Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

kizlar ben payima dusen yasin-i seriflerimi bitirdim allah kabul etsin aysenurcum cok opuyorum canim seni.....)))))

ben hasta olduğum için okuyamadım 3ü kaldı hakkınızı helal edin

tşk ederim canım üçmeye özen göstercem saol

kızlar ne olur banada dua edin geceni buyarısı derman arıyorum yuvamda çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz demeye dilimvarmıyor ama evliliğim çıkmazda rabbim dualarınızı kabul etsin inşaallah beni ve evladımıda dualarınıda unutmayın

Allah yardımcın olsun canım
Rabbim yuvanıza mutluluk huzur versin...

kızlar merhaba nasılsınız

benide eklermisiniz

daha önce salat-ı tefriciye grubundaydım sedosla twrrty hatırlar sanırım

allah razı olsun bende kuran okurum bununiçin ne okuyacam banada yardımcı olun lütfen

merhaba kizlar nasilsiniz MERVE02 arkadasimizi icin salat-i tefriciye duasi okuyalimmi listeye katilmak isteyenler yazsin lutfen...
1-tweety_yteewt
2-merve02

Son düzenleme:
Mervciğime bütün dualar feda olsun

Ama kızlar şöyle bir sorun var benim gelecek ay sınavlarım var ders çalışıyorum dua sayısı belirlendiğinde birazını birine aktarabilirim haberiniz olsun.
:26:

Ama kızlar şöyle bir sorun var benim gelecek ay sınavlarım var ders çalışıyorum dua sayısı belirlendiğinde birazını birine aktarabilirim haberiniz olsun.

Ay canım benim yaa Allah razı olsun yaa
Rabbim ne muradın varsa versin
Sınavlarını kolayca geçesin inşallah

merhaba kizlar nasilsiniz MERVE02 arkadasimizi icin salat-i tefriciye duasi okuyalimmi listeye katilmak isteyenler yazsin lutfen...
1-tweety_yteewt
2-merve02

soyle bir karar aldik mervikim hamileyse eger ozaman 41 meryem suresi okuruz,
bende simdi reglim zaten simdi baska isteyen arkadaslar varsa onlar icin okuyabiliriz,
salati tefriciye olursa bende katilirim:26:

bende simdi reglim zaten simdi baska isteyen arkadaslar varsa onlar icin okuyabiliriz,

Tamamdır ben takipteyim sizi. Canım üzülme sende olur mu zamanı gelince gelecek bebeğin bende teyze olacağım..

Amin canım amin Allah senden de razı olsun.. Güzel haberler veririz inşallah birbirimize..
İnşallah canım inşallah
Sağol canım ayarladığın için allah razı olsun senden

Tamamdır ben takipteyim sizi. Canım üzülme sende olur mu zamanı gelince gelecek bebeğin bende teyze olacağım..
sagol canimmm ALLAH RAZI OLSUN hayirli zamanda isteyen herkese nasip etsin INSALLAH(AMIN)
evet INSALLAH teyze olacaksin canim belkide senden once ben teyze olurum senin gobus dolar yada mervemin :)
İnşallah canım inşallah

Sağol canım ayarladığın için allah razı olsun senden

ALLAH HEPIMIZDEN RAZI OLSUN MERVEM

sagol canimmm ALLAH RAZI OLSUN hayirli zamanda isteyen herkese nasip etsin INSALLAH(AMIN)
evet INSALLAH teyze olacaksin canim belkide senden once ben teyze olurum senin gobus dolar yada mervemin :)

Birimizden birinin mutluluğu tesellimiz oluyor.. Güzel haberler olacak ama hissediyorum

Zaman ne getirir bilemeyizki tiwim
Hayat sürprizlerle dolu ahh ahh
Rabbim bilir ancak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…