Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Benim de yasin 27.az once bu gedisle annem evde kalacaqimi soyledi :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aslında baya degısıklık var :)
Sen de var mı?
Bu arada ben az once yasın suresı, cuma suresını okudum. Ve bazı zıkırler cektım. Dualarınızı okudum.

allah kabul etsin bende bır degısıklık yok ıste yerımde sayıp duruyorum :KK43:((

Benim de yasin 27.az once bu gedisle annem evde kalacaqimi soyledi :KK43:

Canini sıkma diyeceğim ama kolay değil kendimden biliyorum bir zamanlar kafa kafaya verdiğin arkadaşlarim çocuklarıni büyütüyor ben de evde sıkıntıdan patlamamak için ne yapsam diye uğraşıyorum

Canini sıkma diyeceğim ama kolay değil kendimden biliyorum bir zamanlar kafa kafaya verdiğin arkadaşlarim çocuklarıni büyütüyor ben de evde sıkıntıdan patlamamak için ne yapsam diye uğraşıyorum

buda bızım kadaremızmıs önemli olan en ıyısını bulup bu zaman dılımını ortadan kaldırmak yanı değmesi gerek

Moralınızı bızmayın kızlar. Gec olsun da guc olmasın demişler. Rabbım hepimize hayırlı yuva nasip etsin insallah.

Bende katılmak istiyorum. Acaba günlük yapsak mı. Ramazan da her gün ayrı değerli. son 10 gün Derler ki Kadir gecesi. yani her gün kadir gecesi gibi dua edilmeli.

Aslında her gün liste oluştursak ve dua etsek akşam 5 te liste kapansa. karışırmı. :26:

3muz bile yeter :)

Bende katılmak istiyorum. Acaba günlük yapsak mı. Ramazan da her gün ayrı değerli. son 10 gün Derler ki Kadir gecesi. yani her gün kadir gecesi gibi dua edilmeli.

Aslında her gün liste oluştursak ve dua etsek akşam 5 te liste kapansa. karışırmı. :26:

Valla mantıklı :)

Benim duam böyle. Okuyandan Allah razı olsun. Liste ne zaman kurulursa bende duamı edicem.

MavilimYesilim; Rabbimiz Bizlerin günahlarını affeyle dualarını kabul eyle. mavilimYeşilim rumuzlu kulunu kazalardan, belalardan, kuru iftiradan, kibirli insanlardan koru. Dusmanlık besleyen insanlardan uzak tut. Aılesını ve sevdıklerıne uzun omur ve sıhhat ver. Ya Rabbim, MavilimYesilim kulunnun işlerini düzelt. Hayırlı Rızık kapıları aç. Gönlünden geçirdiği, aklı başında, gönlü temiz, kalbi temiz, kalbi mühürlenmemiş, Miiletine bağlı, Kadir Kıymet bilen, ailesi ailesine uygun, sadık, dürüst, temiz bir ailesi olan güzel yaşamı olan bir eşle evlenmek nasip et. Hayrı ve şerri bilen en doğrusunu nasip eden Allahım aklından ve gönlünden geçirdiği *Kişi*, mavilimYesilim işimin akıbeti için kötüyse, onu mavilimYeşilimden çevir. Hayır nerde ise onu mavilimYesilim nasip et, bütün kapılarını hayırla aç onlara ,bütün pürüzler sıkıntıları gider. Düşündüğü kişi ile mutlu olması imkansızsa bir şekilde bulunduğu şehirden en kısa sürede 6 ay içinde gitmesini nasip et. MavilimYesilim ona razı kıl' "Bu mubarek ayda hastalığına sıfa ver..Sevdigi,güvendiği, heyecan duyduğu biriyle tez zamanda sorunsuz bır sekılde evlenmesını nasıp eyle YARABBIM..AMIN.

X