Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

kızlar hayırlı günler ne yaptınız...

Sizde dualarınızı yazın liste oluşturulana kadar ben dua edebiliirm.

Kım gönüllü ıse o lıste olustursun kızlar.
Tek tek duamızı yazarız.
Gece ıbadet edemesek bıle bır kere okuruz.
Benım fıkrım bu. Olur mu sızce?

Yarin baslayalim mi kizlar cuma günü mübarek gün bir de kizlar ne okuyacagiz herkes farkli farkli mi okuyacak yoksa ortak bir duamiz mi olacak? Listemizde şöyle olsun.

1. Nara87. 18.07.2014

2.mavilimYesilim. 19.08.2014

3. AsiNaz. 20.08.2014

4.toredo. 21.08.2014

5.birgaripyalnizz. 22.08.2014

herkes dualarini yazsin listemize girmek isteyen olursa da sonradan ekleriz onlari bir de toredo dan haber var mi ben onu ekledim ama tereddüt ettim okuyabilecek mi haberim yok

Son düzenleme:

beni unuttumuşsun eklemeyi

Değişiklikleri kaydettim kizlar varsa bir hatam değiştireyim

Son düzenleme:
kizlar ben de duami yazayim/

Bismillahirrahmannirrahim Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah,Elhamdülillah, Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed, Rebbim Sen bu krupda olan her bir kesin gunahlarini aff eyle ve dualarini kabul et. Sukurler olsun ki her zaman NARA87nin dualarini kabul etdin.Ya Erhamerrahim Olan Allahım Sen Nara87 Kuluna Onu Çok Sevecek,Merhametli,Çalışkan,Namuslu Evine ve Eşine Sadakat Gösterebilecek,Doğacak Çocuklarına İyi Baba Olabilecek Okumuş Ve Güzel Bir Mesleği Olan ,Evliliğe Hazır, Maddi Ve Maneven Durumu İyi,Kalbinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Ahlaklı,Namazlı ,Ailesinin Seveceği Ve Onun Ailesininde de nara87ni Çok Sevip İsteyeceği Senin Razı Olacağın Hayırlı Kulunla Ömür Boyu Huzur Ve Sağlık Dolu Yuva Kurmasını Tez bir Zamanda Nasip Et. Birbirlerini Bulmaları İçin Varsa Aralarındaki Engelleri Kaldır.Birbirlerine Yakınlaştırıp Akıllarına Düşür.Tanışmalarına Vesile Ol Rabbim.Bahtını Kısmetini Aç İşlerini Kolaylaştır.bu zamana kimi yasadiqi butun sikintilari unutdurub hayet etdiyi aileni ona kismet eyle. Sağlık Ve Huzur Ver Rabbim .Gönlündeki Duaları Kabul Et.. Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…o insan da nara87ın anne-babasına tek damat deyıl hem de bır ogul olsun onları anne baba gozunde gorup sevsın, aynı zamanda boyu 180*dan yuksekyasi 27-32 arasi olsun,Allahim nara87 arkadaşımızın dualarını kabul eyle…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım…nara87nin annesinin dualrini esit ona nene olmayi torunlarini oynatmayi boyutmeyi kismet eyle (Arkadaslar aslında aklımda kalbımde sadece uzaktan gorup beyendıyım bırı var, amma o ınsan benı fark etmıyor.kas ki fark etse.. yanı onun gıbı bır ınsan ıstıyorum hayırlısı ıse rabbım benım onunla kovusmama sebep salsın, hayırsızsa onun kimi boylu yakisikli xarakterli hayırlı bır ınsanla karsılasdırsın.ve onu unutum. kisasi rebbim kalbimdeki insani biliyor)
Allahim Duamı Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Rabbim benim Ve Diğer Dua Kardeşleriminde Dualarını Tez Vakitte Kabul Et Rabbim..Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı.Hayr Eyle Hem Akşam Hem Sabahlarımızı. bu ramazanda sene acilan elleri geri cevirme. bize sukur dualri okumayi nasib et. amin. Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ..Amin....El-Fatiha....Amin.Amin.Amin!

