DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Tamam canım birazdan başlarım okumaya bir aksilik çıkmazsa inşallah bugün , en geç yarın sabaha bitirmiş olurum inşallah
Allah razı olsun kabul ettiğiniz için
Hoşgeldin canım ilk 4 kişiye bu gün okuyup bildirim yaparsın onların okuması bitti çünkü.

Cumartesi pazar niyetlerini yarın bildirim yaparsın

PiXiEE
penyez83
@Gülçin
HALLEYS

İçin okudum Allah kabul etsin

PiXiEE penyez83

Canım ekran görüntüsü aldım diğer 2 arkasınınkınide hepsını okundu olarak işaretlebılırsin gece bitirmiş olurum Allahın izniyle

Filizcim başladınız ama ben de dahil olsam olur mu? Henüz ilerlememişsiniz önceki arkadaşlar için okuyabilirim kabul ederseniz PiXiEE
Olur canim paylasilan niyetleri sana mesaj atalım ama bugün bitirebilirsen çok iyi olur bitince gruptan yazarsın sende niyetini özelden yaz canım
Jawlensky
G gulectosba
Nevreste
Minaa95
penyez83
PiXiEE
@gülçin (etiket çıkmıyor )
HALLEYS
Arkadaşlarımın niyetlerine okudum Allah kabul etsin aminnn

1- Jawlensky
2- G gulectosba
3- Nevreste
4- Minaa95

Canlar Bu gün listeye dahil olan arkadaşımız dolar milyoneri de niyetlerinize okudu ALLAH kabul etsin aminnnnnn

PiXiEE

5. 6. 7. 8. Sıradaki arkadaşlarımızın niyetine de okudum. Allah hepsinin dualarını en kısa sürede kabul eyleye.

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.

PiXiEE

penyez83 PiXiEE Gülçin HALLEYS arkadaşlarimin niyetlerine okudum Allah kabul etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…