dua önerisi

3 tam 1 robot

bin şükür 🍀
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
5.605
22.450
selamın aleyküm arkadaşlar,

sanırım depresyondayım hayatımda coğu sey kötü gidiyor , kendimi yalnız hissediyorum umudum vs kalmadı surekli uyumak istiyorum.

dua etmeye devam ediyorum fakat özel bir öneriniz varsa cok iyi olur.

Birde tövbe et ben okuyabildigimce Estagfirullah minküllima kerihallah estagfirullah el azim ellezilailahe illa hüvel hayyel gayyüme ve etübü ileyh bu bir tövbe duasi bence tevbe etmeliyiz ki bol bol dualarimizda kabul olsun Allah yardimcin olsun canim ☺ 3 tam 1 robot 3 tam 1 robot

selamın aleyküm arkadaşlar,

sanırım depresyondayım hayatımda coğu sey kötü gidiyor , kendimi yalnız hissediyorum umudum vs kalmadı surekli uyumak istiyorum.

dua etmeye devam ediyorum fakat özel bir öneriniz varsa cok iyi olur.

Geçmiş olsun cnm...ben sıkıntıda olduğum zamanlar la ilahe illallah çekiyorum. .la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyilaziym. demekte iyi geliyor. .Allahın isimlerinde zikredebilirsin. El Fettah ismini zikredebilirsin.

Merhaba kızlar başım da büyük bir sıkıntı var kısa süre içinde işimden sevgilimden(nişanlanma konumundaydık) maddi rahatlığımdan hepsinden oldum ayağımı burktum bağlarım koptu üniversiteyi kazandığım sene 2 kez trafik kazası geçirdim vs geçmişten beri gelen bir uğursuzlukla boğuşmaktayım bir insan düşünün ki bütün felaketleri üstüne çekiyor elini neye atsa kuruyor.6. hissi çok kuvvetli olan bir arkadaşım rüyasında beni görmüş ve bir takım sesler duymuş ona bu kıza bu kadın büyü yaptı demişler ve kız uykusunda kilitlenmiş uyanamamış kadını tarif etmesini söyledim daha sonra ona teyzemin fotografını gösterdim kız olduğu yere yığıldı.Hiç görmediği halde rüyasında teyzemi bu şekilde görmüş olması beni çok şüphelendirdi ve kafamda parçalar birleşmeye başladı ve sonuc olarak bir takım şeylerin etkisinde olduğumu düşünüyorum.Şimdi bu durumdan kurtulmak için hoca vs gitmeyi düşündüm ama çoğu kendine medyum diyor ve işleri güçleri para olmuş maalesef .Bildiğiniz alternatif bir yöntem yahut bu işlerle gerçekten hayır için ilgilenen birileri varmı? yardımcı olun lütfen

La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimiyn
Sıkıntılı olduğumda hep böyle derim. Sana da faydası olur inşallah, Allah yardımcın olsun,dertlerine şifa versin inşallah

X