DUA KARDEŞLİĞİ

Bluedew

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2016
2.111
2.180
durkan
segazel
M mer_4260
hmbg
miyomim
M Mavisu27
B BEYBISIM
C cansu_tr
Patronicee
Selametle kızlar, konuyu acıyorum. sırasıyla evet devam ediyorum diyenleri ekledim. insallah atladığım kacırdığım olmamıştır. elimden geldiğince takip edeceğim. zaten hepiniz çok sükür ve masallah günlük bildirim yapan arkadaslarsınız. hem bir değişiklik olur kan gelir insaAllah gruba...ne okuyacagımıza yavas yavas karar verelim. hani hakikaten hepimiz listeye sayfaya sahipmiş gibi bakarsak Allahın izniyle sıkıntı olmaz. ssimdilik böyle ekledim ...haydi bismillah

Hayırlı olsun. Dualarda devam edelim.

Hayırlı olsun canım Allah razi olsun Rabbim edeceğimiz dualarımızı kabul etsin insaAllah

Canim listemiz hayırlı olsun diger gruptaki gubi listeye kardeşimi ve gelinimizi eklemizde bi sakinca olur mu

Bluedew canım hayırlı olsun sayfamız. Allah hayırlara vesile eder inşaallah

canım benimde dua topigim vardı duamız bitti yen'i duaya başlamayı düşünmüyorum çünkü başka topiklerde de duam var ve cüzlerim olduğu için etiketledigim arkadaş benim topigimde olup düzenli bildirim yapan bi arkadaş sorun olacaksa tabi eklemeyebilirsiniz

Diğe tarafa yazmıstım. Yen'i bilmediğimiz kişiye durumu izah edene illa stres oluyor. sizden hiç şüphem YÖK. Bi ilk listemizi oluşturalım inşallah ikinci turda alalım. Sorun olacağından degil elbet. Alışalım düzenimizi kuralım da...

Hayirli olsun canim Allah razi olsun

tamam canım benim öyle yapalım

Allah razı olsun canım beklemedeyim sorun değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…