Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

1. Nara87. 18.07.2014.
Bismillahirrahmannirrahim Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah,Elhamdülillah, Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed, Rebbim Sen bu krupda olan her bir kesin gunahlarini aff eyle ve dualarini kabul et. Sukurler olsun ki her zaman NARA87nin dualarini kabul etdin.Ya Erhamerrahim Olan Allahım Sen Nara87 Kuluna Onu Çok Sevecek,Merhametli,Çalışkan,Namuslu Evine ve Eşine Sadakat Gösterebilecek,Doğacak Çocuklarına İyi Baba Olabilecek Okumuş Ve Güzel Bir Mesleği Olan ,Evliliğe Hazır, Maddi Ve Maneven Durumu İyi,Kalbinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Ahlaklı,Namazlı ,Ailesinin Seveceği Ve Onun Ailesininde de nara87ni Çok Sevip İsteyeceği Senin Razı Olacağın Hayırlı Kulunla Ömür Boyu Huzur Ve Sağlık Dolu Yuva Kurmasını Tez bir Zamanda Nasip Et. Birbirlerini Bulmaları İçin Varsa Aralarındaki Engelleri Kaldır.Birbirlerine Yakınlaştırıp Akıllarına Düşür.Tanışmalarına Vesile Ol Rabbim.Bahtını Kısmetini Aç İşlerini Kolaylaştır.bu zamana kimi yasadiqi butun sikintilari unutdurub hayet etdiyi aileni ona kismet eyle. Sağlık Ve Huzur Ver Rabbim .Gönlündeki Duaları Kabul Et.. Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…o insan da nara87ın anne-babasına tek damat deyıl hem de bır ogul olsun onları anne baba gozunde gorup sevsın, aynı zamanda boyu 180*dan yuksekyasi 27-32 arasi olsun,Allahim nara87 arkadaşımızın dualarını kabul eyle…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım…nara87nin annesinin dualrini esit ona nene olmayi torunlarini oynatmayi boyutmeyi kismet eyle (Arkadaslar aslında aklımda kalbımde sadece uzaktan gorup beyendıyım bırı var, amma o ınsan benı fark etmıyor.kas ki fark etse.. yanı onun gıbı bır ınsan ıstıyorum hayırlısı ıse rabbım benım onunla kovusmama sebep salsın, hayırsızsa onun kimi boylu yakisikli xarakterli hayırlı bır ınsanla karsılasdırsın.ve onu unutum. kisasi rebbim kalbimdeki insani biliyor)
Allahim Duamı Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Rabbim benim Ve Diğer Dua Kardeşleriminde Dualarını Tez Vakitte Kabul Et Rabbim..Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı.Hayr Eyle Hem Akşam Hem Sabahlarımızı. bu ramazanda sene acilan elleri geri cevirme. bize sukur dualri okumayi nasib et. amin. Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ..Amin....El-Fatiha....Amin.Amin.Amin!

2.mavilimYesilim. 19.07.2014.

3. AsiNaz. 20.07.2014.

4.toredo. 21.07.2014.

