DUA KARDEŞLİĞİ

Bende de var aynı dertten. Allah en kısa zamanda istediğin yuvaya kavuşmayı nasip eylesin.

Beni de sevdiğim bıraktı. Başkasını sevemedim sonra, iletişimi de kesmedi. Allah tez zamanda tekrar kavuştursa bizi hayırlısıyla başka bişi istemem. Benim için de dua eder misiniz

Bende de var aynı dertten. Allah en kısa zamanda istediğin yuvaya kavuşmayı nasip eylesin.

Beni de sevdiğim bıraktı. Başkasını sevemedim sonra, iletişimi de kesmedi. Allah tez zamanda tekrar kavuştursa bizi hayırlısıyla başka bişi istemem. Benim için de dua eder misiniz

Beni de sevdiğim bıraktı. Başkasını sevemedim sonra, iletişimi de kesmedi. Allah tez zamanda tekrar kavuştursa bizi hayırlısıyla başka bişi istemem. Benim için de dua eder misiniz[/QUOTE]
Amin canim. Sabirla dua ile gecirelim bu sureci. Benimde bikac yil once benzer bi durumum oldu. Seven insan birakmaz ben bunu anladim. Gidip gidip gelen senden daha iyisini ariyordur. Bulamayinca tekrar kürkçü dükkanına...
Bende zor seviyorum. Kalbim ısınmıyor herkese. Bi imtihandi geldi gecti. Gonlumun kapısıni gecmise kapattim hayırlı bir eş icin actim simdi. Helalinden mutluluk nasip etsin Rabbim hakeden tum bekarlara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…