DUA KARDEŞLİĞİ

Kizlar bitane dua gecti aklımdan onu da ekleyebilir miyiz listeye sirayla hepsini okuruz demiştik o yüzden dedim. Abese süresinin 20.ayeti sümmes sebila yesserah kolaylik duasi olarak geçiyor.
Hamilelik döneminde sancılar için okunuyordu. Çok iyi olur canım listede hamile arkadaşlar da vardı.

Hamilelik döneminde sancılar için okunuyordu. Çok iyi olur canım listede hamile arkadaşlar da vardı.
Canım bu sure hamilelikte diye yazmışsın hangi vakitte kaç defa nasıl okunmalı. Gelinimiz hamile ona söyleyeceğim.

Canım bu sure hamilelikte diye yazmışsın hangi vakitte kaç defa nasıl okunmalı. Gelinimiz hamile ona söyleyeceğim.
Sayısını bilmiyorum ama aklına geldikçe okusun. Özellikle doğum esnasında okursa doğum çok kolay geçermiş. Normal doğum yapanlar öyle yazmışlardı siteye. Bir de 40 hafta 40 esma var onlardan da çeksin. INŞALLAH gelininiz sağlıkla kucağına alsın bebegini.

Ben de katılabilir miyim?
Başka bir grubumuz vardı canım.
Düzenli bildirim yapmayıp duayı geciktiren kişiler oldu.
O yüzden bu sayfayı açma ve yeni kişi almama kararı aldı arkadaşlar.
Kitap okuma sayfamizdaki arkadasligimizi burada da devam ettirebilsek güzel olurdu :/

Amin canım allah razı olsun. Gelinimiz ve bütün hamile hanımlara kolay doğum nasip etsin Rabbim.
40 hafta 40 Esma hangi Esma aceba onuda yazabilirmisin.

Alıntıladığım mesajdakiler canım. Her hafta farklı esma okunuyor. Hatta kitabı da vardı. Internette aratırsan yazarı da çıkar. Okunma Sayısını bilmiyorum gelininiz aklına geldikçe okusun.

40 hafta 40 Esma hangi Esma aceba onuda yazabilirmisin.

Alıntıladığım mesajdakiler canım. Her hafta farklı esma okunuyor. Hatta kitabı da vardı. Internette aratırsan yazarı da çıkar. Okunma Sayısını bilmiyorum gelininiz aklına geldikçe okusun.
Çok sağol canım allah razı olsun. Hemen gelinimize mesaj olarak göndereceğim. Dediğiniz gibi aklına geldikçe okusun inşallah.

Sağlık olsun canım.Dualarınız kabul olsun inş.

Bluedew hayirli olsun cnm ote tarafta yarin tevhid dagiticam pazartesi bitmis olur sanirim linkide tekrar hatirlattim siz burada ufaktan haraketlenin duaniz ayet olacaksa muaf olanlarin haber vermesi falan zaman alan seyler anca toparlanirsiniz birde dular degisiyor arkadaslar ufaktan dualarini atsinlar sana
Not :isine karismak algilama sakin ozelden sormustun gidisati onun icin hatirlatayim dedim
Tekrar hayirli ugurlu olsun

Cok k iyi yaptın kardesim Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…