DUA KARDEŞLİĞİ

Hayirli bayramlar demeye girdim msjini gordum cnm istersen olmadigin donem okumani devralabilirim sen musait olup feraha cikinca geri donup kaldigin yerden devam edersin
Canım sen de olsan keşke gelecek listede.:KK200:

Bluedew Bluedew canım senin için 850 tane okudum canım. Rabbim kabul etsin.

Hanımlar bir de bu mesaj gelmişti bir arkadaşımdan siz de faydalanın isterim

her sene ramazanın son günü ve son saatlerinde ne oluyor bilirmisiniz?
Ramazanın son günü ikindi namazından sonra akşam ezanına kadar,
Allahu Teâla tüm ramazan boyunca ateşten beraat verip affettiği kadar kulunu bağışlar
Unutmayın son günü ikindi namazından iftara kadar icabet saatidir (duaların kabul vakti)
Hiç bir duânın boş dönmediği anlardır
Bu anları güzel değerlendirenlere müjdeler olsun
Çokça dua ve istiğfarda bulunun
Paylaşarak sevdiklerinizde faydalansın
Sevaplarımız artsın
Bunu paylaşanlarıda duanızda unutmayın

Arkadaslar bayram sonrası listede büyük ihtimal olamicam gün gün okuma yaptigimiz için yetişmeyecek arkadaşlar olacaktir. Erken doğum riskim yüksek son günlerim biraz sıkıntılı geçiyor birde iki kişinin duasini takip ediyorum bu yüzden bir süre aranızda olmayacam hakkınızı Helal edin aklınıza geldikçe dua edersiniz. Rabbim herkesin duasını tez zamanda yasatsin güzel haberler almayi nasip etsin iyi bayramlar şimdiden

Arkadaslar bayram sonrası listede büyük ihtimal olamicam gün gün okuma yaptigimiz için yetişmeyecek arkadaşlar olacaktir. Erken doğum riskim yüksek son günlerim biraz sıkıntılı geçiyor birde iki kişinin duasini takip ediyorum bu yüzden bir süre aranızda olmayacam hakkınızı Helal edin aklınıza geldikçe dua edersiniz. Rabbim herkesin duasını tez zamanda yasatsin güzel haberler almayi nasip etsin iyi bayramlar şimdiden
canım hayırlısıyla saglıklı bir şekilde vaktinde bebeğini kucağına alırsın dua edeceğim sana sürekli

Cok gecmiş olsun ve kolay dogum dilerim inşallah. Ücünüz birden mi yok olacaksınız?

Herkese hayırlı bayramlar dilerim. Allah cümlenizden razı olsun liste takibinde beni hic yormadınız ve üstün bir performans ile okudunuz. Cok sükür ramazanda herkes duadan nasibini aldı hamd olsun. İnşallah cuma günü ilk listemize baslarız. Fetih ilk ayet gibi duruyor cogunluk o sekilde. Ama kac tane ojunması gerek bilmiyorum. Arastırıp yazacagım inşallah. Duasında değişiklik olan varsa yazsın. Listemize @durkan katılacak inşallah.@cansu_tr biz seni varmıs gibi düşünüp pay edecegiz inşallah sana düsen payı da biz okuruz. Müsait olunca sen de devr alırsın. @Ozzgeee kardesim bize katılmanı isteriz canı gönülden. Birbirimize dua edelim inşallah derdimizi biliyoruz adıızı ögrendik bu mübarek vakitte analım dualarda bulusalım inşallah amin
@segazel
@aryalorinn >>>
@mer_4260
@hmbg >>>
@miyomim >>>
@Mavisu27 >>
@BEYBISIM
@cansu_tr >>
@Patronicee >>>
@umut-16 >>>
@evTik >>>
@denizinmavisi >>>
@bir garip oblomov >>>

Sağol canım senin de bayramın mübarek olsun hayırlı bayramlar diliyorum.
Allahım sağlıklı kolay doğum nasip etsin
Ailesine, dinine, vatanına sahip çıkacak hayırlı evlat olsun inşallah.

canım hayırlısıyla saglıklı bir şekilde vaktinde bebeğini kucağına alırsın dua edeceğim sana sürekli
allah razı olsun canım

