Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

merhaba kızlar,

Asinaz arkadaşımızın davetiyle geldim. bende aranıza şifa için katılabilir miyim?

Zebos, sen de katıl duamıza. Ayrıca önceki mesajlar silindiğinde yarım kaldı. Hastalığının ne olduğunu bilmiyorum. İstersen açıklayabilirsin, eğer istemezsen de senin için salat-ı tefriciyye okumayı başlatalım.

Ben gönüllüyüm, okuyabilirim. Okumak isteyen arkadaşlarlar beraber okur bitiririz. Gönlünü ferah tut, inşallah Rabbim şifa verir. O gerçekten imtihan edici. Bazen biz istediğimizde şifa vermiyor, imtihan ediyor, biliyorum. Hatta bunu en iyi hissedenlerden biri de benim galiba:)

Zebos, sen de katıl duamıza. Ayrıca önceki mesajlar silindiğinde yarım kaldı. Hastalığının ne olduğunu bilmiyorum. İstersen açıklayabilirsin, eğer istemezsen de senin için salat-ı tefriciyye okumayı başlatalım.

Ben gönüllüyüm, okuyabilirim. Okumak isteyen arkadaşlarlar beraber okur bitiririz. Gönlünü ferah tut, inşallah Rabbim şifa verir. O gerçekten imtihan edici. Bazen biz istediğimizde şifa vermiyor, imtihan ediyor, biliyorum. Hatta bunu en iyi hissedenlerden biri de benim galiba:)

Asinaz, çok sevinirim. sen başlat eğer uygunsa sizlere

bende bu gece edeceğiniz duaya katılayım? kkda gece 3te online olamam ama okurum.

evet sen benim için başlat. benim umudum var, bir kapı açılacak inşallah

Dünyanın neresinde kim eleme tutulmuşsa,
Kimin bağrı yanıyorsa,
Kimin tutunacak dalı kalmadıysa,
Kim merhamet bilmezlerle karşı karşıyaysa
Kimin sesi kısıldı, gücü tükendiyse
Sen yetiş Allahım..
Zulmün ağlarını çöz..
Sabır ve teslimiyet gücü ver biçarelere
Acı ve vefasızlığın enkazından kurtar gariplerini...
Amin.Amin.Amin.

bende bu gece edeceğiniz duaya katılayım? kkda gece 3te online olamam ama okurum.

Allah kerim tatlım, bende katılırım okumaya :KK19:

asinaz bende tefriciye okuyabilirim zebos için ne zaman başlayalım

Şu an ben, hayalmahsülleriofisi, Zebos ve özay37barış arkadaşımız var.

Yani 4444/4=1111 salat-ı tefriciyye düşmüş oluyor. (her birimize) Biraz daha bekleyelim bence, belki katılmak isteyen arkadaşlarımız olabilir. Çok kişi olursak daha iyi olur.

Seni de ekledim ben listeye. İstemezsen sadece biz okuyalım senin için.
Ayrıca inşallah hayırlı bir kapı açar Rabbim. Umudunu her gün yeniler inşallah.

Seni de ekledim ben listeye. İstemezsen sadece biz okuyalım senin için.
Ayrıca inşallah hayırlı bir kapı açar Rabbim. Umudunu her gün yeniler inşallah.

teşekkür ederim. yok bende okumak istiyorumda 1111 nasıl aklımda tutacağım, sayıyı şaşırrım:44: başka kimse gelmezse okuruz

amin inşallah, hepimize hayırlı kapılar açsın:KK16:

teşekkür ederim. yok bende okumak istiyorumda 1111 nasıl aklımda tutacağım, sayıyı şaşırrım:44: başka kimse gelmezse okuruz

ne zamana kadar bitirmeyi planlıyorsunuz?azar azar alıp okudukça bildirsek olur mu?

İlgilenemedim kusura bakma. Ben de şu an hastayım. Bu sıcaklarda grip oldum, 1 aydır da çok baş ağrısı çekiyorum. Hayattan soğumuş hssediyorum kendimi, oruç tutamıyorum.
Niye böyle kötü oldum bilmem:KK43:

Ayrıca senin zikirmatiğin var mı? Onda sayıyı şaşırmazdın.s

ne zamana kadar bitirmeyi planlıyorsunuz?azar azar alıp okudukça bildirsek olur mu?

bilmiyorum olur heralde:26:
İlgilenemedim kusura bakma. Ben de şu an hastayım. Bu sıcaklarda grip oldum, 1 aydır da çok baş ağrısı çekiyorum. Hayattan soğumuş hssediyorum kendimi, oruç tutamıyorum.
Niye böyle kötü oldum bilmem:KK43:

Ayrıca senin zikirmatiğin var mı? Onda sayıyı şaşırmazdın.s

çok geçmiş olsun yok ne kusuru. ballı su kaynat iç bak gör toparlayacaksın:KK34:

zikirmatiğim yok, en iyisi bi tane almak

bilmiyorum olur heralde:26:

çok geçmiş olsun yok ne kusuru. ballı su kaynat iç bak gör toparlayacaksın:KK34:

zikirmatiğim yok, en iyisi bi tane almak

Ballı su? Denemek lazım. Kaynamış suya bal mı ilave ediyoruz sadece bu mu :)

Ayrıca sen bir zikirmatik al.Ben de birazcık toparlanayım okumaya başlayalım istiyorum.

Ballı su? Denemek lazım. Kaynamış suya bal mı ilave ediyoruz sadece bu mu :)

Ayrıca sen bir zikirmatik al.Ben de birazcık toparlanayım okumaya başlayalım istiyorum.

soğuk suyu cezveye koy, kaynamasına yakın bal ilave et kaynayınca süzüp iç. istersen 2-3 damla limonda ekleyebilirsin

herkes ne zaman olursa o zaman okuruz

Nezaman derseniz o zaman başlayalım da bence bu perşembe akşamı başlayalım yani cuma gecesi oluyor. Ertesi cumaya kadar bitirmeye çalışalım. Ne dersiniz kızlar ?

Hayırlı eş; Huzurun başlangıcıdır.

- Hz. Ali (r.a) —

Rabbim bekar arkadaşlarımıza akrabalarımıza hayırlı eşler nasip etsin..

Bizi eşlerimize eşlerimizi de bize hayırlı kılsın inşallah..

X