Dua edin..

Sagopa kajmer'in şarkı sözü :)
Çok mantıklı :)
Bu aklımda mutlaka söylicem bunu :)

Bugun ruh halimiz aynı resmen, hatta ben bile böyle bir konu açmak istedim ama ona bile içim gitmedi.
Sanki böyle herşey ters gidiyor hiçbirşey istediğin gibi olmuyor.. Ama öyle gözle görünen bir problem de gösteremiyorsun...
Allahım kısa zamanda bu durumdan kurtulmamızı nasip etsin :////

Ben artık şizofren deseler bile açıcaktım çünkü deliriyordum artık..
Hoş hala öyleyim ama..
Aslında attında problemler var biliyorum ama şuan bu duruma gelmem için neden yok..
Aynen herşey ters gidiyor..
Milletin ruh hali 22.yy'a aitken, benimkisi sanki 18-19.yy'a hitap ediyor..
Aminnn inşALLAH kurtuluruz

Bir arkadaşım vardı dolunay zamanları senin gibi olurdu. Sinirli de olurdu o aynı zamanda.
Bu dolunayın bazı insanlar üzerinde etkisi varmış kurt adam sendromu diye geçiyor o öyle derdi.
Ne kadar doğru bilemem ama belki öyle bir şeydir

bir kurt adam sendromu olmadığım kalmıştı

Kullanıcı adım boşuna catlakB
KurtkadınB yapıciimmmm
Valla ben neden böyleyim ya
Tek manyak ben miyim beni mi ekliyor

Deme öylee kurt bi adam bulup mutlu olabilirsiniz

Neyse canım şaka bir yana dua edicem senin için inşallah gönlün ferahlar

Allah yardım etsin size ve bütün yardıma ihtiyacı olanalara inşallah

konu sahibinden helallik istiyorum evvela.birbirinden güzel esma-ül hüsnaları hergün birini okuyacak şekilde bzmle zikretmek isterseniz sizleri de rabbimizi daha çok zikretmek için aramıza bekleriz.Allah dualarımızı kabul etsn.semaya açtığımız ellerimizi boş bizleri boynu bükük bırakmasın..inanıyorum ki ne kadar çok yakarış o kadar çok kabul bulunan dua

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/hanimlar-gonuller-bir-olsun.778582/page-248

Görmedim o zaman mesajinizi ama şuan çok kötüyüm

Hayırdır?

Ahmet Maranki, sosyal medyaya şunu yazmış:

1 Ekim 2015 Perşembe - 00:12 (Dört Saatlik Bir Süre)
Etkisi uzun süren, çok önemli bir astrolojik konumdur.
1-hemen her şeyi maddi dünyada somutlaştırarak kalıcı hale getirildiği,
2-Bu vakitte klasik ve gerçekçi; her iş başarılı sonuçlanabileceği,
3-Devletten destek için başvurular için veya yasal girişimler için çok uygun bir zaman dilimi olduğu eskimez kitaplarda yazılıdır.

Bu gece; evinizin kuzeye bakan odasında yapacağınız zikirlerde çok fayda görebilirsiniz.[devleti simgeleyen bir logo (başbakanlık forsu) odanıza asarsanız azami fayda görebilirsiniz..]

4-Sadece kalıcı olmasını istemediğiniz ne varsa bunu yapmamaya çalışın. (Örneğin bugünlerde bir insanla zoraki buluşacaksanız, buluşmayın. Yani içinizden gelmeyenleri, iradenizi zorlayan şeyleri yapmayınız.

Bu bir tesadüf müdür bilinmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…