Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

bana da hayırlı bir iş lazım ama en önemlisi ayrılma noktasına geldik ve ben bu evliliği kurtaramıyorum ( bunun için dualarınıza çok ihtiyacım var..
belki işim olsa eşime daha az takılır, ailesiyle de daha az görüşürüm diye çalışmak istiyorum

1-sedosumm===================3
2-tweety_ytweet===============2
3-esmeralısa===================2
4-lamazı77====================2
5-estalmus====================2
6-zeyn77=====================2
7-merve02====================2
8-vck========================2
9-cemsu======================2
10-canommmm=================2
11-ozlemk=====================2=========adetli oldugu icin okuyamayacagindan 2 duamiz da buradan artti toplamda 6 adet suremiz
12-busmai=====================2=========artmistir paylasmak isteyen 6 kisi paylasabilirler,,,,,,,
13-poeetik====================2
14-vck=======================2
15-nesnur====================2
16-cansu_derin================2
17-aysenur.gee================2
18-derugur===================2

kizlar vck yani (remziye) icin 41 meryem suresine baslayalim bugun baslayip 2 gun icinde yani sali sabahina en gec bitirmis olalim insallah rabbim onada hayirli bir evlat nasip eyler .....

6 adet meryem suremiz aciktadir kizlar lutfen dikkatli bir sekilde paylasalim sayilar karismasin lutfen kizlar dikkat edelim.......tam 41 adet tamam okunsun herkes kendi sayisini okusun ve fazla almak isteyenler 6 taneyi paylasabilirler tek tek yada 2 - 2 - 2 allah hepinizden razi olsun bitirip bir sonraki arkadasimiza gecebiliriz allaha emanet olun tatlislar iyi geceler bitirenler yazar veya mesaj atarlarsa sevinirim ...... vck allah simdiden kabul etsin tatlim,,,,,,

Son düzenleme:
Çok teşekkürler bende şimdi okumaya başlayacağım. İnşallah kabul olur.

2 meryem suresini okudum :)
Allah kabul etsin !
Rabbim hayırlı bir evlat nasip etsin Remziye kardeşim :)

yalnız vck ismi 2 yerde geçmiş.. yanlışlıkla mı oldu, yoksa kendisi mi 4 tane istedi?

bana 2 tane düştü değil mi, niye ismimin yanında artmıştır yazıyor:44: ben bugun okuyacağım inşallah.

Kizlar herkese 2 ser tane dusuyor listem tuhaflasmis sadece ben 3 tane aldim birde extradan 6 tane kaldi okuyabilecek arkadaslar paylasirlarsa sevinirim birde dikkat kizlareryem suresinde secde ayetimiz var secdelerimizi yapmayi unutmayalim cok opuyorum hepinizi gorusmek uzere 6 tane bosta meryem suremiz var paylasmak isteyen arkadaslar icin ))))

Selamun Aleyküm arkadaşım salı sabahına kadar 2 tane meryem sureside ben okuyayım inşaallah.Kendim okuyamazsam eşime okuttururum.Okuyuncada okudum diye eklerim buraya.Yalnız bizde 7 yıldır bebek hasretiyle yanan biz çiftiz.Bizide dua halkanıza alabilirmisiniz.Birlikten kuvvet doğar inşaallah.

Yalnız nerede secde yapılıyor onu bilmiyorum.???????

Son düzenleme:

Cnm aramiza hosgeldin meryem suresini bitirdikten sonra secde yapabilirsin . Tabiki senin icinde okuruz insallah allah sanada hayirli evlat nasip eder cnm

sedacim bende okudum remziyecim rabbim insallah en kisa zamanda gönlünün muradini verir

ben yarin birtane daha okurum

Ya ben regl oldum malesef sedosum banlıydım zaten haber veremedim
2 gün önce oldum yani ne olacak şimdi ya
Çok üzüldüm.

Son düzenleme:
canim meryem suresini okuyoruz remziye arkadasimiz icin 3 tane artti okuyabilrsen sali günü bitmesi lazim

sendende allah razi olsun canim nedemek seve seve okurum
meryem suresi kaç sayfaydı acaba bi cvp yazarmısın çoook uzun değilse ben okurum tamam yani.....yasin kadarsa tamamdır.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…