Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

tabiki katılabilirsin çok seviniriz, hoşgeldin aramıza. salı günleri listemizi yapmaya başlıyoruz yerimseniben

tabiki katılabilirsin çok seviniriz, hoşgeldin aramıza. salı günleri listemizi yapmaya başlıyoruz yerimseniben

hoşbulduk canım benim..a.s.:1hug:neler yapıyoruz,nasıl herkes istediği gibi mi dua ediyo,namazlar belirli günlerde mi kılınıyo..yani azcık bahsederseniz sevinirim Şeniz

hoşbulduk canım benim..a.s.:1hug:neler yapıyoruz,nasıl herkes istediği gibi mi dua ediyo,namazlar belirli günlerde mi kılınıyo..yani azcık bahsederseniz sevinirim Şeniz

salı sabahı liste yapmaya başlıyoruz. istediğin gibi ne diliyorsan yazıyorsun. perşembe akşam 18.00 de liste yapmayı bitiriyoruz. gece 2.30 da uyanıyoruz teheccüd kılıyoruz, kenzül arş okuyoruz ve saat 3 te birbirimize duamızı ediyoruz. ilk mesajda nasıl yapıldığı ayrıntılı olarak anlatılmış bi bak istersen.

arkadaşlar bende cuma gecesi duamı ettim ama regl olduğum için namaz kılamadım.ALLAH benim ve dua eden arkadaşlarımın dualarını kabul etsin.RABBıM herkesizin gönlüne göre versin.

arkadaşlar bende cuma gecesi duamı ettim ama regl olduğum için namaz kılamadım.ALLAH benim ve dua eden arkadaşlarımın dualarını kabul etsin.RABBİM herkesizin gönlüne göre versin.

aminn baskaya :Saruboceq: inşallah dualarımızı kabul etsin...senden de Allah razı olsun..

saol canım benim..aranıza kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederimhihoyyyta.s...inşallah salı günü bende listenizde yer alıcam...öptüm canlarım..Şeniz

bende varım arkadaşlar İnşallah
Mevlam dualarımızı kabul eder konuyu başlatan arkadaştan Allah razı olsun
a.s.a.s.

şimdi ne zaman başlıyoz salı günü mü?yoksa bugünden başlayabilir miyim?inşallah böylelikle bıraktığım namazıma yeniden başlarım bu vesileyle..öptüm canlarııımmm..

şimdi ne zaman başlıyoz salı günü mü?yoksa bugünden başlayabilir miyim?inşallah böylelikle bıraktığım namazıma yeniden başlarım bu vesileyle..öptüm canlarııımmm..

inşallah namazınızda düzene girer bu vesile ile dualarınızda kabul olur.. ..salı gününden

itibaren istediğin saatte listeye yazılabilirsin duanı, zaten başlatınca daha iyi anlayacaksın

nasıl olduğunu...sevgiler ...

çok teşekkür ederim canım benim..inşallah amiiiinn diyorum dileklerine..öptüm canım benim...Şeniz

--------------------------------------------------------------------------------

Bu Gün Mevlüd Kandili

Bu gün mevlüd kandili,
Bir güneş doğup aydınlattı,
Zulmün kuşattığı alemi,
O zamanın son peygamberi,
Rahmetin önderi hakkın habibi,
Doğduğun günü kandil bildik,
Kandil olarak bilemedik seni,

O gün yıldızlar başka parlıyordu,
Gök yüzünde arşu a´lada,
Kainat uzun zamandır bekliyordu,
Elleri açılmış duada,
Yahudi bilgeler bağırırken,
Mekke sokaklarında o geldi dünyaya,
Son peygamder Muhammed Mustafa,(s.a.v)

Yıkıldı bir bir küfrün alametleri,
Basireti körler anlamadı bu acaip halleri,
Söndürdü bir bir küfrün yaktığı ateşleri,
O gün melekler tavaf ediyordu ka´beyi,
Validemiz aminenin evini Mekke şehrini,
Müjdeliyorlardı kainata merhamet peygamberini,