Cok gecmiş olsun ve kolay dogum dilerim inşallah. Ücünüz birden mi yok olacaksınız?
Allah razı olsin canım evet onlar da olamayacak birisi düzenli takip edemez iki küçük bebek var ben sürekli kontrol ediyordum onu kız kardeşimin de teli bu siteye girmeye müsade etmiyor nedense doğum sonrası kendimi toparlar toparlamaz yine buluşuruz inşallah Rabbim ağzımizi yüreğimizi duasiz bırakmasin bu gruplar sayesinde elimde tesbihsiz gezmedim en onemlisi ise başka bir gönül için dua etmek ti Allah herkesden razi olsun

allah razı olsun canım

Allah razı olsin canım evet onlar da olamayacak birisi düzenli takip edemez iki küçük bebek var ben sürekli kontrol ediyordum onu kız kardeşimin de teli bu siteye girmeye müsade etmiyor nedense doğum sonrası kendimi toparlar toparlamaz yine buluşuruz inşallah Rabbim ağzımizi yüreğimizi duasiz bırakmasin bu gruplar sayesinde elimde tesbihsiz gezmedim en onemlisi ise başka bir gönül için dua etmek ti Allah herkesden razi olsun
Canım Allah sikintini gidersin zamanında kolay doğumlar nasip etsin inşaallah.

Canım sen de olsan keşke gelecek listede.:KK200:

Bluedew Bluedew canım senin için 850 tane okudum canım. Rabbim kabul etsin.

Hanımlar bir de bu mesaj gelmişti bir arkadaşımdan siz de faydalanın isterim

her sene ramazanın son günü ve son saatlerinde ne oluyor bilirmisiniz?
Ramazanın son günü ikindi namazından sonra akşam ezanına kadar,
Allahu Teâla tüm ramazan boyunca ateşten beraat verip affettiği kadar kulunu bağışlar
Unutmayın son günü ikindi namazından iftara kadar icabet saatidir (duaların kabul vakti)
Hiç bir duânın boş dönmediği anlardır
Bu anları güzel değerlendirenlere müjdeler olsun
Çokça dua ve istiğfarda bulunun
Paylaşarak sevdiklerinizde faydalansın
Sevaplarımız artsın
Bunu paylaşanlarıda duanızda unutmayın
Canimsin gelirim bende biraz gonlumden gecen okumam var onlari duzene koyayim insallah gelirim bende bilgiyide aldim Allah razi olsun cnm benim

Herkese hayırlı bayramlar dilerim. Allah cümlenizden razı olsun liste takibinde beni hic yormadınız ve üstün bir performans ile okudunuz. Cok sükür ramazanda herkes duadan nasibini aldı hamd olsun. İnşallah cuma günü ilk listemize baslarız. Fetih ilk ayet gibi duruyor cogunluk o sekilde. Ama kac tane ojunması gerek bilmiyorum. Arastırıp yazacagım inşallah. Duasında değişiklik olan varsa yazsın. Listemize @durkan katılacak inşallah.@cansu_tr biz seni varmıs gibi düşünüp pay edecegiz inşallah sana düsen payı da biz okuruz. Müsait olunca sen de devr alırsın. @Ozzgeee kardesim bize katılmanı isteriz canı gönülden. Birbirimize dua edelim inşallah derdimizi biliyoruz adıızı ögrendik bu mübarek vakitte analım dualarda bulusalım inşallah amin
@segazel
@aryalorinn >>>
@mer_4260
@hmbg >>>
@miyomim >>>
@Mavisu27 >>
@BEYBISIM
@cansu_tr >>
@Patronicee >>>
@umut-16 >>>
@evTik >>>
@denizinmavisi >>>
@bir garip oblomov >>>
Ben zaten okuyabildigim zamana kadar okuyacagim canim okuyamadigim zaman söylerim. M mer_4260 canim Rabbim kolay dogum yapmani nasip eder insallah kolaylik duasini unutma Abese süresinin 20.ayeti Sümmes sebila yesserah bu duayi dilinden eksik etme inşallah

Canım Allah sikintini gidersin zamanında kolay doğumlar nasip etsin inşaallah.
amin canım cümlemizinkiyle inşallah

Ben zaten okuyabildigim zamana kadar okuyacagim canim okuyamadigim zaman söylerim. M mer_4260 canim Rabbim kolay dogum yapmani nasip eder insallah kolaylik duasini unutma Abese süresinin 20.ayeti Sümmes sebila yesserah bu duayi dilinden eksik etme inşallah
saol canım duayı bol bol okurum nasipse

X