💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

M mer_4260
Canim duani paylaşir mısın elifin duasını okuyanlar sana başlasın inşaAllah
Celal kızı Merve
Duam. Ya Rabbım sana inandım sana güvendim senin kapına geldim bizlerş geri cevırme yar Rabbı. Evlerımıze huzur mutluluk ver saglık sıhhat ver bol kazanç guzel kolay gecim ver. Kızlarıma saglık sıhhat ver onlara güzel ahlak iman ihlas dolu hayırlı uzun omur ver ya Rabbım. Karsılarına iyi insalar çıkar. Borclarımızı odeme kolaylıgı ver guzel hayırlı bı ev nasip et. Kız kardesımın sıkıntılarından tez zamanda kurtulması ıcın ona yardım et saglık problemıne hasta olan tum kulların gıbı sıfa ver
Duamı okuyan amin diyen arkadaslarımın da kalplerinddn geceni kabul et amin.

Benım bitti canım cumartesi den beri hastanedeyız dun de gece 3.30, Du cıktıgımızda o yuzden aktif giremiyorum kusura bakmayın bu surec bitsin daha hızlı okurum insallahh
Canim senin hastane işini unutmuşum ben tekrar cok gecmis olsun böyle durumlarda beni etiketleyin ben yardimci olur okurum insaAllah

Çok az kaldı kendi adıma bitiriyorum hemen
Bir cansu arkadasimiz kaldi okumayan canim oda yarına kadar bildirim yapmazsa onun yerine senin niyetin için ben okuyacağım insaAllah Rabbim dualarını hayırlısı ile kabul etsin

Dualarimizin kabulu için inşaAllah Ya Semi Celle Celaluhu Esmasi okuyoruz
18.000 kisi başı 2.250 tane okunacak
5 528mucizemmm
yalutserkan
B Bademmm388
C cansu_tr
Kafiyesizsiir
begonvil1985
Cuel
M mer_4260

Celal kızı MERVE M mer_4260
Duam. Ya Rabbım sana inandım sana güvendim senin kapına geldim bizlerş geri cevırme yar Rabbı. Evlerımıze huzur mutluluk ver saglık sıhhat ver bol kazanç guzel kolay gecim ver. Kızlarıma saglık sıhhat ver onlara güzel ahlak iman ihlas dolu hayırlı uzun omur ver ya Rabbım. Karsılarına iyi insalar çıkar. Borclarımızı odeme kolaylıgı ver guzel hayırlı bı ev nasip et. Kız kardesımın sıkıntılarından tez zamanda kurtulması ıcın ona yardım et saglık problemıne hasta olan tum kulların gıbı sıfa ver
Duamı okuyan amin diyen arkadaslarımın da kalplerinddn geceni kabul et amin.

Arkadaşlar duaya başlamadan önce isteyen abdest alsın daha sonra 21 Estagfirullah el azim çekiyoruz Peygamber Efendimiz( s.a.v )e salavat getiriyoruz sonra arkadaşımız
MERVE nin duasını edip tekrar Efendimize salavat getirip Ya Semi Celle Celalühü esmasini çekiyoruz
Dua edeceğimiz arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim

Merve kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

Devam edecek miyiz yeni dua araştırmasına başlayalım mı bu arada arkadaşlar ama sayı cok olmasn bu sefer zor oluyor hemen bitirelm yeni dualara gecelim bence
Devam edelim bence de yeni dualar araştıralım dua önerisi olan varsa yazın kizlar

Kızlar benim dua önerilerim
1)Sübhanallahi ve Bihamdihi zikri (okuma sayısını biz belirleyelim bu zikri tanıdığım biri ruyasinda görmüştü )
2) 313 fatiha
3) 313 ayeter kursi
4)La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim zikri (okuma sayısını biz belirleyelim )
5)salat-ı muncina
6)Ya Rahman Esması
7) 313 Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr
8)La ilahe İllallah zikri
Listede olanların bazıları okunmuş olabilir sizin de dua öneriniz varsa paylaşın

Son düzenleme:
1. Yada 7. Okunursa benide ekler misin canım 1 hafta içinde biterse bende okuyayım, doguma yetişirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…