Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

kızlar bende aranıza katılmak ıstıorum dua etmek ve edılmek ıstıorum ...

Annem kanserdi yenmıştı atlatmıstı çok sukur ama gene çıktı troid kanseri ama ALLAHIMAA bınlerce kez sukur kı iyi huylu anneme deıl bana olsun ne olcaksa .lutfen annemede dua edın lutfenn ((

Banada dua edermisiniz arkadaşlarım ?

öncelikle babam için,(ahmet)iflas etti,borçları yüzünden cezaevinde kaldı cıktı,(o günleri hatırlamak bile o kadar zor ki)iş varla yok arası,biyerde geçiçi calısıyor amapara yok zar zor,borç harç ile geçiniyor,bende evliyim,elimden bişey gelmıyo yardımcı olabılıyım,cok sıkıntıda çok derin düşüncede,çöktü babam su son 1 sene ıcınde o kadar kahroluyorumki öyle görükçe,o kadar dua ediyorum ki,her orucumu actıgımda allahım ne olursun babam ..... Diye dua edıp oyle acıyorum.
Lütfen dua edın,babam rahatlasın artık 45 yılın ardından..huzurlu olsun mutlu olsun düşünmesin hiçbişey.allah hayırlı bol kazanc versın,bu stres,sıkıntı bıtsın artık.

ıkıncısıde benım ıcın,(kübra)istediğim bi iş var o kadar çok istiyorum uzun zamandır dua edıyorum bıgun olucak ıns umuduyla devam edıyorum ama bazen ıskanyarlıgım tutuyor ıste ınsanlık halı...nolur benım gıbı sızde dua edın ve allah gönlüme göre versın,bekledıgıme degsın...

Cok tesekkur edıyorum herkeze şimdiden,ıyı bu site var,ve ıyıkı bu sıteyı bu hale getıren sız hayırlı,vefalı,merhametlı ınsanlar var...

Dua isteyen baska arkadaslarım,yorumları bazen goremıyorum,dılersenız lutfen mesaj atın,benımde sıze bı faydam dokunsun ısterım...

kızlar lütfen beni de yazın listeye...kızım ve oğlum için dualarınızı esirgemeyin...nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama bende olayım aranızda...

Ben hepinizden ellerinizi bu defa Suriye deki Savaş da yaralanan ölen minicik bedenlerinde kocaman yürekleri olan Müslüman Kardeşlerimiz için Semaya Kaldıralım diyorum..

Her gün onlarca belki yüzlerce Müslüman KARDEŞİMİZ katlediliyor..

Rabbim yar ve yardımcıları olsun..Rabbim esirgesin inşallah..

Keşke elimizden dua etmekten başka bir şeyler daha gelebilse..

[SUB]ARAKAN SMS YARDIMI - 5 TL

Arakan yaz 5601 gönder (Diyanet)
Arakan yaz 5777 gönder (Kimse Yokmu Derneği)
Arakan yaz 3072 gönder (IHH İnsani Yardım Vakfı)
Arakan yaz 4042 gönder (Beşir Derneği)”[/SUB]

Bir Müslümanın yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe yanında bulunan görevli bir melek ona ‘duan kabul olsun aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.” (Müslim Zikir 87 88; İbni Mâce Menâsik 5)

AÇIKLAMA:
Gelin birbirimize dua edelim. tanımadığımız insanlara dua edip, onlardan dua alalım. bugun listemizi açıp, perşembe akşamı 24.00 de kapatıyoruz. katılmak için listeyi kopyalayalım ve kendi duamızı ekleyelim. perşembe gecesi teheccüd namazı kılıp duamızı edelim. kalkamayanlar ise cuma vakti yani sela ile ezan arası duasını etsin. regl olmak katılmaya engel değildir.

YAPILIŞ:
Sübhane rabbiyel aliyyil alel vehhab
Euzubillahimineşşeytanirracîm Bismillâhirrahmânirrahîm
Elhamdülillâhi Rabbil Âlemîn Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âlihi ve sahbihi ecmaîn.
Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin

8.AGUSTOS CUMA GUNU DUA LISTESI(MUBAREK RAMAZAN HATRINA)

1- TOREDO.......Ya Mucib, Ya Muktedir, Ya Latif, Ya Veliyy olan Rabbimiz.Bizlerin dualarını Efendimiz Muhammed (S.A.V.) vesiyle kabul et.Toredo kulunun bılerek yada bılmeyerek ısledıgı tum gunahlardan arındır.ona hıdayet ver.dusmanları varsa onları kendısınden uzak tut.aılesını ve sevdıklerıne uzun omur ve sıhhat ver..Toredonun kalbını genıslet ya rab..Bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla...AMIN.

