Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Kizlar sizler yazdikca dualarınızi ben de ekliyorum.

Son düzenleme:
AsiNaz: Ya Erhamerrahımın, ya Erhamerrahımın, ya Erhamerrahımın. Allahım, AsiNaz rumuzlu kulunun, annesının babasının kardeslerının annanesının,babannesının ahırete goc etmıs dedelerının ve butun olmuslerının, butun akrabalarının arkadaslarının gunahlarını affeyle. Saglık ve afıyet ver. Huzur, mutluluk ve bereket ver. Kardeslerıne, babasına ve kendısıne helalınden bol para kazanacakları hayırlı ısler nasıp eyle. AsiNaz a ve butun hastalara hayırlı sıfa ver. Bunların ıcınde de isa nın babasına hayırlı sıfa ver. Ona hıdayet nasıp eyle. Evlerıne bereket,huzur ve mutluluk ver. AsiNaz ve isa, bırbırlerıne hayırlı ıseler, onlara hayırlısıyla, hayırlı zamanda hayırlı yuva kurmayı nasıp et. Aralarındaki muhabbetı gun gectıkce cogalt. Senın rızana uygun ısler yapabılmeyı nasıp eyle. Ve hayırlı evlatlar nasıp et onlara. Maddı manevı ıslerını kolaylastır, helalınden para kazanmalarını nasıp eyle. AsiNaz a ders calısmada kolaylık ver, kuvvet ver, zıhın acıklıgı ver. Kpss den cok yuksek puan almasını ve hakkında hayırlı ıs nasıp eyle. Nerde mutlu ve huzurlu olacaksa o ısı ona nasıp et.
Mubarek kadır gecesının hurmetıne okunan bu dua ve ısteklerı mubarek katında hayırlara kavustur Rabbim.

aminn bende sana dua edeyim Rabbim ne muradın varsa versin her zaman hakkında hayırlısı olsun inşallah Allah sana sınavda çok yüksek puan alıp atanmayı nasip etsin sana ailene sevdiklerine sağlık sıhhat versin(amin) :)

Burda dualari olanlari okudum.bi mubarek gecenin hormetine rebbim.her kesin duasini kabul etsin.amin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Burda dualari olanlari okudum.bi mubarek gecenin hormetine rebbim.her kesin duasini kabul etsin.amin

Aminnnnn canm ağzına yüreğine sağlık rabbim herkesin dualarini kabul eder inşallah bende okudum rabbim kabul eder inşallah Allah yar ve yardimcimiz olsun herkesin gonlundekini versin rabbim kadir geceniz mübarek olsun arkadaslar

Cok sagol kardesım. Cok mutlu ettın benı.
Rabbım sana da, benım hakkımda dıledıklerının kat kat fazlasını, hayırlarla nasıp etsın.
Gonlunden ne gecıyorsa, Allahım kabul buyursun.

Dualarınız okudum, hepınıze dua ettım kızlar.
Her bırınızın sıkıntıları gecıcek ınsallah.

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

500 yasin dagitmam gerekiyor 500 kisiye bebegim olmasi icin.. okur musunuz coi dua ederim lutfen bana yardim edin (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…