DUA KARDEŞLİĞİ

Canım kıldım rabbim kabul etsin insallah. Hasta oldum bir türlü atlatamiyorum gec giriyorum kusura bakmayın

Bluedew canım namazını kıldım Allah kabul eder inşallah. Çok şükür bunu da bitirdik Allah kabul etsin hepimizin dualarını amin inşallah. Yeni dua ne olacak merak ettigimden soruyorum

Bluedew kıldım canım Allah kabul eylesin.
Mecule yi namazla birlikte mi yapacağız yoksa sadece salavat mi?
Sadece salavat olursa daha seri olur bence

Kızlar biraz mola mi verdik yeni duamizi belirlemiyor muyuz?

Evet kimse onay verm di ki daha dogrusu herkes olur demedi bi kac kişi evet dedi

Şimdi herkes mi namaz kılacak hanımlar ben onu anlamadım . Duası okunan namazını kılıp duasını yapsa daha iyi olmaz mı

Duada namaz kılın diyor zaten muaf olanlar kılmaz sadece salavatı okur. Dua sahibi de nasıl dilerse kendisini duasınj yapar artık

Duada namaz kılın diyor zaten muaf olanlar kılmaz sadece salavatı okur. Dua sahibi de nasıl dilerse kendisini duasınj yapar artık
Muaf olmayanlar kılacak yani değil mi? Kılacaksak yatsıyı bekleyeceğim, kılmayacaksak şimdi okuyacağım.

KIZLAR DUAMIZI VE NAMAZIMIZı bu yatsıda musait olanlar kılsın insallah muaf olanlar sadece salavat okur. Lütfen saatimize dikkat edelim savah ve yatsıvakti insallah kılarız zaten. Bir gün süremiz var yine. Toplu duaları yolladım ama yine de bildirimi o gün içinde yaparsamız ya da niyet ettiğiniz kişiyi belirtiniz ki kafamı karışmasın Allahım razı olsun hepinizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…