Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

tatlislar ben simdi cikiyorum ilerleyen saatlerde tekrar gelirim okumak isteyenler isimlerini ve ne icin okumak istediklerini soylerlerse en azindan yasin mi yoksa salat-i tefriciyemi karar vermis oluruz kizlar hepinizi cok opuyorum gorusmek uzereeee....

ISTE YENI DUA LISTEMIZ

1- SEDOSUMM
2- FULYA1234
3- ZEYN77
4- ESMERALISA
5- CANOMMMM
6- OZLEMK
7- TWEETY_YTEEWT
8- LAMAZI77

hadi kizlar herkesi beklyoruz listemiz tamamlansin duamiza karar verip baslayalim okumaya.....

sedosummm gulenkalpte katilacak bize onuda yaz,yazmis ama sen okumadin sanirim:44:

Sedosum bende katılmak istiyorum daha önce benimde adım vardı fakat beni çıkarmışsınız farkında olmadığını düşünüyorum ismim remziye bebek için meryem suresi okunursa iyi olur.siz ne okunacaksa banada yazın ben okurum allah razı olsun çok güzel bir paylaşım yapmışsınız

kizlar tatlislar hic kimseyi cikarmadim listeden sadece yeni liste olusturdugum icin gelip gelmeyeceginizi haber verdiginiz anda isminizi listeye yazmak istedim sizi asla unutmadim sadece sizden haber bekliyordum remziyecim hosgeldin tekrar aramiza hemen sizleri de ekliyorum...

Selam kızlar ıste yenı dua lıstemız yarın aksam lıstemızı kapatıyorum katılmak ısteyen arkadaslar yarın aksama beklıyorum hepınızı

1- sedosumm
2- fulya1234
3- zeyn77
4- esmeralısa
5- canommmm
6- ozlemk
7- tweety_yteewt
8- lamazı77
9- vck
10-gulenkalp

hangi duayi okuyacagiz canim ?

selam seda hoşgeldin beni de eklersin canım hangisini okumak isterseniz ben uyarım

arkadaşlar ben hamileyim sağlıklı bebek için dua istiyorum nasıl yapıyorsunuz ?kuran okumayı biliyorum

mrb kızlar bende hamile kalmak için dua istiyorum bende okurum ne olöursa benide listeye ekleyin

kızlar tüm dualarınız, dilekleriniz kabul olsun.. Rabbim den diliyorum bunu. Sabah namazının arkasından bol bol dua edin. karanlıkta ve yalnızken. çok faydasını gördüm bunun.. sizlerede tavsiye ederim. Rabbim duaları karşılıksız bırakmaz

amin canım.........

Beni de ekleyin kızlar.
Yalnızz benim duam, öncelikle her türlü rahatsızlıklarımdan şifa bulmak ve hayırlı bir evlilik yapmakla ilgili olsun istiyorum.
böyle kabul ederseniz katılayım, ben de sizlere hayırlı bebek için dua edeyim:)

herkese açık deil galiba neyse gönlünüzdekini versin rabbim.
yanlış anladın canım herkese açık fakat şimdi listeyi yapan arkadaş burda değil sen eklenmek istiyorsan dileğini ve ismini yaz sedosum gelince seni listeye ekler sende sana ne kadar ve hangi dua düşüyorsa gelip bakar ve okursun

YA ALLAH YA RAHMAN YA RAHİM YA KAVİYYÜ YA KADİR Esmaları 70 kere okunup dua edilirse,
ne isterse istensin Cenabı HAK duasını kabul eder inşaALLAH

kızlar böyle bir yazı buldum ve paylaşmak istedim sizlerlede...

Kızlar dua topıgımız herkese acıktır aksam saat 9 da burda olucam lısteyı yapalımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…