DUA KARDEŞLİĞİ

segazel segazel için okudum Allah kabul eder insallah Hayirli Cumalar canlarim. Allah nasip kismet ederse yarin ceyizim gidecek kizlar cok zorlu bi süreçti herkesin sinavi farkli oluyor iki kisi ugrastik çoğu şeyle benim ailemin destegi oldu genelde o kadar yoruldum ki ilgisizlikten ama cok şükür sona yaklastik inşallah her kışın baharı oldugu gibi bizim sıkıntılarımızın da bi ferahi olacaktır bunlari buraya niye yaziyorum çünkü hepinizin üzerimde hakki cok var burada sizlerden iyi haberler aldığımda nasil seviniyorsam kötü haber alincada öyle uzuluyordum Allah hepinizden razi olsun çok şükür bin şükür beni sizinle karşılaştırdı Rabbim.

canım hayırlısı olsun inşallah zorluklarının ardından feraha ulaşırsın. bende çok şeyler yaşadım ama inan kendi başınıza yaptığınızın kıymeti daha fazla oluyor Rabbim yuvandan sağlığı mutluluğu huzuru aşkı eksik etmesin:KK200:

Malesef ben okuyamam kardesim:-(
olsun canım inşallah burdan biri çıkar :KK36:grupça hatme başladık bir tek 22. cüz kaldı dönmeyenler var olmadı onların yerinede okuyacağım yetiştirmeye çalışıyorum büyük sorumlulukmuş hele dönmeyenler oldu mu okundu mu okunmadı mı muallakta kaldım:işsiz:

olsun canım inşallah burdan biri çıkar :KK36:grupça hatme başladık bir tek 22. cüz kaldı dönmeyenler var olmadı onların yerinede okuyacağım yetiştirmeye çalışıyorum büyük sorumlulukmuş hele dönmeyenler oldu mu okundu mu okunmadı mı muallakta kaldım:işsiz:
Dua takibi zor iş:-( Allah yardımcın olsun

Kızlar; aryalorinn aryalorinn 'n duasını yolladım. Erken oldu kısura bakmayın. Aksam aksilik olur diye gitmeden hazırkayayım dedim. İnşallah bi sıkımtı yok zaten. Dua sayımız degişti sadece. Yarın sabah inşallah görüşmek üzere. Net cekerse zaten yazarım .

X