💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Bende aynı şeyi düşünüyorum Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir canım, benim cuma günü dogumum olacak nasipse hepinize okumak istiyorum ama nasil yetisecek arakadaslar dualarını paylassa da ben önden gitsem diyorum
M mer_4260 K Khvekokusu20
Kızlar haklısınız cansunun duasını bekliyordum bugün iki kişiye okunacak (okuyamayan için yarın da süre olur) yarın da yeni iki kişiye geceriz dua bitiyor inşaAllah cansu yazarsa bugün veya yarın için onun duasinida okuruz okumayanlar için diğer günlerde de süre olur arkadaşlar

Son düzenleme:
Celal kızı Merve
Ya Rabbım sana inandım sana güvendim senin kapına geldim bizlerş geri cevırme yar Rabbı. Evlerımıze huzur mutluluk ver saglık sıhhat ver bol kazanç guzel kolay gecim ver. Kızlarıma saglık sıhhat ver onlara güzel ahlak iman ihlas dolu hayırlı uzun omur ver ya Rabbım. Karsılarına iyi insalar çıkar. Borclarımızı odeme kolaylıgı ver guzel hayırlı bı ev nasip et. Kız kardesımın sıkıntılarından tez zamanda kurtulması ıcın ona yardım et saglık problemıne hasta olan tum kulların gıbı sıfa ver
Duamı okuyan amin diyen arkadaslarımın da kalplerinddn geceni kabul et amin.
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

💚Subhânallâhi ve Bihamdihi💚

Herkes dua sahibi için 313 adet okuyacak 🌸

Öncelikle 21 Estağfirullah el azim cekelim sonra Peygamber Efendimize salavat getirip Besmele cekerek arkadasimiz TÜLAY 'ın duasını edelim M mer_4260 MERVE'ın duası

Celal kızı MERVE
Ya Rabbım sana inandım sana güvendim senin kapına geldim bizlerş geri cevırme yar Rabbı. Evlerımıze huzur mutluluk ver saglık sıhhat ver bol kazanç guzel kolay gecim ver. Kızlarıma saglık sıhhat ver onlara güzel ahlak iman ihlas dolu hayırlı uzun omur ver ya Rabbım. Karsılarına iyi insalar çıkar. Borclarımızı odeme kolaylıgı ver guzel hayırlı bı ev nasip et. Kız kardesımın sıkıntılarından tez zamanda kurtulması ıcın ona yardım et saglık problemıne hasta olan tum kulların gıbı sıfa ver
Duamı okuyan amin diyen arkadaslarımın da kalplerinddn geceni kabul et amin

Daha sonra Peygamber Efendimize tekrar salavat getirip 🌸Subhânallâhi ve Bihamdihi zikrini çekmeye başlayalım arkadaşlar her 100. Zikre geldiğimize MERVE nin niyetini hayırlısı ile kabul et Allah 'ım diye dua edelim arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim abdest şartı yok ama abdestli olunursa çok daha iyi olur 💙kibleye yönelerek huşu içinde çekmeye özen gösterelim

K Khvekokusu20
yalutserkan yalutserkan
C cansu_tr
B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm

Eğer bana bugün okunursa duam persembe günü kan vereceğim transferden sonra kesin sonuç o zaman belli olacak inşallah pozitif çıkar inşallah bebeğim bana tutunmustur

İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızımı sağ salim kucağıma alabileyim. Hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, güzel yüzlü, güzel huylu, güzel ahlaklı evlat olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık versin Rabbim

Öncelikle 21 Estağfirullah el azim cekelim sonra Peygamber Efendimize salavat getirip Besmele cekerek arkadasimiz TÜLAY 'ın duasını edelim M mer_4260 MERVE'ın duası

Celal kızı MERVE
Duamı okuyan amin diyen arkadaslarımın da kalplerinddn geceni kabul et amin

Daha sonra Peygamber Efendimize tekrar salavat getirip 🌸Subhânallâhi ve Bihamdihi zikrini çekmeye başlayalım arkadaşlar her 100. Zikre geldiğimize MERVE nin niyetini hayırlısı ile kabul et Allah 'ım diye dua edelim arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim abdest şartı yok ama abdestli olunursa çok daha iyi olur 💙kibleye yönelerek huşu içinde çekmeye özen gösterelim

K Khvekokusu20
yalutserkan yalutserkan
C cansu_tr
B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
Merve kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızımı sağ salim kucağıma alabileyim. Hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, güzel yüzlü, güzel huylu, güzel ahlaklı evlat olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık versin Rabbim
Fatoş kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

Eğer bana bugün okunursa duam persembe günü kan vereceğim transferden sonra kesin sonuç o zaman belli olacak inşallah pozitif çıkar inşallah bebeğim bana tutunmustur
Zaten duani paylasmani bekliyoruz canim yazarsan eğer sana da okunacak

Öncelikle 21 Estağfirullah el azim cekelim sonra Peygamber Efendimize salavat getirip Besmele cekerek arkadasimiz FATOŞ un duasını edelim B Bademmm388 FATOS UN duası

Ismim FATOS

Daha sonra Peygamber Efendimize tekrar salavat getirip 🌸Subhânallâhi ve Bihamdihi zikrini çekmeye başlayalım arkadaşlar her 100. Zikre geldiğimize FATOS un niyetini hayırlısı ile kabul et Allah 'ım diye dua edelim arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim abdest şartı yok ama abdestli olunursa çok daha iyi olur 💙kibleye yönelerek huşu içinde çekmeye

K Khvekokusu20
yalutserkan yalutserkan 313 OKUDU
C cansu_tr 313 OKUDU
B Bademmm388 313 OKUDU
M mer_4260 313 OKUDU
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 313 OKUDU

X