mutlu afiyetli bereketli hayırlı bir ömür yaşat. Borçlarına ödeme kolaylığı ver kimselere muhtaç olmadan borçlarını bitirmeyi nasip et. Duasına amin diyenlerin de bütün dualarını kabul et Amin.!!
@casual woman
@Feslegen
@ftemiz
@Mutluol77
@cansu_tr
@yalutserkan
@Tospaagtd
@mer_4260
@Bademmm388

Rainbow Peace ftemiz S selametle66 yalutserkan C cansu_tr 5 528mucizemmm M mer_4260 B Bademmm388
Kızlar Tülay arkadaşımızın duasina geçtik

Tülay arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin rabbim duasını yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…