DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Arkadaşlarımın niyetleri için okudum Rabbim kabul eylesin PiXiEE penyez83

Nevreste ve Minaa95 niyetine okudum Rabbim kabul eylesin inşallah penyez83 PiXiEE

Nevreste Minaa95 okudum
PiXiEE penyez83

Nevreste Minaa95 niyetlerine okudum Allah kabul etsin

Nevreste ve Minaa95 niyetlerinize Aktif Lora okudu ALLAH kabul etsin aminnnn PiXiEE

Hatırlatma Etiketidir
3- Nevreste ve 4- Minaa95 / niyetlerine okumayanlar 18 Ekim Cuma

agustos72
kavs-i kuzah

PiXiEE

Cumartesi ve Pazar niyetlerini paylaşıyoruz

Okunacak dua

Rabbi yessir velâ tuassir
Rabbi temmim bi'l-hayr

• Bir kişi niyetine 100 adet okunacak
• Günde 2 kişi niyetine okunacak
• Günlük bildirim yapmayan listeden çıkarılacaktır

1- Jawlensky
2- G gulectosba
3- Nevreste
4- Minaa95
5- penyez83
6- PiXiEE
7- Gülçin
8- HALLEYS
9- H Hazellll
10- O ozlemem
11- Eckubra
12- Fukaeri
13- flamel
14- Freddy
15- G Gunduzguzell1
16- RedGirl
17- Tiniminimavihanim
18- dunyadanuzak
19- Hayalkuran
20- S selin18
21- Aktif Lora
22- YagmurSendeanlarsn
23- T toprakokusuu
24- KurkmantoluS
25- Y Yaz2021
26- iyilik_guzellik
27- nursevdi
28- agustos72
29- M mrvtkblt
30- telasememuresi
31- begonvil1985
32- i p e k
33- littlezelda
34- MelodiminEsi
35- kavs-i kuzah
36- Teach_Mavi
37- oralardamevsimyazmi
38- L lov3y
39- MssPARE
40- Fistiklicikileta
41- Bonus
42- zeyno genc
43- ordinary
44- Z Zeynoyi
45- mavibaloncuk
46- YagmurSendeanlarsn ikinci niyeti
47- PiXiEE ikinci niyeti
48- Breave Heart
49- Morrmeneksee

5- penyez83 niyeti -19 Ekim Cumartesi
Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala ali seyyidina Muhammed
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmein.
ALLAH ım vatanımızı, milletimizi, havada, karada, denizde, bizleri koruyan, mehmetçiğimizi, askerlerimizi, güvenlik güçlerimizi, ordumuzu Ya Hafız C.c ismin ile koruyup kolla, onların yar ve yardımcı ol, güç kuvvet ver. La hâvle velâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Cümlemizi vatansız, ezansız, bayraksız bırakma Ya RABBİ aminn. Vatanımızı, bizleri, her türlü düşmanın şerrinden, tuzaklarından, hain planlarından, tehlikelerinden, fitne ve fesatlıklarından, kazadan, beladan, afetlerden, depremlerden, selden, yangınlardan, kıtlıktan, kuraklıktan muhafaza eyle aminn. Dünya üzerinde, zulüm altında olan, ağır imtihanlardan geçen, şiddet gören din kardeşlerimize yardım eyle. Zalimin zulmünü kendi başına musallat eyle ALLAH ım aminn.
Ya RABBİ bilerek, bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı bağışla. Dünya da ve ahirette iyilikler güzellikler yaşamayı nasip eyle. Dünya işlerine dalıp ahiretimizi unutturma. Rızana uygun yaşayıp, rızana uygun ibadetlerimizi yapmayı, Peygamber efendimiz (s.a.v) şefaatine nail olabilmeyi nasip eyle ALLAH ım aminn.
Dua kardeşlerimin de gönüllerindeki niyetlerini, hayırlısı ile tez vakitte kabul eyle. Aminnnnnnn
Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala ali seyyidina Muhammed

6- PiXiEE niyeti -19 Ekim Cumartesi
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin.
Yerin göğün sahibi Allah'ım şüphesizki sen ol dersin ve olur. Filiz kulunun gireceği sınıf yükseltme sinavindan geçmesini , gönlündeki gibi bir işe girmesini nasip eyle Ya Rabbim. Amin. Duama amin diyen arkadaşlarımın da niyetlerini en güzel ile ile kabul eyle Allah'ım. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin.

7- Gülçin niyeti -20 Ekim Pazar
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin.
Ya Rabbim sen günahlarımızı affet bizleri yolundan ayırma peygamber efendimizin (s.a.v) şefaat edeceği kullardan olmayı nasip et. Dua arkadaşlarımızın da niyetlerini en güzeli ile kabul et. Amin.

8- HALLEYS niyeti -20 Ekim Pazar
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammed
Rabbim Tuğba kuluna, eşine ve evladına senin rızana uygun hayırlı, imanlı, sağlıklı bir ömür yaşamayı nasip eyle.
Tuğba kuluna cennetine girecek ameller işlemeyi ve cennette babası, eşi ve evladıyla birlikte olmayı nasip eyle. Tuğba’nın eşinin mahkemesini en kısa zamanda hayırlısıyla, kolaylıkla lehine olacak şekilde sonuçlandır.
Rabbim Tuğba’ya hayırlısıyla kolaylıkla, en kısa zamanda Ziraat Mühendisi memur olarak atanmayı nasip et.
Rabbim Tuğba’nın evinden huzuru, saygıyı, sevgiyi,senin sevgini, Kuran sevgisini eksik etme.(amin)

Son düzenleme:
penyez83 PiXiEE , Gülçin ve HALLEYS niyetleri için okudum
Allah kabul etsin

Kendi niyetime PiXiEE canımın içi Filizimmm niyetine Gülçin ve HALLEYS çiçeğimin niyetlerine ben ve Breave Heart okuduk ALLAH kabul etsin aminnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…