Dua topigi

zeyno genc okudum canım Allah şifa versin inşallah

Okudum canım Allah eşini sana ve çocuklarına bağışlasın. Rabbim şifa versin.inşallah tedaviniz olumlu sonuçlanır. Sevincine ortak oluruz

Zeynom canım benim Rabbim okunan dualari kabul etsin Allahım korusun kollasın yanında olsun eski sağlıklı günlerine dönsün

Niyetini okudum bağışladım Rabbim kabul etsin

zeyno genc ⚘❤❤❤❤

Okudum canım Rabbim yüzünüzü güldürsün hiç hastalanmamış gibi iz bırakmayan şifa versin, sana kocaman sarılıyorum inşallah güzel haberlerini de burda okuyacağız
Zeynebim okudum ikinci niyetine ALLAH tez vakitte hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle sağlıkla sıhhatle eşinin tedavisini olumlu sonuçlandırsın
ALLAH kabul etsin aminnnnnn
Canım niyetin için okudum
Allah kabul etsin
Rabbim şifa versin Size bağışlasın
zeyno genc
Allahım sizden razı gelsin ne güzel insanlarsiniz bu zamanda bile beni yanliz birakmadiniz
Allahım sizlerinde yaninda olsun inşallah

Allah razı olsun parem agizina güzel yüregine saglik
zeyno genc arkadaşım niyetine okudum
Rabbim kabul etsin AMİN
Rabbim kalıcı şifalar versin inşallah AMIN
Amin canimm Allah razi olsun agizina saglik

zeyno genc niyetine okudum Allah kabul etsin eşin eskisinden daha sağlıklı şekilde atlatsın inşallah hastalığı
Okudum canım Allah eşini sana ve çocuklarına bağışlasın. Rabbim şifa versin.inşallah tedaviniz olumlu sonuçlanır. Sevincine ortak oluruz
zeyno genc niyetine okudum Allah kabul etsin Allah acil şifa versin, günde 100 defa fil suresi de okuyun hastalıklara şifa için çok etkili
Allah razi olsun canlarim cok teşekkür ederim

Niyetinize okudum

Okudum Rabbim kabul ve makbul eyleşin size kolaylıklar, eşinize de en sağlıklı haline döndürsün inşaAllah

zeyno genc canım niyetine okudum Allah kabul etsin. RABBİM eşine ve şifa bekleyen bütün hastalarımıza şifa versin inşallah

Benim listem bitti vesile olduğun için ALLAH senden razı olsun duaların kabul olsun amin.

Sevgili dua arkadaşlarım hakkım varsa helal olsun sizlerde hakkınızı helal edin. ALLAH a emanet olun yineden dualarda buluşmak ümidiyle hayırlı günler.

Okudum Allah kabul etsin tez zamanda şifa versin inşallah zeyno genc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…