Dua kardeşliği

Ben ilk 50 tane alayım bitirdikçe tekrar almaya çalışırım.

canım yoğunum bugün biraz şimdilik 10tane okudum daha okursam yazarım

arkadaş başladımı acaba niyetlendimi ona göre başlayalım.
Ben 300 adet alıyorum akşam 5 bucuk gibi başlayacagım o zmna kadar kesin başlanmış olur sanırım.

kızlar sssp arkadaşımıza özelden mesaj attım dün durumu belirttim ama şu vakit olmuş hala hiçbir karşılık gelmedi...
üstelik en son 3 eylül günü girmiş kk ya o nedenle birlikte karar verelim ne dersiniz okuma işin askıya alalım mı ?

bence ya unuttu ya da acil işleri var büyük ihtimalle niyetlenmemiştir gibi geliyor....

sizler ne dersiniz ne düşünürsünüz ?

kızlar sssp arkadaşımıza özelden mesaj attım dün durumu belirttim ama şu vakit olmuş hala hiçbir karşılık gelmedi...
üstelik en son 3 eylül günü girmiş kk ya o nedenle birlikte karar verelim ne dersiniz okuma işin askıya alalım mı ?

bence ya unuttu ya da acil işleri var büyük ihtimalle niyetlenmemiştir gibi geliyor....

unutmuş olabilir acil işleri olabilir ama niyetlendiğine emin olmadan okumamızın anlamı yok bence bekleyelim

bence de bekleyelim
niyetlenmek önemli diye düşünüyorum

unutmuş olabilir acil işleri olabilir ama niyetlendiğine emin olmadan okumamızın anlamı yok bence bekleyelim

bence de bekleyelim
niyetlenmek önemli diye düşünüyorum

işin aslı ben de aynı sizler gibi düşünüyorum o nedenle ssspya salat-ı tefriciyye okuma işi iptal
ne zaman gelir de haber verirse nasipse başlarız

Son düzenleme:
bugün illa salatı tefriciye okumak istiyosanız bana yardım edebilirsiniz kızlar:KK9::KK9:

o zaman bugün en iyisi çekebildiğimiz kadar bol bol peygamber efendimize( s.a.v ) bol bol salavat çekelim , Rabbim şefaatine nail eylesin inşaallah hepimizi AMİN....
geçmişlerimize okuyabildiklerimizden okuyalım

Ben okudum , bu durumda hepimizin gönlündeki niyetine olsun okuduklarım.
Yeniden başlayınca sıfırdan alır , okurum inşallah.

Ben okudum , bu durumda hepimizin gönlündeki niyetine olsun okuduklarım.
Yeniden başlayınca sıfırdan alır , okurum inşallah.

Allah razı olsun nurlucum Rabbim sana senin gönlündeki hayırlı dileklerini misli misli versin inşaallah AMİN

gökçe çok geçmiş olsun allah korumuş

farmi ben de ezbere bilmiyorum ve çok fazla karıştırıyorum
bi de biliyosun benim dilimin dolanması gibi bi durum söz konusu
okubaildiğimiz kadar okuyup bildirelim mi
şu kadar alıcaz diye baştan söyleyelim mi
çok fazla okuyabileceğimi sanmıyorum migrenim tuttu yine
ne yapalım sen de
allah razı olsun bacımm :KK66:
aynen bende de ezberde yok :KK66:

farmasi bu tefriciyeelr ne zamana dekkk okunacakkk...
bennn yarına dek 100 tane alıyorummm :KK16:

o zaman bugün en iyisi çekebildiğimiz kadar bol bol peygamber efendimize( s.a.v ) bol bol salavat çekelim , Rabbim şefaatine nail eylesin inşaallah hepimizi AMİN....
geçmişlerimize okuyabildiklerimizden okuyalım
:) perşembe akşamı hemmm :KK66:

hmmmmm niyetlenmemişseee erteleyelimmm madem öylee....
:KK16:

selamunaleyküm arkadaşlar, buraya üyeyim ama sizleri yeni gördüm. bende varım dua okuyanlar arasına beni de alın inş. Ayrıca ben de tüp bebek tedavisi görüyorum tedavi öncesi 500 tane yasini şerif okumaya çalışıyoruz ama sayıyı tamamlamakta zorlanacagız bu konuda sizlerden yardım isteyebilirmiyim...

selamunaleyküm arkadaşlar, buraya üyeyim ama sizleri yeni gördüm. bende varım dua okuyanlar arasına beni de alın inş. Ayrıca ben de tüp bebek tedavisi görüyorum tedavi öncesi 500 tane yasini şerif okumaya çalışıyoruz ama sayıyı tamamlamakta zorlanacagız bu konuda sizlerden yardım isteyebilirmiyim...

vealeykümselam canım hoş geldin ...... Rabbim acil şifalar versin inşaallah

500 yasin-i şerif ne zamana kadar okunabilecek....
her kişi 1 tane mi yasin alabiliyor ???

X