💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlar az öncede buraya yazdım ama yazdigim yine çıkmamış niye böyle oluyor anlamadım.internetim dede sıkıntı yok heryere girip çıkabiliyorum . M mer_4260 arkadaşımızın esmasini okumuştum bildirim yazmıştım ama gelmemiş Zeyno arkadaşın duasına yetişemedim transferden sonra çok şiddetli başım ağrıyor pek siteye giremedim isterseniz listeden çıkartabilirsiniz ama kalın derseniz ikinci arkadaş için hemen okumaya baslayabilitim

Subhânallâhi ve Bihamdihi

Herkes dua sahibi için 313 adet okuyacak

Öncelikle 21 Estağfirullah el azim cekelim sonra Peygamber Efendimize salavat getirip Besmele cekerek arkadasimiz TÜLAY 'ın duasını edelim yalutserkan TÜLAY'ın duası

Allahım HATİCE kızı TÜLAY kardeşimize katından Salih ve Saliha kullarından olan hayırlı sağlıklı bir evlat nasip et tez zamanda Yarabbim dileyen isteyen bütün kullarına da içinde inşallah ve kocasıyla mutlu huzurlu bir yaşam borçlarına da tez zamanda ödeme kolaylığı nasip et AMİN

Daha sonra Peygamber Efendimize tekrar salavat getirip Subhânallâhi ve Bihamdihi zikrini çekmeye başlayalım arkadaşlar her 100. Zikre geldiğimize TÜLAY in niyetini hayırlısı ile kabul et Allah 'ım diye dua edelim arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim abdest şartı yok ama abdestli olunursa çok daha iyi olur kibleye yönelerek huşu içinde çekmeye özen gösterelim

@Zeyno19
@yalutserkan
@cansu_tr
@Bademmm388
@mer_4260
@Tospaagtd
@Feslegen

Canim estağfurullah niye cikartalim listeden sadece cevap vermeyince mervenin duasını okudum biraz gecikmisti mervenin duası çok geçmiş olsun ben busranin duasını senin yerine okudum duani paylasmayinca vakit kaybetmeden diger arkadasa gecelim istedim ondan sonra sana okunacak zaten

Hakkını helal et canım ben şimdi okumaya başlayacağım beni okundu say olur mu çok baş ağrısı çekiyorum kafam hiç kalkmıyor

K Khvekokusu20 yalutserkan C cansu_tr
B Bademmm388 M mer_4260 5 528mucizemmm
Kızlar etiketleme olmadı yine TÜLAY arkadaşımızın duasına başladık

Hakkını helal et canım ben şimdi okumaya başlayacağım beni okundu say olur mu çok baş ağrısı çekiyorum kafam hiç kalkmıyor
Canim ben busraninkini okudum senin yerine şimdi yeni arkadasa geçtik tulayin duasi için okuyabilirsin yarın için de süre var geçmiş olsun tekrar

Sorun yok canım kendini kotu hissetme ınsallah saglıkla mutlu haberler alırsın

Tülayarkadaşımız için okudum Allah kabul etsin

Subhânallâhi ve Bihamdihi

Herkes dua sahibi için 313 adet okuyacak

Öncelikle 21 Estağfirullah el azim cekelim sonra Peygamber Efendimize salavat getirip Besmele cekerek arkadasimiz TÜLAY 'ın duasını edelim yalutserkan TÜLAY'ın duası

Allahım HATİCE kızı TÜLAY kardeşimize katından Salih ve Saliha kullarından olan hayırlı sağlıklı bir evlat nasip et tez zamanda Yarabbim dileyen isteyen bütün kullarına da içinde inşallah ve kocasıyla mutlu huzurlu bir yaşam borçlarına da tez zamanda ödeme kolaylığı nasip et AMİN

Daha sonra Peygamber Efendimize tekrar salavat getirip Subhânallâhi ve Bihamdihi zikrini çekmeye başlayalım arkadaşlar her 100. Zikre geldiğimize TÜLAY in niyetini hayırlısı ile kabul et Allah 'ım diye dua edelim arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim abdest şartı yok ama abdestli olunursa çok daha iyi olur kibleye yönelerek huşu içinde çekmeye özen gösterelim

@Zeyno19 313 OKUDU
@yalutserkan 313 OKUDU
@cansu_tr 313 OKUDU
@Bademmm388 313 OKUDU
@mer_4260 313 OKUDU
@Tospaagtd 313 OKUDU
@Feslegen 313 OKUDU

Meraba ben de duaniza katilabilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…