Ramazan duası
Bir Müslümanın yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe yanında bulunan görevli bir melek ona ‘duan kabul olsun aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.” (Müslim Zikir 87 88; İbni Mâce Menâsik 5)

AÇIKLAMA:
Gelin birbirimize dua edelim. tanımadığımız insanlara dua edip, onlardan dua alalım. bugun listemizi açıp, perşembe akşamı 24.00 de kapatıyoruz. katılmak için listeyi kopyalayalım ve kendi duamızı ekleyelim. perşembe gecesi teheccüd namazı kılıp duamızı edelim. kalkamayanlar ise cuma vakti yani sela ile ezan arası duasını etsin. regl olmak katılmaya engel değildir.

YAPILIŞ:
Elhamdülillâhi Rabbil Âlemîn Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âlihi ve sahbihi ecmaîn.

1- TOREDO.......Ya Mucib, Ya Muktedir, Ya Latif, Ya Veliyy olan Rabbimiz.Bizlerin dualarını Efendimiz Muhammed (S.A.V.) vesiyle kabul et.Toredo kulunun bılerek yada bılmeyerek ısledıgı tum gunahlardan arındır.ona hıdayet ver.dusmanları varsa onları kendısınden uzak tut.aılesını ve sevdıklerıne uzun omur ve sıhhat ver..Toredonun kalbını genıslet ya rab..Bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla...AMIN.

3-ozay37barıs.. Allahım hayırlısı ile 9 ağustosdaki özayın kardeşi ahmetin mahkemesinde yardımcıları ol yanlarında ol yarabbim.güldür yüzüzlerini ALlahım kardeşine Ailesine tüm onlar gibi olanlarada sabırlar ver yardım et yarabbim tekrar aynı şeyleri, eksiğini, fazlasını onlara ve başkasına yaşatma yarabbim herkesin alnına hayırlı yazılar yaz Allahım.
özaya ve özay gibi bebeğini kaybetmiş tüm kullarına tekrardan hayırlı ömürlü evlat nasip eyle.isteyen herkesin kucağını doldur Allahım Bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla...AMIN

toredo 8 ağustos çarşamba oluyor canım bizimde mahkeme perşembe gün bana uyuyor aslında ama istersen bir kez daha bak
bu arada Allah razı olsun benimde aklımdan geçiyorduda tekrardan cuma duası etmek katılan olurmuyki diye düşünüyordum

diğer dua isteyen arkadaşlar listeye isminizi eklerseniz seviniriz

vallahı sanırım ALLAH Sasırttı benı o kadarda hesapladık kardesımlen ..Zaten ramazan ayının her gunu mubarektır.hem c.şamba hem p.şembe okuruz..,

hayırlısı Allahtan canım..listeyıde actık zaten...

Maddi Manevi Sıkıntılarımızın verdiği darlıktan sana sığınıyorum Rabbim eşimi de beni de isyandan kötü sözden kötü düşüncelerden sakın..Sen Hakkımızda En hayırlısı ne ise onu Gönlümüze sevdir..Gönlümüzdekini de hayırlı kılarak nasip et Mevlam..Bütün dertlere deva senden Rabbim Ellerimizi açıp sana sığınıyoruz..

258 adet tefriciye okudum ben bu cumaya kadar bitirebilecekmiyiz arkadaşlar zeboş için ? Okuyanlar varmı ?

kızlar listeye isminizi yazdırın diyorsunuz...bu nasıl bir liste,nerede....bir el atın şu ablanıza da...anlayamıyorum...yaşlandım mı ne?

Bende geldim benide eklermisiniz listeye bende dua ederim sizinle baskasına edilen dua kabul olurmus Allah tüm dualarımızı bu mubarek ramazan ayinda kabul eylesin yarabbimBende KPSS için dua istiyorum çok emek verdim Allah ins. Bir kapı acar banada evde oturmak işsizlik çok zor

Ramazan duası

AÇIKLAMA:

YAPILIŞ:

3-ozay37barıs.. Allahım hayırlısı ile 9 ağustosdaki özayın kardeşi ahmetin mahkemesinde yardımcıları ol yanlarında ol yarabbim.güldür yüzüzlerini ALlahım kardeşine Ailesine tüm onlar gibi olanlarada sabırlar ver yardım et yarabbim tekrar aynı şeyleri, eksiğini, fazlasını onlara ve başkasına yaşatma yarabbim herkesin alnına hayırlı yazılar yaz Allahım.
özaya ve özay gibi bebeğini kaybetmiş tüm kullarına tekrardan hayırlı ömürlü evlat nasip eyle.isteyen herkesin kucağını doldur Allahım Bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla...AMIN

ALLAH hepinizin kalbinde ne dilek varsa kabul etsin,eş,aş,sağlık,bebek,meslek,giyecek,yiyecek,aşk,huzur,mutluluk,para ne istiyorsanız karşınıza çıksın ALLAHIN eli hep üzerinizde olsun size benimde nacizane duam budur AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…