Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

kızlar yasin okusak. salatı ardı ardına okuyunca hisli okuyamıyor insan. en azından ben öyle oluyorum birde yetiştirme derdi devreye girince okuduğumdan birşey anlamıyorum. okumak için okuyorum sanki. bundan dolayıda içim rahat olmuyor.. kim için okunacaksa niyetlenip yasini şerifi okuyalım.. adetimde bitti ben okuyabilirim okuyamıyacak olan ya da yetiştiremeyecek olan olursa eğer. ne dersiniz?:26:

tamam 2 kişi okumamış sanırım yanlışsam düzelt canım
yarın akşama kadar onları tamamlayalım
cuma günü de gamze için okuyalım olur mu:44:
bana uyar tatlim ama 888 tane salatimizi tamamlayalim devam edelim derim bende.......yaaaa bazi arkadaslar hep boyle yapiyor okumak istedigini katilmak istedigini soyleyp sonra da haber vermiyorlar biz ortada kaliyoruz,,,,,,

kizlar bitirmeyenlere bi ozel mesaj atin belki unutmuslardir,daha sonra yeni duaya basliyalim :26:

olur kalan varsa paylaşabiliriz canım. okurum ben arta kalanları paylaşıp ama dediğim gibi yetiştirmek zorunda olduğum için okuduğumdan birşey anlamıyorum. o gün iş güç birşey oluyor kısa sürede bitirmeye çalışıp okumak beni huzursuz ediyor kendimi veremiyorum ozaman. ama yine de siz bilirsiniz. olmadı gün sayısını uzatırız okumak için

Dua lıstemıze yenı katılacak arkadaslar lutfen sonuna kadar devam edeceksenız armıza lıstemıze katılın lutfen bıraz cıddı olalım bıraz duyarlı olalım dualarımız yarım kalmasın dılerım allah herkesın dualarını dıleklerını hayırlısıyla kabul eder......

Kızlar ben öbür ay korunmayı bırakacağım ya
Bana okusak olur mu benim işler çok karışık
Belki bu bir vesile olur ne dersiniz uygun mu sizin içinde*?

amin canım....................

kizlar bitirmeyenlere bi ozel mesaj atin belki unutmuslardir,daha sonra yeni duaya basliyalim :26:
ATTIM CANIM BEN YAAA HIC HABER YOK OYLECE BEKLIYORUM AMA HABER YOK PAYLASMAK ISTEYEN arkadaslara paylastiralim ve bitirip yenisine baslayalim esracim haklisin bence de gun sayisini uzatalim insan kendisini veremeyince okudugu duadan da hic bisey anlamiyor degil mi yaniii......yine de umudumuzu yitirmiyoruz degil mi kizlar rabbim acilan elleri bos cevirmezmissss...

Kızlar ben öbür ay korunmayı bırakacağım ya
Bana okusak olur mu benim işler çok karışık
Belki bu bir vesile olur ne dersiniz uygun mu sizin içinde*?

tabiki canim benim sende uzun suredir aramizdasin ve buyuk bir ozveriyle okuyorsun tabiki okuruz bizde sana lafimi olur canim benim ayiririz bir haftamizi hem salat-i tefriciye hemde 41 tane meryem suresi paylasir okuruz canim,,,,,,

kizlar 41 yasin-i serife baslayalim mi????? bir taraftan salat-i tefriciyemizi bitirelim paylasip diger taraftanda 41 yasinimize baslayalim isterseniz bu aksam ........

kac tane eksik var paylasalim o zaman :26:

kizlar 41 yasin-i serife baslayalim mi????? bir taraftan salat-i tefriciyemizi bitirelim paylasip diger taraftanda 41 yasinimize baslayalim isterseniz bu aksam ........

bir kac arkadas daha vardi katilmak isteyen bence yarin bu saatte baslasak daha iyi o zamana kadar diger okuyan arkadaslarda gelir yinede siz bilirsiniz be n her turlu varim

tabiki canim benim sende uzun suredir aramizdasin ve buyuk bir ozveriyle okuyorsun tabiki okuruz bizde sana lafimi olur canim benim ayiririz bir haftamizi hem salat-i tefriciye hemde 41 tane meryem suresi paylasir okuruz canim,,,,,,

Çok sağolun Allah razı olsun
bana 41 yasin okusak olur mu bebeğimin düşmemesi ve
SAğlıklı olması için canlar ne dersiniz.

sedosuuumm bence bugun kalan dualari bitirelim,yarinda merve icin 41 yasine baslayalim belki katilmak isteyen arkadaslar olur eger olmazsada aramizda paylasip yarin baslariz ne dersin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…