DUA KARDEŞLİĞİ

12.000 HZ.YUNUS’UN DUASI:

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.
Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

HANIMLAR KİŞİ BAŞI HEPİNİZ 1200 ADET OKUYORSUNUZ . MUAF OLANLAR 41 ADET SALATEN TUNCİNA OKUYOR. SU AN LİSTEMİZİN YARISI MUAF OLDUGU İÇİN SAYIMIZ COK. 3 GÜN SÜRE VERDİM. BİTİRME DURUMUNA BAKARIZ GEREKİRSE 2 GÜNE DÜŞER YA DA ARTIRIZ. ÖZELDEN TOPLU MESAJ ATAMADIM. DUASININ BURDAN YAZILMASINDA SAKINCA GÖREN VAR MI?

BAŞLANGIÇ ZAMANI pazar SAAT 23.00
BİTİŞ ZAMANI : ÇARŞAMBA SAAT:23.00
KATILIMCI :16 KİŞİ
DUASI OKUNAN: @segazel adına niyet edin kızlar

@segazel
@aryalorinn
@mer_4260
@hmbg
@miyomim
@Mavisu27 (muaf)
@BEYBISIM (muaf)
@cansu_tr (muaf)
@Patronicee
@mer_4260 ( kardeşi) (muaf)
@mer_4260 (gelini) (muaf)
@umut-16 (muaf)
@evTik ----Okundu
@denizinmavisi

@bir garip oblomov
Bluedew

Bluedew canım okudum ama dalmışım bi tane fazla okumuşum segazel canım onu kendi sayından düş hakkını helal et Rabbim kabul etsin insaAllah

okudum canım Allah kabul etsin . Bence bu dua için 3 gün çok fazla canım bir günde rahatlıkla bitebilecek bir dua .

tatlım adetlikten okunmuyor mu bu zikir . bazı yerlerde okunur deniliyor kimisi okunmaz diyor

Kızlar ben 500 adet okuyabildim adet oldum bu akşam. Okuyamıyorum şimdi, sizlerin de başka okumalarınız vardır, o yüzden yardım isteyemiyorum. Yarın anneme okutayım diyorum, sıkıntı olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…