Dua istiyorum

Bluedew

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2016
2.111
2.180
kardeşler hakikaten duaya cok ihtiyacım var. Bugün Bi kez daha yıkıldım Bi kapı daha yüzüme kapandı. Camiye gidip hoparlörden herkese bana dua edin diye ilan edesim geldi. Nasıl bu duruma geldim bilmiyorum. Allahım istemiyorsan istetme bana da diyorum ama Bi bakıyorum ki gene dua makamındayım. Allah istemedikçe istemeyiz biliyorum. Ama işte sabır ne zor Bi yol... Rabbim gönlümdeki duama ol desin insallah sizlerde Amin derseniz bahtiyar olurum.

En iyisi en hayırlısı en gönlüne göre olanı olsun inşallah canım. Her kapıyı açan rabbim sana da hayırlı bir kapı açacaktır inşallah

Rabbim gönlündeki duanı kabul etsin, sıkıntın neyse gidersin canım.

Allah yardimcini olsun insallah. Caresizlik nasil birswy biliyorum, bende oyle bir durumdayim. Allah yardimcimiz olsun insallah

Duanızın gerçekleşmesi, kabulü hakkınızda hayırlı olacak ise; Allah doğru zamanda gerçekleştirsin, o vakte kadar da sabrınızı arttırıp, ferahlık versin.

kardeşler hakikaten duaya cok ihtiyacım var. Bugün Bi kez daha yıkıldım Bi kapı daha yüzüme kapandı. Camiye gidip hoparlörden herkese bana dua edin diye ilan edesim geldi. Nasıl bu duruma geldim bilmiyorum. Allahım istemiyorsan istetme bana da diyorum ama Bi bakıyorum ki gene dua makamındayım. Allah istemedikçe istemeyiz biliyorum. Ama işte sabır ne zor Bi yol... Rabbim gönlümdeki duama ol desin insallah sizlerde Amin derseniz bahtiyar olurum.
bende tüm annelerden dua istyorum ygs lys girecek olan kızım ve onun gibi olan öğrenciler için

X