Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Rabbim sıkıntısı olanlara derman olsun
nurlarıyla melekleri ile korusun amin amin amin...

bende regl olduğum için sadece dua ettim arkadaşlar ama gece 3 te kalkamadım.. listeyi okudum tek tek herkesin dileğini inşallah kabul olur....

bu haftada bitmez reglim katılamıycam namaza ama duamı gece 3 te yapıcam...
eşi iş bulan arkadaşamıza çok sevindim inşallah bizlerde buluruz ve bütün işsizler
Rabbim hayırlısı ile dualarımızı kabul eder inşallah

merhaba arkadaşlara.s.!arkadaşın eşinin iş bulmasına çok sevindim!:1hug:Allah kimseyi darda koymasın!bende regl oldum o yüzden namaz kılamadım:1no2:ama içimden dualarım hep sizlerle!:Saruboceq:tüm hayırlı dualarımızın kabul olması dileğiyle....

kızlar bende gece kalktım ve duamı ettim rabbim inşallah kabul eder bizde isteklerimize kavuşuruz

canlarım allahım hepimizin dualarını kabul etsin allah cc. akıldakini ve kalbtekini bilendir bende varım inşallah.allahım hepimizden razı olsun ama ben herzaman nette olamıyorum isimleri alamaya bilirim cümleten hepimize ederim inşallah ayrıca utanarak söylüyorun bu yaşımda hala kuran okumayı ögrenemedim ondan kenzül arş duasını normal okusan olurmu

birde perşembe geceleri saat 3 de nanaz bitmiş duada olucaz dimi teyit etmek istedim beni bilgilendirirseniz sevinirim

QUOTE=livaza;5632797]canlarım allahım hepimizin dualarını kabul etsin allah cc. akıldakini ve kalbtekini bilendir bende varım inşallah.allahım hepimizden razı olsun ama ben herzaman nette olamıyorum isimleri alamaya bilirim cümleten hepimize ederim inşallah ayrıca utanarak söylüyorun bu yaşımda hala kuran okumayı ögrenemedim ondan kenzül arş duasını normal okusan olurmu[/QUOTE]

canım bende bilmiyorum kuranı maalesef:çok üzgünüm: bende normal okuyorum olur neden olmasın ALLAHım inşallah kabul eder:Saruboceq:

livazacım bende kuranı okumayı bilmiyorum ama arapça okunuşunu ve türkçe mealini okuyorum
Rabbim o kadar merhametli ve şefkatlidir ki hiç korkma ellerini açıp dua edeni kapısından geri çevirmez için rahat olsun arkadaşım

1 haftada geçersiniz kurana inşallah öğrenirsiniz:Saruboceq:yeterki isteyin
zor gibi görünmesin gözünüzeŞeniz

Kızlar bende Kuran'ı bilmiyorum ama şimdi netten falan bakmaya başladım, sizde biraz vakit ayırın hemen öğreniriz inşeallah...

çok üzüldüm,mekanı cennet olsun,,ama gencecik,ve arkasında birde bebiş bırakması yüreğimi dağladı...

Son düzenleme:
birde perşembe geceleri saat 3 de nanaz bitmiş duada olucaz dimi teyit etmek istedim beni bilgilendirirseniz sevinirim

evet 2.30 gibi başlıyoruz 8 rekat teheccüd namazımızı kılıp kenzül arş okuyoruz, 3 te dua etmeye başlıyoruz aynı anda. insan bi hoş oluyor hiç tanımadığın insanlar için samimiyetle dua ediyorsun ve aynı anda o kadar insanın senin için dua ettiğini biliyorsun. salı günü listemize başlıyoruz sende katıl bize tamam mı, kenzül arşın okunuşunu okursun sende.

bu arada bi imam amcaya sordum,kenzül arş adetliyken okunulabiliyormuş. içinde ayet varmış ama dua olduğu için sorun olmazmış, mesela fatiha suresi de okunulabiliyor ya.

evet 2.30 gibi başlıyoruz 8 rekat teheccüd namazımızı kılıp kenzül arş okuyoruz, 3 te dua etmeye başlıyoruz aynı anda. insan bi hoş oluyor hiç tanımadığın insanlar için samimiyetle dua ediyorsun ve aynı anda o kadar insanın senin için dua ettiğini biliyorsun. salı günü listemize başlıyoruz sende katıl bize tamam mı, kenzül arşın okunuşunu okursun sende.

bu arada bi imam amcaya sordum,kenzül arş adetliyken okunulabiliyormuş. içinde ayet varmış ama dua olduğu için sorun olmazmış, mesela fatiha suresi de okunulabiliyor ya.

canım fatiha suresi ihlas felak nas ayetel kürsü korunmak için dua amaçlı okunur deniyor ama onlar kuran ayetleri kesinlikle okunmaz dikkat edelim :1hug:

canım fatiha suresi ihlas felak nas ayetel kürsü korunmak için dua amaçlı okunur deniyor ama onlar kuran ayetleri kesinlikle okunmaz dikkat edelim :1hug:

yok bebişim diğer sureleri değil de ben sadece fatiha okunabilir diye biliyodum o imam amca da öyle dedi.

canım ya içim ezildi okurken off ne acı gencecik giden kadınamı yanasın annesine mi geride kalan o minicik yavruyamı yanasın şaşırdım Rabbim sabırlar versin
yavrusuna uzun ömürler bağışlasın ve mevlam o bebeğin her daim yanında olsun annesinin yokluğunu ona hissettirmesin bi fatiha okumak ne demek tabi ki okuruz
Rabbim tekrardan sabırlar versin

canlrım cok teşekkürler ilginize tamam o halde benide ekleyin listeye hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun ben bebiş istiyorum bide işlerimiz düzelsin :Saruboceq:

X