1. Nara87. 18.07.2014.
Bismillahirrahmannirrahim Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah,Elhamdülillah, Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed, Rebbim Sen bu krupda olan her bir kesin gunahlarini aff eyle ve dualarini kabul et. Sukurler olsun ki her zaman NARA87nin dualarini kabul etdin.Ya Erhamerrahim Olan Allahım Sen Nara87 Kuluna Onu Çok Sevecek,Merhametli,Çalışkan,Namuslu Evine ve Eşine Sadakat Gösterebilecek,Doğacak Çocuklarına İyi Baba Olabilecek Okumuş Ve Güzel Bir Mesleği Olan ,Evliliğe Hazır, Maddi Ve Maneven Durumu İyi,Kalbinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Ahlaklı,Namazlı ,Ailesinin Seveceği Ve Onun Ailesininde de nara87ni Çok Sevip İsteyeceği Senin Razı Olacağın Hayırlı Kulunla Ömür Boyu Huzur Ve Sağlık Dolu Yuva Kurmasını Tez bir Zamanda Nasip Et. Birbirlerini Bulmaları İçin Varsa Aralarındaki Engelleri Kaldır.Birbirlerine Yakınlaştırıp Akıllarına Düşür.Tanışmalarına Vesile Ol Rabbim.Bahtını Kısmetini Aç İşlerini Kolaylaştır.bu zamana kimi yasadiqi butun sikintilari unutdurub hayet etdiyi aileni ona kismet eyle. Sağlık Ve Huzur Ver Rabbim .Gönlündeki Duaları Kabul Et.. Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…o insan da nara87ın anne-babasına tek damat deyıl hem de bır ogul olsun onları anne baba gozunde gorup sevsın, aynı zamanda boyu 180*dan yuksekyasi 27-32 arasi olsun,Allahim nara87 arkadaşımızın dualarını kabul eyle…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım…nara87nin annesinin dualrini esit ona nene olmayi torunlarini oynatmayi boyutmeyi kismet eyle (Arkadaslar aslında aklımda kalbımde sadece uzaktan gorup beyendıyım bırı var, amma o ınsan benı fark etmıyor.kas ki fark etse.. yanı onun gıbı bır ınsan ıstıyorum hayırlısı ıse rabbım benım onunla kovusmama sebep salsın, hayırsızsa onun kimi boylu yakisikli xarakterli hayırlı bır ınsanla karsılasdırsın.ve onu unutum. kisasi rebbim kalbimdeki insani biliyor)
Allahim Duamı Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Rabbim benim Ve Diğer Dua Kardeşleriminde Dualarını Tez Vakitte Kabul Et Rabbim..Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı.Hayr Eyle Hem Akşam Hem Sabahlarımızı. bu ramazanda sene acilan elleri geri cevirme. bize sukur dualri okumayi nasib et. amin. Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ..Amin....El-Fatiha....Amin.Amin.Amin!

2.mavilimYesilim. 19.07.2014.

3. AsiNaz. 20.07.2014.

4.toredo. 21.07.2014.

5.melekegemen1. 22.07.2014

6.agustos72. 23.07.2014

7.birgaripyalnizz. 24.07.2014

tövbe Estağfurullah elazim tövbe Estağfurullah elazim tövbe Estağfurullah elazim euzübillahimineşşeytanırracim bismillahirrahmanirahim allahumme salli ala seyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed Rabbim fadime kulunun karşısına tez vakitte hayirli birini çıkar tez vakitte hayirli ve mutlu bir evlilik yapmasini sağla bunun için aradaki engelleri kaldir dualarinin kabulünü engelleyen günahlarini affet Rabbim tüm evlenmek isteyenlere hayırlı yuvalar kurmayi nasip et Rabbim gözümüzü gönlümüzu aydinlatacak eş ve nesiller bağışla bizi takva sahiplerine Önder eyle amin amin amin allahumme salli ala seyyidina muhammedim ve ala ali seyyidina Muhammed

Son düzenleme:
canım bende yaparım tabikide yalnız kaç rekat namaz kılcaz ve cuma akşamımı olucak ? benim adımda sümerya bu arada :)

Duaları okudum kızlar.
Ezan vaktıne denk geldı, rabbıme hemen ulassın ınsallah.
Hayırlı cumalar.

canım bende yaparım tabikide yalnız kaç rekat namaz kılcaz ve cuma akşamımı olucak ? benim adımda sümerya bu arada :)

Canim gönlünden geldiği gibi nasıl istiyorsan öyle yap yalnız duani ekle buraya hem sen bize hem de biz sana dua edelim Rabbim kardeşin kardeşe duasini kabul eder inşallah

Amin canımm bugun yapıcam yazarım sıze ALLAH kabul etsın hepımızın ıbadetlerını dualarını ınsallah aminn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar dualariniz nerde?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Keşke herkes yazsa melekkegemen1 duani buraya yazdim canim

Allahım ağustos kuluna hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip eyle aşılama sonucunu hayırlı eyle evlatsız bırakma evlat hasreti yaşatma Rabbim..eşiyle huzurunu daim eyle yuvalalrına sağlık sıhhat helal kazanç bol bereket nasip et peygamber efendimiz (sav) hürmetine bu mübarek ayların hürmetine dularını boş çevirme.kimin ne dileği varsa gönlünden ne geçiyorsa olmasını nasip et YaRabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…