dua ısteyen varsa isminı yazsın

berirem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
1.931
740
arkadaşlar cuma gecesı dua etcem secde ayetlerını okuyarak..sadece kendıme etmek ıstemedım dua isteyen herkese etmek ıstıyorum..cuma gününe kadar ısımlerınız yazarsanız duama eklemek isterım..allahım kabul ve makbul eylesin amınnnn

canım dualarında bana da yer verirsen sevinirim :)
hatice benim adım da :)

Son düzenleme:
arkadaşlar cuma gecesı dua etcem secde ayetlerını okuyarak..sadece kendıme etmek ıstemedım dua isteyen herkese etmek ıstıyorum..cuma gününe kadar ısımlerınız yazarsanız duama eklemek isterım..allahım kabul ve makbul eylesin amınnnn

canım banada dua edersen çok sevinirim.3 kez tüp bebek tedavisine başladım.sağlıklı sıhhatli bebeğim olsun istiyorum allahın izniyle.
rabbim dualarını kabul etsin inşallah.

Bende elif benide eklersen cok sevinirim universite sinavina girdim iyi bi gelecegim icin neyi sececegimi bilmiyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Banada ederseniz sevinirim.dogru karar verip pisman olmamak icin..simdiden allah kabul etsin..allah razi olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benim içinde edermisin;tez zamanda hayırlı bir eş ve mutlu bir yuva için;
Rabbim şimdiden kabul etsin,ettiğin duaların kat ve katını gönlüne göre versin inşallah,bu arada ismim ECE,teşekkürler:KK16:

canım benim içinde edermisin;tez zamanda hayırlı bir eş ve mutlu bir yuva için;
Rabbim şimdiden kabul etsin,ettiğin duaların kat ve katını gönlüne göre versin inşallah,bu arada ismim ECE,teşekkürler:KK16:

ederım tabıkı arkadaşım..benım nıyetın her hafta cuma günü farklı bır dua etmek ismını yazan herkes için .. musaıt oldugum her hafta.. bu hafta secde ayetlerıyle etcem kısmetse...2. hafta hızbu l bahr...3. hafta kenzul arş...bu şekılde devam etcem kısmet ne zamana kadar devam edebılırsemmm

Son düzenleme:
Benim adim fatma bana da dua edermisin hayirli evlat sahibi olmak icin. Rabbim gonlundekini de sanaversin ve burdaki herkesin dualari kabul olur insallah...

Benim adim fatma bana da dua edermisin hayirli evlat sahibi olmak icin. Rabbim gonlundekini de sanaversin ve burdaki herkesin dualari kabul olur insallah...

amın arkadaşım benımde 13 yıldır bebegım olmuyor..ama umudumu hiç kaybetmedım sende kaybetme olurmu...

Ne güzel bir davranış bu allah bütün dualarını kabul etsin gönlüne göre versin inşallah. Benim için de dua edermisin çok istediğim 2 dileğim var ismim dilek

cnm Allah dualarını kabul etsin inşallah benim içinde dua eder misin adım zeynep

amın arkadaşım benımde 13 yıldır bebegım olmuyor..ama umudumu hiç kaybetmedım sende kaybetme olurmu...

Allah razı olsun senden bu ettiğin dualar hürmetine seninde bebeğin olur inşallah
bende bebek sahibi olmak için dua istiyorum ayrıca cuma günü benim doğum günüm :)

Allah razı olsun senden bu ettiğin dualar hürmetine seninde bebeğin olur inşallah
bende bebek sahibi olmak için dua istiyorum ayrıca cuma günü benim doğum günüm :)

allahım dualarını kabul etsın hayırlı evlatlar versın....ben şimdi bebek için meryem süresı okuyorum cumartesı bıtcek kısmetse...allahım hayırlısını versın

Herkesin duaya ihtiyacı vardır,benim de çok fazla..Başkasına edilen dualar daha çabuk kabul olurmuş.Ben de beklerim beni unutma.. :)

Allah aşkına banada bi dua et yahu artık hayırlı insanlarla karşılaştırsın benı:KK16:

X