Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Ben de alabilirim, adetleri biz mi belirliyoruz yoksa listeyi düzenleyen arkadaş mı dağıtıyor?

yaaa bu arada tweety cim avatar ın muhteşemmmm, her gördüğüme vala benim de öyle oynayasım geliyor :))))

Hele ki yağ cızırtısı, sinek vızıltısı, tencere tıkırtısına oynayabilen biri olarak :))))

salat-i tefriciye okyuoruz canim,istersen yeni listeye yazariz adini ?

kesinlikle isterim Allahın izniyle :)

hatta ne kadar dua etkinliği varsa hepsine şimdiden yazabilirsiniz adımı :)

bişey daha sorayım herhangi biri için mi okuyoruz, yoksa örneğin toplam 10000 salati tefriciye okuyalım diye mi okuyoruz?

kızlar yeni liste düzenlenip başladı mı? ya da başlamadıysa ne zaman başlayacak? ve ne niyetle okunacak?

( bu arada benim eksik olan salatları tamamladım. haber vereyim)

Ben de alabilirim, adetleri biz mi belirliyoruz yoksa listeyi düzenleyen arkadaş mı dağıtıyor?
sedos belirliyor
tessekurler canim :) demek sende kapi gicirtisina oynayanlardansin
canim biz simdi bebek isteyen arkadaslar icin topluca okuduk 4444 duayi bolduk herkese 296 düstü...
kızlar yeni liste düzenlenip başladı mı? ya da başlamadıysa ne zaman başlayacak? ve ne niyetle okunacak?

( bu arada benim eksik olan salatları tamamladım. haber vereyim)
ALLAH KABUL ETSIN CANIM(AMIN)
yeni liste belli degil hala bitirmemis kimseler var beklemedeyiz...

Selam kızlar ne yapıyoruz beklemdeyiz anlaşılan ben dua için hazırım kendi payıma düşeni okudum yazmıştım ama belki gözden kaçmıştır

Slm kızlarr yaaa benım pc bozuldu 3 hafta sonra gelıcek garantıye gıttı ınternete gıremıyorum kızlar yaaaane yaptınız nasılsınız bılmıyorum arkadasımdayım sımdı ... Gecmıse bakıcam kızlar yaa ben ara sıra gırebılıcem ıstersenız sız lıste yapın ben gırıp bakıcam ve payıma ducenı okuyacagım haberlesırız yıne gecmıse bakayım hepınızı cok opuyorum bu arada sırada kım ıcın okuyacagız onada bakayım....

tamam sedoşbak sıradaki arkadaşa okuyalım yada gamze akbaş için de okuyabiliriz ne dersiniz

tamam sedoşbak sıradaki arkadaşa okuyalım yada gamze akbaş için de okuyabiliriz ne dersiniz

O ZAMAN TOPLANALIM GAMZE AKBAS ICIN OKUYALIM KIMLER KATILMAK ISTIYORSA HABER VERSINLER BENDE BURDAYKEN YENI LISTEMIZI YAPALIM VE HEMEN BASLIYALIM YALNIZ UFAK BIR PROBLEMIMIZ VAR GECEN DUAMIZ EKSIK OLMUS BITIRMEYEN ARKADASLARIMIZ VAR ONLARIN EKSIKLERINI TAMAMLAYALIM BENCE YENI DUAMIZA OYLE BASLAYALIM NE DERSINIZ YARIM KALMASIN DIGER DUAMIZ ....

tamam 2 kişi okumamış sanırım yanlışsam düzelt canım
yarın akşama kadar onları tamamlayalım
cuma günü de gamze için okuyalım olur mu:44:

1- sedosumm==300 adet<okudu
2- fulya1234==296 adet<okudu
3- zeyn77====296 adet<okudu
4- esmeralısa==296 adet=OKUDU
5- canommmm=296 adet<okudu
6- ozlemk====296 adet<okudu
7- tweety_yteewt==296 adet<okudu 296X3= 888
8- lamazı77===296 adet<okudu
9- vck=======296 adet OKUDU
10-gulenkalp==296 adet???
11-estalmus==296 adet<okudu
12-busmai===296 adet<okudu
13-guis=====296 adet<okudu
14-asinaz=====296 adet???
15-karamelek026==296 adet???

SLM KIZLAR AZ ONCE GECMISE BAKTIM DIGER ARKADASLARA MSJ ATMISTIM AMA BANA CEVAP GELMEMIS HALA BEKLIYORUM VE OKUMAYAN ARKADASLARIMIZDAN DOLAYI DUAMIZ EKSIK 888 ADET EKSIK DUAMIZ VAR KIZLAR VE BU UC ARKADASIMIZDAN HABER YOK bence kalan dualarimizi paylasalim ve yenisine baslayalim kizlar hemen ne dersiniz??????

esracim gecmise tam 2 defa baktim asinaz ve karamelekten haber yok gulenkalp te tam okumaya baslamisti bitti mi bitmedimi ondan da haber yok bencede once onlari tamamlayalim sonra devam edelim yenisine.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…