DUA KARDEŞLİĞİ

esest esest için okudum Rabbim hayirlisiyla tez zamanda yuvani kurmayı nasip eder canım bende çok zorlu süreçlerden geçtim ama Rabbim nasip etti şuan evliyim çok şükür ne prangalar atlattım ne kadar çok ağladım inşallah seninde güzel günlerin olacak Allah'ın izniyle içini ferah tut..
Amin canım inşallah. O kadar zormuş ki ortada sebep yokken arada kalmak. Insallah rabbim banada nasip eder.sende bir ömür boyu mutlu ol canım benim

kızlar günaydın okuyan herkesten Allah razı olsun. bir güzel haberde benden:KK48: eşimin şu anki iş şartlarının düzelmesini ya da daha iyi bir iş bulmasını istiyordum şükür ikisi de oldu dün:dua:başvurduğu aylarca cevap beklediği yerden haber geldi bunun üzerine şimdiki işyerine çıkacağını söylemiş tabi eşimi kaybetmeyi göze alamayan patronu aynı şartları sunmuş eşime bende 11 senelik hakkın var içerde eğer şartların istediğin gibi düzeldiyse kal dedim o da gitmeyi değil kalmayı tercih etmiş inşallah en hayırlısı budur:KK36:
Canım çok sevindim.
Çok şükür bir duamiz daha kabul oldu.
Bebeğin kismetiyle geliyor maşallah :KK200:

hayırlı gunler hepınıze.

bende aranıza dua kardeşiniz olmaya geldim. kalbim bu ara kabz halinde. namaz ve dua ile rahatlamaya çalışıyorum. çok şükür rahatlıyorum da. bir zaman sonra tekrar aynı ruh hali yokluyor. 29 yaşındayım. hayatımda bir eksiklik hissetmeye başladım. bir aile yuva... nasip.... Rabbim nezaman tayin ederse ozamana kadar bana sabırla dua etmek düşüyor diyorum..

fakat bazen öyle zamanlar oluyor ki içimdeki ses, küçük bir çocuk gibi tepinip ağlıyor:KK43: beni okadar yoruyor ki.. onu zaptetmek, ikna etmek.. Rabbimin vermediği de imtihan deyip dua edip başka şeylere yöneliyorum. hiç olmadık bir zamanda yalnızlık hissi can damarımdan tutup sılkeliyor sanki.

Sanırım Rabbim daha çok dua istiyor benden. Dualaşalım olur mu.

hayırlı gunler hepınıze.

bende aranıza dua kardeşiniz olmaya geldim. kalbim bu ara kabz halinde. namaz ve dua ile rahatlamaya çalışıyorum. çok şükür rahatlıyorum da. bir zaman sonra tekrar aynı ruh hali yokluyor. 29 yaşındayım. hayatımda bir eksiklik hissetmeye başladım. bir aile yuva... nasip.... Rabbim nezaman tayin ederse ozamana kadar bana sabırla dua etmek düşüyor diyorum..

fakat bazen öyle zamanlar oluyor ki içimdeki ses, küçük bir çocuk gibi tepinip ağlıyor:KK43: beni okadar yoruyor ki.. onu zaptetmek, ikna etmek.. Rabbimin vermediği de imtihan deyip dua edip başka şeylere yöneliyorum. hiç olmadık bir zamanda yalnızlık hissi can damarımdan tutup sılkeliyor sanki.

Sanırım Rabbim daha çok dua istiyor benden. Dualaşalım olur mu.
Allah her şeyin hayırlısını versin.
Hem her şeyin de bir zamanı vardır
Bir yerlerde seni bekliyordur kısmetin
İnşaallah o zamana kadar Allah kalbine inşirah versin...

X