DUA KARDEŞLİĞİ

segazel segazel 200
evTik evTik 200
B BEYBISIM 200
Bluedew Bluedew 200
miyomim miyomim 200
@hmbg 200
durkan durkan 200
Patronicee Patronicee 200
bir garip oblomov bir garip oblomov 200
aryalorinn aryalorinn 200
M Mavisu27 200
umut-16 umut-16 200
denizinmavisi denizinmavisi 200
Canlarim ben 12den beri hepiniz icin ayri ayri Abese süresinin 20.ayeti Summes sebile yesserah olan ayeti 200 adet okudum Rabbim islerinize kolaylik versin inşallah içimden geldi karşılık beklemeden okudum sevgilerimle
Canim işin rast gelsin nasıl mutlu oldum anlatamam.Allah dualarimizi kabul eder inşaallah

segazel segazel 200
evTik evTik 200
B BEYBISIM 200
Bluedew Bluedew 200
miyomim miyomim 200
@hmbg 200
durkan durkan 200
Patronicee Patronicee 200
bir garip oblomov bir garip oblomov 200
aryalorinn aryalorinn 200
M Mavisu27 200
umut-16 umut-16 200
denizinmavisi denizinmavisi 200
Canlarim ben 12den beri hepiniz icin ayri ayri Abese süresinin 20.ayeti Summes sebile yesserah olan ayeti 200 adet okudum Rabbim islerinize kolaylik versin inşallah içimden geldi karşılık beklemeden okudum sevgilerimle
Amin. Diline yüreğine sağlık kardeşim. Allah razı olsun:KK200:

segazel segazel için okudum Allah kabul eder insallah Hayirli Cumalar canlarim. Allah nasip kismet ederse yarin ceyizim gidecek kizlar cok zorlu bi süreçti herkesin sinavi farkli oluyor iki kisi ugrastik çoğu şeyle benim ailemin destegi oldu genelde o kadar yoruldum ki ilgisizlikten ama cok şükür sona yaklastik inşallah her kışın baharı oldugu gibi bizim sıkıntılarımızın da bi ferahi olacaktır bunlari buraya niye yaziyorum çünkü hepinizin üzerimde hakki cok var burada sizlerden iyi haberler aldığımda nasil seviniyorsam kötü haber alincada öyle uzuluyordum Allah hepinizden razi olsun çok şükür bin şükür beni sizinle karşılaştırdı Rabbim.
Çok şükür canım. Rabbim yeni yuvanda sağlık huzur ve mutluluk versin sana . :KK36:

X