💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Olur bence de herhangi biri yönetici de sizsiniz hemen birine karar verelim başlayalım kişi sayısı belli olunca. Cansu arkadaşımızın doğumuna da yetişsin duamız inşallah

Olur bence de herhangi biri yönetici de sizsiniz hemen birine karar verelim başlayalım kişi sayısı belli olunca. Cansu arkadaşımızın doğumuna da yetişsin duamız inşallah
Kızlar ben ilk duamiz 1. Sıradaki zikir olsun diyorum sizin karariniz ne olursa mervenin duasi bitince hemen duamizi belirleyip başlayalım

Dualarimizin kabulu için inşaAllah Ya Semi Celle Celaluhu Esmasi okuyoruz
18.000 kişi başı 2.250 tane okunacak
5 528mucizemmm OKUDU
yalutserkan OKUDU
B Bademmm388 OKUDU
C cansu_tr OKUDU
Kafiyesizsiir OKUDU
begonvil1985 OKUDU
Cuel OKUDU
M mer_4260 OKUDU

Cuel Benim adım ELİF Duam; rabbim evlerimizden,ailelerimizden sağlığı,huzuru, mutluluğu,tatlı dili,anlayışı, bereketi eksik etmesin. İşlerimizdeki helal kazançlarımızın çoğalmasını borçlarımızı kapatabilmemizi nasip etsin. Hepinizden Allah razı olsun şimdiden♡♡♡

Arkadaşlar duaya başlamadan önce isteyen abdest alsın daha sonra 21 Estagfirullah el azim çekiyoruz Peygamber Efendimiz( s.a.v )e salavat getiriyoruz sonra arkadaşımız
ELIF 'in duasını edip tekrar Efendimize salavat getirip Ya Semi Celle Celalühü esmasini çekiyoruz
Dua edeceğimiz arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim

Dualarimizin kabulu için inşaAllah Ya Semi Celle Celaluhu Esmasi okuyoruz
18.000 kisi başı 2.250 tane okunacak
5 528mucizemmm
yalutserkan OKUDU
B Bademmm388 OKUDU
C cansu_tr
Kafiyesizsiir OKUDU
begonvil1985
Cuel
M mer_4260

Celal kızı MERVE
M mer_4260
Duam. Ya Rabbım sana inandım sana güvendim senin kapına geldim bizlerş geri cevırme yar Rabbı. Evlerımıze huzur mutluluk ver saglık sıhhat ver bol kazanç guzel kolay gecim ver. Kızlarıma saglık sıhhat ver onlara güzel ahlak iman ihlas dolu hayırlı uzun omur ver ya Rabbım. Karsılarına iyi insalar çıkar. Borclarımızı odeme kolaylıgı ver guzel hayırlı bı ev nasip et. Kız kardesımın sıkıntılarından tez zamanda kurtulması ıcın ona yardım et saglık problemıne hasta olan tum kulların gıbı sıfa ver
Duamı okuyan amin diyen arkadaslarımın da kalplerinddn geceni kabul et amin.

Arkadaşlar duaya başlamadan önce isteyen abdest alsın daha sonra 21 Estagfirullah el azim çekiyoruz Peygamber Efendimiz( s.a.v )e salavat getiriyoruz sonra arkadaşımız
MERVE nin duasını edip tekrar Efendimize salavat getirip Ya Semi Celle Celalühü esmasini çekiyoruz
Dua edeceğimiz arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim

Merve arkadaşımız için okudum Allah kabul etsin

5 528mucizemmm B Bademmm388
C cansu_tr begonvil1985 M mer_4260
Cuel yalutserkan K Khvekokusu20
Kızlar eğer katılmak isterseniz 1.Sıradaki zikirden duamiza devam edeceğiz inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…