💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Rainbow Peace canim kendi niyetin için 51 defa salati mecule okuyunca altta paylaştığım resimde namaz var onu da kıl olur mu
Okudum, namazinida kıldım. Rabbim kabul etsin ins. Allah razi olsun kızlar hepimizin sıkıntıları geçer, dualari tez zamanda kabul olur insss

Funda arkadaşimiza okudum.Rabbim tez zamanda tüm sıkıntısini gidersin.amin

Duamiz
Salati Mecule
Herkes dua sahibi için 51 tane okuyacak
Dua sahibi kendi niyeti için Sabah namazından önce yatsı namazından sonra okuyacak
Dua sahibi 51 salati mecule okuduktan sonra iki rekat namaz kılacak birinci rekatta fatiha, inşirah suresi ikinci rekatta fatiha, kafirun, nasr sureleri okunacak
Kafiyesizsiir Mine duam;
Ismim Mine
Duam; hafta sonu yaptığım is gorusmemim olumlu sonuçlanması ve hayırlısı ile insaAllah ise başlamak kyk borcumu ödeme kolaylığı, yakın zamanda da dualarimda ettiğim gibi özellikleri olan biriyle hayırlısı ile yuvami kurmak, hastaliklarimiza sifa, abime de hayırlı bol kazanç ve yuvasına huzur mutluluk için dua istiyorum kizlar Rabbim razi olsun hepimizden hayırlısı ile tüm dualarimizi kabul olsun InşaAllah
Rainbow Peace
Kafiyesizsiir
ftemiz
S selametle66
C cansu_tr
yalutserkan
5 528mucizemmm
M mer_4260
B Bademmm388

Okudum minecim Allah kabul etsin inşaAllah

Canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin

Mine kardeşim için okudum.Rabbim kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…