Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

arkadaşlar bende kalkamadım çok üzgünüm gece kalkıp dua eden arkadaşların hepsinden özür diliyorum nolur hakkınızı helel edin şimdi sela ile ezan arasındaki o güzel vakitte edicem duamı hayırlı cumalar arkadaşlar

Helal olsun Leylacım ...bu saattlerdee çok kıymetli ..inşallah senin de duaların kabul olur....Hayırlı cumalar..

Bu saate kadar topiğe giremedim valla utancımdan
Dün gece Şeytan'a yenik düşüp uyuya kaldım kızlar
Nolur hakkınızı helal edin kalkamadım bugün dua edicem mutlaka
Hep aklımdasınız ama gece uyanamadım işte :çok üzgünüm:

Helal olsun Pasaklıminik tanrıça......sen de cuma vakti belki okursun uygun olursan...allah

kabul eder inşallah dualarımızı..hayırlı cumalar..

bende kalktım duamı ettim ALLAHım inşallah hayırlısıyla kabul eder dualarımızı
kalkamıyanlar helal olsun ne demek bizimde başımıza geliyo sonuçta
herkese hayırlı cumalar bu arada

kızlar bende kalkamadım valla itiraf etmeye utandım allah razı olsun hakkınızı helal etmişsiniz
haftaya perşembe gecesi inşallah telafi edecem:çok üzgünüm:

Arkadaşlar yeni arkadaşların bilgisi olsun diye söylüyorum ...daha önce şöyle konuşulmuştu :

diyelim ki gece kalkamadık yada bir aksilik oldu ozaman öğlen namazı okunana kadar cuma vakti

olduğu için dua etmek çok makbul en azından bu saatlerde elimizden geldiğince telafi edebiliriz dedik

...aklınızda bulunsun...Rabbim kabul eder inşallah...hiç dua etmemektense bu daha makbul olabilir diye düşünüyorum...

gece kalkamadım ama cuma vakti herkesin duasını okudum kabul olur inşallah:Saruboceq:

hayırlı cumalar arkadaslar...
bende gece kalktım namazımı kılıp dualarımızı ettım..
allah kabul etsın herkeze hakkım helal olsun..
ama son eklenen arkadasların dularını alamadım..

arkadaslar 6da dua ekleme son olsun..ben alamyınca uzuluyorum..

Helal olsun Pasaklıminik tanrıça......sen de cuma vakti belki okursun uygun olursan...allah

kabul eder inşallah dualarımızı..hayırlı cumalar..

inşallah kabul eder canım teşekkür ederimm :Saruboceq:

kalkamayanlara hakkım helal olsun Şeniz

yerim seni yaaa iyilik meleğim benim Şeniz Şeniz
bu hayırlı günde dualarımız hayırlısıyla kabul olsun inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Kızlar üzülmeyin, duanın sonunda sana yalvaran tüm KK kardeşlerimin dualarını kabul et diyelim önemli olan niyettir.

kızlar bende kalkamadım gece hakkınızı helal edin ama bugün ettim duamı...Rabbim bu mübarek günün ve kutlu doğum haftası vesilesiyle Peygamber efendimizin(sav) yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul,ibadetlerimizi makbul etsin....sevdiği kullarından olmamızı nasip eylesin...hepinize hayırlı cumalar diliyorum ve sevgiyle kucaklıyorum.....

Dua bin kapıyı açarmış dileyene,bin umut katarmış yürekten isteyene.Duasız hiçmiş seven,sevgisiz hiçmiş dua...içmiş,içinin en saklı yeriymiş,en gizli köşesiymiş...bin kapı açarmış dua dileyene,lal olupda dinleyene,aşk olupda inleyene...bin melek tutarmış bir duanın elinden,aminler düşmezmiş meleklerin dilinden...(duayla tutuldugum duayla tutundugum NERDESıN NERDEYSEN BENDESıN ıÇıMı EN ıYı BıLENSıN HZ MUHAMMET HÜRMETıNE DUAMI KABUL ET

aaaaa evet buldum sonunda dua edebileceğim,dualara katılabileceğim bir topiikk..çok saolun kızlar..bu topiği açan arkadaşımıza ve sizlerden Allah razı olsun..Rabbim tüm dileklerinizi kabul eylesin..amiiiinn..bende sizlere katılabilirmiyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…