Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Bende aranızsa katılmak isterim. okunacak duaları bende okurum. birbirimize dua ederiz...lütfen herhangi bir liste varsa beni de ekler misiniz?

kizlar iste yeni dua listemiz kim icin ve ne icin okuyacagimiza aksam karar verelim ben simdilik liste yapiyorum ekleyecegimiz arkadaslari yine ekleriz kim icin okuyacagiz karar verelim kizlar

ISTE YENI DUA LISTEMIZ

1-sedosumm===================
2-tweety_ytweet===============
3-esmeralısa===================
4-lamazı77====================
5-estalmus====================
6-zeyn77=====================
7-merve02====================
8-vck========================
9-cemsu======================
10-canommmm=================
11-ozlemk=====================
12-busmai=====================
13-poeetik====================

kim icin kacar tane okuyacagimiza kara veririz aksama kislar ))))

bebiş çalışmaları ne zaman tatlım meryem süreside oku muhakkak çok iyi diyorlar
Okuyorum canım.Şuan reglyim işte bitsinde ondan sonra Allah izin verirse tabi
Okudum canım 40 gece hem anneme hem anneanneme okuttum.Allah kabul etsin
allah dualarinizi dualarimizi kabul etsin kizlar mervecim allah kabul etsin tatlim......

Amin canım.Allah razı olsun tatlım benim

canim listeye alk nicki arkadasimizida eklermisin,duaya ihtiyaci olan bir arkadas,ALLAH DERDININ DERMANINI VERSIN INSALLAH(AMIN)

Canlarım bende yasinlerimi bitirdim söyleyeyim dedim.sizden bir ricam olacak bir ara benide sıraya koyarsanız dua için çok sevinirim eşimde sperm sayısı sıfır yani hiç çıkmıyor.problemmimizde çok ağır hayırlısıyla eşimde sperm bulunması ve bebeğimin olması için dua istiyorum allah rızası için .benim acelem yok ama sıraya girmek istiyorum dua okuyacak kimse bulamayınca benim için okursanız çok sevinirim şimdiden allah razı olsun.bu arda ben her zaman listede dua okuyacaklar arasındayım beni sakın unutmayın burda olmasamda gelip yazılarınızı okuyup üzerime düşen duayı okurum allah'ın izniyle

Listeye beni de ekleyebilir misiniz???

Ayrıca ben de okumak isterim, Yasin ya da ne dağıtalacaksa

benide listeye eklermisiniz benimde duaya ihtiyacım var bebek için ayrıca okunacak dua oursa banada haber verin

15 kişi olduk sanırım nisnu arkadaşımızla. çok kısa sürede okuruz dualarımızı böyle çok olursak

kızlar iyi akşamlar,

ben yine hastalandım tutmadı yineee dua okuyamacağım bu sefer ama salatı tefriciye olursa seve seve okurummmmmmm:)

hepiniize sevgiler...

kızlar iyi akşamlar,

ben yine hastalandım tutmadı yineee dua okuyamacağım bu sefer ama salatı tefriciye olursa seve seve okurummmmmmm:)

hepiniize sevgiler...

Allah herşeyin hayırlısını versin canım. demek zamanı var gelecek olan bebeğinin. iyi düşün iyi olsun herşey.

Allah herşeyin hayırlısını versin canım. demek zamanı var gelecek olan bebeğinin. iyi düşün iyi olsun herşey.

bende öyle diyorum canım, Rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah.. 2 senedir sabrediyorum.. Ama demekki daha hayırlı olan zaman gelmemiş..

dua listesine benide ekleyin hayırlı bir iş ve hayırlı evlilik için

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…