DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

mutlulukbenihicbirakma kardeşi, Fukaeri , liberti22 niyetleri için okudum
Allah kabul etsin
penyez83 PiXiEE

mutlulukbenihicbirakma Fukaeri liberti22 arkadaşlarimin niyetlerine arkadaşim ve ben okuduk Allah kabul etsin aminn
PiXiEE penyez83 canlar Allah razı olsun sizden emekleriniz icin Allah kalbinizden geceninin en hayirlisini versin burdaki dua arkadaslariminda benimde Rabbim dualarimizi kabul eylesin

Arkadaşlarım için okudum

penyez83 PiXiEE

Arkadaşlarımın niyetleri için okudum Rabbim kabul eylesin inşallah PiXiEE

mutlulukbenihicbirakma Fukaeri liberti22 niyetlerinize okudum Rabbim kabul etsin inşaallah penyez83 PiXiEE Allah razı olsun bizleri burada dualarla birleştirdiğiniz için Rabbim herkesin niyetlerini kabul etsin inşaallah

Okudum bağışladım Allah kabul etsin inşallah penyez83 PiXiEE ayrıca emekleriniz için de çok teşekkür ederim

mutlulukbenihicbirakma kardesi Fukaeri liberti22 niyetlerine okundu Rabbim niyetlerinizi dualarınızı kabul etsin inşallah Amin ❤

son 3 kişi içinde okudum canım PiXiEE ' m emeğin için çok teşekkür ederim. Rabbim ettiğimiz duaları kabul etsin oldu sevinci yaşatsın hepimize insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…