DUA KARDEŞLİĞİ

Benim muafligim bitti yatsıdan sonra esest için kilacagim inşaallah. Sabahi kilamadim sabahleyin hala muaf olduğum için. Onu da yarın sabah kilacagim inşaallah. Diğer tüm arkadaşlar için salavat okundu Bluedew
Bir de muaf olanlar için kılınmıyor temizlenmesi mi bekleniyor canım ben atlanmisim galiba sonra mi olacak ?

Sen duanı yollamadın o yuzden atlamıstık kardes yollarsan duanı yapalım insallah

M mer_4260 için namazımı kıldım Allah kabul eder inşallah şimdiden Hayırlı Cumalar hanımlar. Salâtı meculeyi de okuyabiliriz mazeretliykende okunabiliyor
İnternetten baktım. Çok güzelmiş canım. Ardından 2 rekat namaz da kılınıyor diyor öyle mi?

@Bluedew Ben de Salat-ı Mecule diyorum. Öncesinde okumadığımız bir dua. Ezberlemek isterim açıkcası.

Namazı da var
Namazı da var evet salâtı mecule bittikten sonra miydi başında mi niyet ediyorduk şuan hatırlayamadım sadece salâtı meculeyi okuyorum ben genelde Allah biliyor ne yalan söyleyeyim olmazları olduran dua olarak geçiyor diye bir an aklımdan o geçmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…