Dua istesem??

Patafix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2010
1.629
986
Çok uzgunum. Fıtık ameliyatı için geldiğimiz hastanede babamın kalp damarlarında ciddi tikanmalar olduğunu öğrendik. Gizli kalp krizi gecirmis defalarca. 3 damar tıkalı. Ana damar % 99!! Kabus bu. Yarın By pass olacak. Donduk kaldik adeta. Babam 67 yaşında. 10 katı kadar bile yaşasa ondan sikilmam. Lütfen, tek isteğim dualariniz. Dillendirmek cok acitiyor ama Riskleri ciddi olan bir ameliyat çünkü kalp yetmezligi ve yüksek tansiyonu var. Tüm bunları yeni öğrendik. Daha çok erken. Şimdi değil Allah'im lütfen!!! Dua edin olur mu? Tek yapabileceğimiz bu...

Çok uzgunum. Fıtık ameliyatı için geldiğimiz hastanede babamın kalp damarlarında ciddi tikanmalar olduğunu öğrendik. Gizli kalp krizi gecirmis defalarca. 3 damar tıkalı. Ana damar % 99!! Kabus bu. Yarın By pass olacak. Donduk kaldik adeta. Babam 67 yaşında. 10 katı kadar bile yaşasa ondan sikilmam. Lütfen, tek isteğim dualariniz. Dillendirmek cok acitiyor ama Riskleri ciddi olan bir ameliyat çünkü kalp yetmezligi ve yüksek tansiyonu var. Tüm bunları yeni öğrendik. Daha çok erken. Şimdi değil Allah'im lütfen!!! Dua edin olur mu? Tek yapabileceğimiz bu...
Canımınici cok gecmiş olsun : ( cok üzüldüm gercekten. Allahım büyük atlatacak insallah bu vgünleri, yine sizin basınızda olacak. Üzülme ne olur, kötü seyler getirme aklına

Rabbim yar ve yardımcısı olsun..Babanızı sizlere bağışlasın.Hayırlı haberlerle gelin inşallah.

Allah acil şifalar versin, hayırlısıyla başınızdan eksik etmesin.
Kalp ameliyatları artık eskisi kadar risk taşımıyor ve çok ıyıyız bu konuda.
Korkma demek belki kolay; aynılarını yaşadım; biliyorum duygularınızı.
İnşaallah iyileşecek.

Allah babanızın ve doktorların yardımcı olsun,acil şifalar versin.fıtık ameliyatı babanızın hastalığını öğrenmenizde bir vesile olmuş.her şerde bir hayır vardır.şifa bulacak hastanın ayağına doktor gelirmiş denir ya,babanızda Allah 'ın izniyle bu vesileyle şifa bulacaktır.çok geçmiş olsun.

Allah yardimciniz olsun :KK43: benim dedemde by pass olmustu 3 sene once ve gercekten hersey cok daha iyi oldu. Cok gecmis olsun caninizi sakin skmayin lutfen

geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Canımınici cok gecmiş olsun : ( cok üzüldüm gercekten. Allahım büyük atlatacak insallah bu vgünleri, yine sizin basınızda olacak. Üzülme ne olur, kötü seyler getirme aklına

Rabbim yar ve yardımcısı olsun..Babanızı sizlere bağışlasın.Hayırlı haberlerle gelin inşallah.

Çok teşekkür ederim...

Muhtarım. Öyle donuk öyle tepkisizim ki tüm psikolojik reflekslerim devre dışı resmen. Sabah geldik hastaneye öğlene kadar tetkikler biter, yarın da fıtık ameliyatina alırlar dedik ama direk yatış verildi. Hastanedeyiz şimdi. Neye niyet neye kısmet. Odaya dönüyorum şimdi. Dua eden herkese çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim...

Muhtarım. Öyle donuk öyle tepkisizim ki tüm psikolojik reflekslerim devre dışı resmen. Sabah geldik hastaneye öğlene kadar tetkikler biter, yarın da fıtık ameliyatina alırlar dedik ama direk yatış verildi. Hastanedeyiz şimdi. Neye niyet neye kısmet. Odaya dönüyorum şimdi. Dua eden herkese çok teşekkür ederim.
Bi taraftadan da söyle düşün bu fıtık olmasa belki farketmeyecektiniz, Allah korusun daha kötü olabilirdi. Allah yardımcınız olsun tekrar, şifa versin : (

Gecmis olsun canimm..Allahim sifasini versin...insallah hersey yolunda gider..Rabbim sizlerle birlikte uzun ömur versin babana

Hastalık için bir dua esmasi söylemişti banada birisi onu yazmak istedim ya safi ya allah fırsat buldukça çekip dua et canm çok geçmiş olsun allah şifa versin .

Dün ameliyata girdi şimdi yogun bakımda. Herşey yolunda gidiyor gibi şükürler olsun. Bugün onu gorebilecegim. Şunu öğrendim ki böyle ciddi ameliyatlar, hastayı olmasa bile sevenlerini mutlaka öldürüyormuş. Şükürler olsun Rabbime. Zaten başımın taciydi. Artık daha da kıymetli. Dua eden arkadaşlardan da Allah bin kere razı olsun. Bizim için kalbinizden gecirdiklerinizin milyon katını versin size.

babamda 3 damarı ciddi tıkalı iken bypass oldu.. iyi düşünün hep.. şimdi eskisinden çok daha sağlıklı adeta yeniden doğdu.. bol bol moral verin babanıza.. allah yardımcısı olsun..

TE="Patafix, post: 38122530, member: 222791"]Sağol canım mutlaka çekeceğim. Ama SAFİ mi ŞAFİ mi?[/QUOTE]
Şafi canm telefonda noktasi cikmamis allahin ismi bunlar esmaul husnadan

çok geçmiş olsun.inşallah Allahın izniyle daha iyi olucak inanın.

Merhaba benim babam da bypass oldu 1 hafta oldu. Bugün de eve çıktı çok şükür.benim sorularım varis çorabı ve korseyle ilgili.korse gece de takılı olmalı mı ve varis çorabını giydirip çıkartmak çok zor bunun kolay bir yolu var mı??

Merhaba benim babam da bypass oldu 1 hafta oldu. Bugün de eve çıktı çok şükür.benim sorularım varis çorabı ve korseyle ilgili.korse gece de takılı olmalı mı ve varis çorabını giydirip çıkartmak çok zor bunun kolay bir yolu var mı??

Korse geceleri sakın takmayin!! Varis corabini hiç bilmiyorum inanin bize gerekmemisti, şişlik yoktu hastaneden ciktigimizda. Geçmiş olsun inşallah en kisa surede atlatır. Biz babamla dışarı çıkmaya yürüyüş yapmaya başlayalı çok oldu şükürler olsun. Darısı başınıza.

X