Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

merhaba eksik varsa ben de dua alabilirim. Rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah..:KK49:

sedaaaaa,

tatlımmmmm,

beni eklememişsin dua listesineee :KK43: okuyamayan arkadaşlar var ise onların yerine okuyabilirim merve içn ??

200 tefriceyiyi bitirdim rabbim kabul etsin inşallah mervenin yasininide bitirdim rabbim sagklıklı sıhattli anne ve babasına vatanına hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah okunan yasini şerifin yüzü sühürmetine peygamberlerimizin yüzü sühürmetine okunana ezanlarımızın yüzü sühürmetine kabul etsin rabbim dualarımızı(amin):emir_bebek::emir_bebek:böyle 2tane versin inşallah rabbim merveye

Dua lıstemıze yenı katılacak arkadaslar lutfen sonuna kadar devam edeceksenız armıza lıstemıze katılın lutfen bıraz cıddı olalım bıraz duyarlı olalım dualarımız yarım kalmasın dılerım allah herkesın dualarını dıleklerını hayırlısıyla kabul eder......:KK54::KK54::KK54::KK54:

Kızlar, haklarınızı helal edin
Ben payıma düşenin 132sini okumuş,kalan kısmını okuyup yazıcaktım.
Ama internete girme fırsatım olmadı.
Çok afedersiniz. Kendimi çok mahcup hissettim şu an.

Kızlar, haklarınızı helal edin
Ben payıma düşenin 132sini okumuş,kalan kısmını okuyup yazıcaktım.
Ama internete girme fırsatım olmadı.
Çok afedersiniz. Kendimi çok mahcup hissettim şu an.

canım kalanını da okudun mu peki. biz kalanları paylaşıp okuyacaktık eğer sen bitirdiysen hakkına düşenin hepsini ben okumayayım daha başlamamıştım. yeni okumaya başlayacaktım ondan girip bakayım kızlar napmış diye. eğer hepsini okuduysan direk yasine başlayıp niyetlenicem. bitmediyse eğer 100 tane okumaya şuan başlıyorum

neyse ozaman okuyorum cevap gelmedi:26:

okuyan bütün arkadaşların yasini şerifleri, salatları ve duaları kabul olsun. Rabbim herkesin gönlüne göre versin inş. (amin)

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

canım kalanını da okudun mu peki. biz kalanları paylaşıp okuyacaktık eğer sen bitirdiysen hakkına düşenin hepsini ben okumayayım daha başlamamıştım. yeni okumaya başlayacaktım ondan girip bakayım kızlar napmış diye. eğer hepsini okuduysan direk yasine başlayıp niyetlenicem. bitmediyse eğer 100 tane okumaya şuan başlıyorum

Okumadıysan ben payıma düşeni okuyayım canım.
Çünkü benim görevimdi onu bitirmek.
Geç cevap verdim kusuruma bakma.

kızlar listede beni yazmamışsınız bende okumak isterdim merve için akşamları giremiyorum,
ama yeni listeye beni de ekleyin olurmu canlarım :))
salat-ı tefriciyeleri ve okuduğunuz yasin-i şerifleri Rabbim kabul eder inşallah,
Rabbim herkese gönlümdeki verir inşallah en kısa sürede,
Hepinizden Allah razı olsun arkadaşlar :)) AMİN

Yeni duaya başlıyoruz sonunda.mervecim allah hamiş olmayı ve bebeğini sağlıkla sıhhatle kucağına almanı nasip etsin .bana ve isteyen herkese tez zamanda anne olmayı nasip etsin inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba eksik varsa ben de dua alabilirim. Rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah..:KK49:

200 tefriceyiyi bitirdim rabbim kabul etsin inşallah mervenin yasininide bitirdim rabbim sagklıklı sıhattli anne ve babasına vatanına hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah okunan yasini şerifin yüzü sühürmetine peygamberlerimizin yüzü sühürmetine okunana ezanlarımızın yüzü sühürmetine kabul etsin rabbim dualarımızı(amin):emir_bebek::emir_bebek:böyle 2tane versin inşallah rabbim merveye

neyse ozaman okuyorum cevap gelmedi:26:

okuyan bütün arkadaşların yasini şerifleri, salatları ve duaları kabul olsun. Rabbim herkesin gönlüne göre versin inş. (amin)

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

tamamdır :) 8 yasini şerif okudum :) diğer duaları bekliyorum :)

ben yasin-i şerifimi bitirdim kızlar
Allah kabul etsin inşallah

ALLAH BUTUN DUALARINIZ KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

bende 100 salat-i tefriciyemi bitirdim,yasini serife daha baslamadim ALLAH NASIP EDERSE BU GECE BITIRMIS OLURUM hakkinizi helal edin...:KK19:

selam kızlar bende payıma düşen 188 salat-ı tefriciyeyi okudum.
yasine yetişemedim ama sıradaki arkadaş için listeye bende katılmak isterim.:KK9::26::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

aaa kızlar burda neler oluyo yaa ne güzel Allahım güzel gönüllerinize göre versin. Ben namaz dısında bişey yapıyorum sayılmaz ya :KK14:

selam kızlar bende payıma düşen 188 salat-ı tefriciyeyi okudum.
yasine yetişemedim ama sıradaki arkadaş için listeye bende katılmak isterim.:KK9::26::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Allah kabul etsin canım

aaa kızlar burda neler oluyo yaa ne güzel Allahım güzel gönüllerinize göre versin. Ben namaz dısında bişey yapıyorum sayılmaz ya :KK14:
seninde gönlüne göre versin sağol iyi dileklerin için :KK16:

amin amin amin...
Allah kabul etsin

tamamdır :) 8 yasini şerif okudum :) diğer duaları bekliyorum :)

Allah kabul etsin canım. zaten geceki dinamikliğinden erkenden bitireceğin belliydi.

Okumadıysan ben payıma düşeni okuyayım canım.
Çünkü benim görevimdi onu bitirmek.
Geç cevap verdim kusuruma bakma.

canım cevabın gelmeyince ben okudum payıma düşen salatı. Allah seninde dualarını okuduğun salatları kabul etsin canım.

ben yasin-i şerifimi bitirdim kızlar
Allah kabul etsin inşallah

amin canım. Allah kabul etsin

ALLAH BUTUN DUALARINIZ KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

bende 100 salat-i tefriciyemi bitirdim,yasini serife daha baslamadim ALLAH NASIP EDERSE BU GECE BITIRMIS OLURUM hakkinizi helal edin...:KK19:

Allah kabul etsin canım. :KK16: aynen bende salatları bitirdim. birazdan da yasini şerife başlayacağım.

Allah hepimizin dualarını, sözlü ibadetlerini kabul eylesin (AMİN)

kızlar,

bebek isteyen çok fazla kişi var topikte :) ve bir kez daha meryem suresini okusak olmaz mı ?

kizlar ben payima dusen 4 yasin-i serifi okudum,
ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

mrb kızlar ben adet oldum malesef o yüzden sizlere katılamıyorum şimdilik kusura bakmayın adettim biter bitmez burdayım canlarım

X