Yeterince sevip anlayamadık,
İsmini oğullarımıza verdik ama,
Dediklerini tutamadık nede çağrısına kulak verdik,
Kalktık ümmetiyiz dedik,
Kendini değil doğduğu günü kandil bildik,
Yinede sevdi o aciz günahkar ümmeti,
Doğar doğmaz varıp secdeye ümmeti ümmeti dedi,
Çünki o alemlerin yaratılış sebebi rahmetin peygamberiydi,

Bizlerden kardeşlerim diye söz ederdi,
Ashab şaşırır kıskanır kim bu kardeşleriniz derdi,
Siz beni görüp inandınız sevdiniz,
Onlar görmeden inanacak sevecek kardeşleriniz,
Sen ümmetine haris düşkünsün ya nebi,
Şefaatinden mahrum etme biz ümmeti,
Biliriz kabül etmeyeceksin biz girmezsek,
Sunulan cenneti,
Çünki sen rahmetsin merhametsin,
Rahmet merhamet peygamberi,
Ona layık ümmet olmakla şereflendir bizleri

Bugün efendimizin doğum günü,cümlemizin bayramı MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN CANLARIIIIMM..bu mübarek günde birbirimiz için bol bol dua edelim..dualarda buluşmak dileğiylea.s.:1hug:

ben kandil olduğunu bilmiyodum iyi mi :çok üzgünüm: keşke kandil için liste yapsaydık kızlar ya tüh. reabzeh senin de kandilin mübarek olsun canım, hepinizin kandili mübarek olsun.

bu diğer takvime göre olması lazım kahvem 8 martta olmadımı mevlid kandili takvimde miladi tarihine göre yazıyo internettende baktım
ama biz yinede en son listeyi okuyabiliriz bende hazırda var hatta birde yasin okuyalım ben okurum yasini yatsı namazından sonra

Son düzenleme:
ben kandil olduğunu bilmiyodum iyi mi :çok üzgünüm: keşke kandil için liste yapsaydık kızlar ya tüh. reabzeh senin de kandilin mübarek olsun canım, hepinizin kandili mübarek olsun.

canım yinede bi liste yap istersen...Allah razı olsun canım benim..Rabbim cümlemizin dualarını kabul eylesin..amiiiinn..:Saruboceq::Saruboceq:

kandil mi :1shok:
nasi yani yaa senağlama
ben niye bilmiyorummm benneyaptımki
peygamber efendimizin doğumgünü mevlid kandilimi oluyordu senağlama

kandil mi :1shok:
nasi yani yaa senağlama
ben niye bilmiyorummm benneyaptımki
peygamber efendimizin doğumgünü mevlid kandilimi oluyordu senağlama

Peygamber Efendimiz, rebiülevvel ayının on ikisinde, bir pazartesi günü dünyayı şereflendirmişlerdir. Miladî takvime göre bu tarih, 20 Nisan 571'e tekabül eder. Bizler, rebiülevvel ayının on birini, on ikisine bağlayan gece Mevlid Kandili'ni kutlarız.

miladi takvimde 20 nisan olduğu için kutlu doğum haftası kutlanıyor...mevlid kandilimiz 8 martı 9 marta bağlayan geceydi...........

bende şaşırdım martta değilmiydi diyorum. tamam o zaman bende yatsıdan sonra yasinle beraber son listemize göre dua edicem. son anda haberimiz oldu ama isteyenler katılabilir. bide son gelen arkadaşlar ekleyebilirler.

tamam canım teşekkür ederim.

canım yinede bi liste yap istersen...Allah razı olsun canım benim..Rabbim cümlemizin dualarını kabul eylesin..amiiiinn..:Saruboceq::Saruboceq:

canım sende yaz duanı yatsıdan sonra dualaşalım inş

arkadaşlarr bu gece liste olcak mı şimdi..? Bu Peygamberimizin miladi takvime göre Dünyaya teşrifi....ama

olsun dua ederseniz ben de varım...

arkadaşlarr bu gece liste olcak mı şimdi..? Bu Peygamberimizin miladi takvime göre Dünyaya teşrifi....ama

olsun dua ederseniz ben de varım...

evet öyleymiş canım birden bugün kandilmi diye panik olduk. ama ben edicem. yeni arkadaşlarımıza ekleyin dedim ama görmediler heralde. yorgunluğum geçsin de yatsıdan sonra Yasin okuyup geçen haftaki listemize dua edicem. görebilenler ederler yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…