5.melekegemen1. 22.07.2014
Elhamdurullahillahi rabbil alemin vel akibetil lil muttakin vela udvane illa alez Zalimin vessalatu vesselamu ala resulina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmein ey kerem sahibi ALLAH ım! Kürsi'nin taşıdığı şeyler hürmetine, Levh-i Mahfuz'unun sırrı hakkı için, İlm-i Gayb'da kendine seçtiğin isimlerinin hürmeti için; suların coştuğu, güneş, ay ve dünyanın döndüğü Aşk isminin hürmetine, Kur'an-ı Azîm'de bildirdiğin Esma-ül Hüsna'nın hürmeti hakkı için, yarattıklarından hiçbir kimseye öğretmediğin, katında çok gizli olan isimlerinin hürmetine isterim.ALLAH ım! Âdem Safiyullah, İbrahim Halilullah ve Eyyüb Aleyhisselam'ın Sana dua ettiği isimlerin hakkı için, Musa Aleyhisselam, İsa Aleyhisselam, Nuh Aleyhisselam ve Davud Aleyhisselam'ın dualarının ve içindeki isimlerinin hürmetine, en temiz seçtiğin, en doğru kıldığın bütün peygamberlerinin sana ettikleri dualarda kullandıkları mübarek isimlerin hürmetine, isterim.ALLAH ım! Senden zeytin yaprağı üzerinde yazılı olan mektuplardaki İsm-i Âzâmın hürmetine isterim!ALLAH ım! Onunla sana dua olunduğu zaman mutlaka kabul ettiğin, azametliden de azametli İsmin hakkı için isterim.
ALLAH ım! Senden gizli-saklı, mübarek, tayyib, tâhir, mutahhar ve mukaddes İsmin hürmetine isterim.
Yarabbi! Habibin sevgili Peygamberimiz Hz. MUHAMMED Sallu Aleyhi Vesellem üzerimize olmasını, onun hakkı için isterim ve, Senden ister ve Sana dua ederim ki:
Bizleri Senin ve Habibin'in sevdiklerinden eyle.
Bizleri yakîn kıl, arif eyle.
ALLAH ım! İmanımızı arttır, güzelliğimizi ve ilmimizi arttır. Sana ezelde verdiğimiz ahd ü vaadimiz üzere bizleri sabit kıl. Ne aldananlardan, ne de aldatanlardan eyleme. Son nefesimizde, canlarımızı müslüman olduğumuz halde al ve bizleri salih olan atalarımıza ilhak et.
Şuur-u MUHAMMEDiyye'yi, Şefaat-ı MUHAMMEDiyye'yi ve Füyuzat-ı MUHAMMEDiyye'yi üzerimizden eksik etme!
Ya İlâhelÂlemin, Bütün isimlerinle Seni anıyor ve "Birbirinizin birbirinize
sevgisi, işte O'nun nûrudur." Diyenin muhabbetiyle Sana iltica
ediyoruz.
Ay ile dünyayı, yerle göğü, ruhla bedeni birarada tutan Sensin,
bizi de sevdiklerimizle birarada tut...
Sen Vedûd'sun, gerçeğin ve sevginin
kaynağısın, bizi sevdiklerinden biri oluncaya kadar yaşat ve öyle bir halde
canımızı al, ki ölümün adı Aşk olsun, ölümün tadı kavuşma olsun...
Tevhidin içimizden, İsimlerin dilimizden eksik olmasın...
Sen ancak Kendi bildiğin ve söylediğin gibi Yücesin, herşeyden ötesin, herşeyin sahibisin,
bizim Seni övmeye gücümüz yetmese de dualarımızla Sana sığındık, kapından hiç çevirmezsin YâRabbî...
Ey ağlayanların sevgilisi
Ey tevekkül edenlerin,kendisine güvenenlerin dayanağı
Ey dalalete düşenlere,yoldan sapanlara yol gösteren,hidayet eden,
Ey iman edenlerin sahibi,mevlası,yardımcısı şu aynur kulunun dualarini sıkıntılarını tez zamanda feraha kavustur rabbim ..
Ey kendisini zikredenlere ünsiyet ve huzur veren Ey gücü en üstün olan,sonsuz kudret sahibi allahım evlerimize huzur mutluluk ver allahım şu aynur kulunda eşiyle yaşadığı sorunlardan kurtulup feraha kavustur allahım eşimin bana olan nefreti öfkesi sevgiye donustur kalplerimızı tekrar birleştir allahım peygamber efendimizle Hz. Hatice anamizla arasındaki olan sevgiden muhabbetten ver allahım esmin gözüne şirin görünme mi vesile eyle allahım Yuvam yikilmasin minik yavrumun yüzü yere düşmesin allahım yuvamin dirligi huzuru mutluluğu tekrar gelsin eşimle birlikte ölene kadar birlikte olmamızı nasip et allahım evladiminda annesine babasına ve vatanina hayırlı evlat olsun allahım eşimle yaşadığımız bu kötü olay unutulsun esim bosanmaktan vazgeçsin tekrardan huzurlu bir şekilde yasamamizi nasip eyle allahım burda bulunan arkadaslariminda her ne sorunu varsa tez zamanda feraha kavustur allahım ne duaları varsa kabul eyle allahım şu mübarek aylar hurmetine kabul eyle allahım affina sığınarak rabbim sen affedicisin affetmeyi seversin bizlerinde dualarini kabul eyle tez zamanda rabbim ...el fatiha ma selavat(hakkınızı helal edin arkadaşlar duam fazla uzun oldu kusuruma bakmayin)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

6.agustos72. 23.07.2014
Allahım ağustos kuluna hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip eyle aşılama sonucunu hayırlı eyle evlatsız bırakma evlat hasreti yaşatma Rabbim..eşiyle huzurunu daim eyle yuvalalrına sağlık sıhhat helal kazanç bol bereket nasip et peygamber efendimiz (sav) hürmetine bu mübarek ayların hürmetine dularını boş çevirme.kimin ne dileği varsa gönlünden ne geçiyorsa olmasını nasip et YaRabbim

7.birgaripyalnizz. 24.07.2014

tövbe Estağfurullah elazim tövbe Estağfurullah elazim tövbe Estağfurullah elazim euzübillahimineşşeytanırracim bismillahirrahmanirahim allahumme salli ala seyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed Rabbim fadime kulunun karşısına tez vakitte hayirli birini çıkar tez vakitte hayirli ve mutlu bir evlilik yapmasini sağla bunun için aradaki engelleri kaldir dualarinin kabulünü engelleyen günahlarini affet Rabbim tüm evlenmek isteyenlere hayırlı yuvalar kurmayi nasip et Rabbim gözümüzü gönlümüzu aydinlatacak eş ve nesiller bağışla bizi takva sahiplerine Önder eyle amin amin amin allahumme salli ala seyyidina muhammedim ve ala ali seyyidina Muhammed

Kizlar sizler yazdikca dualarınızi ben de ekliyorum.

