Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

ay kızlar bende aşılama yaptırdım umarım duaların yüzü sühürmetine tutar
ayyy ne zaman yaptirdin insallah tutar canim yaa inan kendim tutturmusum kadar sevinirim cunki bende yaptirmistim ama olmamisti cok uzulmustum insallah tutar canim benim,,,,zaten hemen hemen ayni seyleri yasamistik yaa dusukler falan filan onca zaman bekle ama sakin bebegi dsunme stres yapmaaa

ayyy ne zaman yaptirdin insallah tutar canim yaa inan kendim tutturmusum kadar sevinirim cunki bende yaptirmistim ama olmamisti cok uzulmustum insallah tutar canim benim,,,,zaten hemen hemen ayni seyleri yasamistik yaa dusukler falan filan onca zaman bekle ama sakin bebegi dsunme stres yapmaaa

3 gün oldu ama düşünmeden edemiyorum:KK1:iştende izin aldım neolur olmaz die ama inan içim kıpır kıpır biyere sıgamıyorum nedense:KK52:

evet canim haklisin bencede dusunsene herkese 3 er yada 4 er bitse ayni gun icinde yani bir saate bitiririz hemen olmazmi sonrada siradaki arkadasa gecerizzzz :KK66:))))

olur canım. hayırlı (mübarek) gecede, Rabbimin kelamıyla Rabbimizden istemek daha güzel ve ne kadar çok okursak o kadar hayırlı. benim için hiç sorun değil Allah'ımın izniyle elimden geldiğince sırasıyla hepiniz için okumaya çalışırım yasini şerifi.

Allah hepimizin gönlüne göre versin hayırlısıyla (amin)

X