Dua topigi

Okudum Allah kabul etsin amin

Haklisiniz canim birazcık ta hata bende niyetin icindeki ayeti görmedim

C Cittaslow niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşaallah zeyno genc

-Arwen- niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşaallah zeyno genc

Niyeti yazanlar ozen gostermeli canim. Sana bir sozumuz olamaz ki
Açıkçası ben internetten “dua” olarak bularak koydum, ayet olduğunu bilmiyordum yoksa eklemezdim arkadaşların da yazdığı gibi regl olanlar var ben de reglim ve ayet olduğunu bilmeden okumuş bulundum.
Uzunluk konusunda da zeyno genc e de mesaj attım ve farkında olmadan uzattığımı tüm niyetlerimi tek seferde yazdığımı ama isterse kısaltabileceğimi söyledim. Kendisi bana ilk sefer olduğu için böyle olsun tekrar katılırsan kısa bir niyet gönderirsin deyince düzenlemedim. Uzun olduğunun farkındayım özür diliyorum dediğim gibi hepsini tek seferde yazdığım için böyle oldu, keşke sıraya ikinci niyet olarak ekletseydim kendimi diğer arkadaşlara tekrar okuyarak, hakkınızı helal edin..

Tüm arkadaşlara yazmış olayım, uzun olduğunun farkındayım hakkınızı helal edin, herkesin niyeti için tekrar okuyabilirim helalleşmek adına, üste yazdığım gibi tüm niyetlerimi yazdım bir de dua ekleyince uzadı kusura bakmayın lütfen. Hatta iki cümle daha uzundu o niyetim kabul oldu çok şükür diye sildim sizi yormamak adına Zeyno hanım da bu seferlik böyle olsun deyince yeniden düzenlemedim, benim hatam keşke ikinci niyet olarak sıraya tekrar katılıp tüm arkadaşlara okuyup diğer niyetimi ekleseydim. Zamanınızı diğer arkadaşlardan daha çok aldığım için özür diliyorum, hakkınızı helal edin lütfen. Allah razı olsun okuduğunuz için

Okududuklarımız ayet değil, esma tesbihat doğru tamam zeynomm

Bizim dediğimiz arwenin niyetinin içinde ayetler geçiyor. Duasına ayetler yazmış

-Arwen- niyeti için okudum.
Allah kabul etsin.
zeyno genc

-Arwen- niyetine okudum bağışladım Rabbim kabul etsin

zeyno genc

Okudum Allah kabul etsin zeyno genc

-Arwen- niyetine okudum Allah kabul etsin zeyno genc

C Cittaslow ve -Arwen- için okudum Allah kabul etsin

-Arwen- niyeti için sadece dua kısımlarını okudum ayetleri okumadım Allah kabul etsin inşallah
zeyno genc

Niyetinize okudum ama şu var ayet veya arapça duaları orginal dilinde verseniz daha doğru olur çünkü Latin harfleri ile okunuş yanlış olabilir

C Cittaslow ve arven niyetine okudum rabbim kabul etsin inşallah ikinci arkadaşı etiketlemesini yapamadım kusura bakmayın zeyno genc

-Arwen- arkadaşıma okudum.
Rabbim kabul etsin AMİN
zeyno genc
Allah razı olsun herkesten, tez zamanda gönlünüzdekini versin inşallah

Canim niyetinin uzun olmasi bu seferlik sorun olmaz ama ayet olmasi sorun olur arkadaşlariminda dedigi gibi adet dönemine deng gelebilir burda hata bir tek sende degil bende de var bende kontrol edebilirdim benimde dalginligima geldi senin icin ve benim icin bütün dua arkadaşlarim hakkini helal etsin
Bu seferlik böyle hata oldu bilmeden
Bir dahaki listede daha dikkatli oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…