Son düzenleme:
AsiNaz: Ya Erhamerrahımın, ya Erhamerrahımın, ya Erhamerrahımın. Allahım, AsiNaz rumuzlu kulunun, annesının babasının kardeslerının annanesının,babannesının ahırete goc etmıs dedelerının ve butun olmuslerının, butun akrabalarının arkadaslarının gunahlarını affeyle. Saglık ve afıyet ver. Huzur, mutluluk ve bereket ver. Kardeslerıne, babasına ve kendısıne helalınden bol para kazanacakları hayırlı ısler nasıp eyle. AsiNaz a ve butun hastalara hayırlı sıfa ver. Bunların ıcınde de isa nın babasına hayırlı sıfa ver. Ona hıdayet nasıp eyle. Evlerıne bereket,huzur ve mutluluk ver. AsiNaz ve isa, bırbırlerıne hayırlı ıseler, onlara hayırlısıyla, hayırlı zamanda hayırlı yuva kurmayı nasıp et. Aralarındaki muhabbetı gun gectıkce cogalt. Senın rızana uygun ısler yapabılmeyı nasıp eyle. Ve hayırlı evlatlar nasıp et onlara. Maddı manevı ıslerını kolaylastır, helalınden para kazanmalarını nasıp eyle. AsiNaz a ders calısmada kolaylık ver, kuvvet ver, zıhın acıklıgı ver. Kpss den cok yuksek puan almasını ve hakkında hayırlı ıs nasıp eyle. Nerde mutlu ve huzurlu olacaksa o ısı ona nasıp et.
Mubarek kadır gecesının hurmetıne okunan bu dua ve ısteklerı mubarek katında hayırlara kavustur Rabbim.

AsiNaz: Ya Erhamerrahımın, ya Erhamerrahımın, ya Erhamerrahımın. Allahım, AsiNaz rumuzlu kulunun, annesının babasının kardeslerının annanesının,babannesının ahırete goc etmıs dedelerının ve butun olmuslerının, butun akrabalarının arkadaslarının gunahlarını affeyle. Saglık ve afıyet ver. Huzur, mutluluk ve bereket ver. Kardeslerıne, babasına ve kendısıne helalınden bol para kazanacakları hayırlı ısler nasıp eyle. AsiNaz a ve butun hastalara hayırlı sıfa ver. Bunların ıcınde de isa nın babasına hayırlı sıfa ver. Ona hıdayet nasıp eyle. Evlerıne bereket,huzur ve mutluluk ver. AsiNaz ve isa, bırbırlerıne hayırlı ıseler, onlara hayırlısıyla, hayırlı zamanda hayırlı yuva kurmayı nasıp et. Aralarındaki muhabbetı gun gectıkce cogalt. Senın rızana uygun ısler yapabılmeyı nasıp eyle. Ve hayırlı evlatlar nasıp et onlara. Maddı manevı ıslerını kolaylastır, helalınden para kazanmalarını nasıp eyle. AsiNaz a ders calısmada kolaylık ver, kuvvet ver, zıhın acıklıgı ver. Kpss den cok yuksek puan almasını ve hakkında hayırlı ıs nasıp eyle. Nerde mutlu ve huzurlu olacaksa o ısı ona nasıp et.
Mubarek kadır gecesının hurmetıne okunan bu dua ve ısteklerı mubarek katında hayırlara kavustur Rabbim.

aminn bende sana dua edeyim Rabbim ne muradın varsa versin her zaman hakkında hayırlısı olsun inşallah Allah sana sınavda çok yüksek puan alıp atanmayı nasip etsin sana ailene sevdiklerine sağlık sıhhat versin(amin) :)

Burda dualari olanlari okudum.bi mubarek gecenin hormetine rebbim.her kesin duasini kabul etsin.amin

Burda dualari olanlari okudum.bi mubarek gecenin hormetine rebbim.her kesin duasini kabul etsin.amin

Aminnnnn canm ağzına yüreğine sağlık rabbim herkesin dualarini kabul eder inşallah bende okudum rabbim kabul eder inşallah Allah yar ve yardimcimiz olsun herkesin gonlundekini versin rabbim kadir geceniz mübarek olsun arkadaslar

aminn bende sana dua edeyim Rabbim ne muradın varsa versin her zaman hakkında hayırlısı olsun inşallah Allah sana sınavda çok yüksek puan alıp atanmayı nasip etsin sana ailene sevdiklerine sağlık sıhhat versin(amin) :)

Cok sagol kardesım. Cok mutlu ettın benı.
Rabbım sana da, benım hakkımda dıledıklerının kat kat fazlasını, hayırlarla nasıp etsın.
Gonlunden ne gecıyorsa, Allahım kabul buyursun.

Dualarınız okudum, hepınıze dua ettım kızlar.
Her bırınızın sıkıntıları gecıcek ınsallah.

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

500 yasin dagitmam gerekiyor 500 kisiye bebegim olmasi icin.. okur musunuz coi dua ederim lutfen bana yardim edin :KK43:(((

X