Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

cnm biz suanda yasin-i serif okuyoruz cuma gunu kandil ya tatlim o yuzden peygamber efendimize okuyoruz ama kandilden sonra yani pazartesi yine dualarimiza devam edecegiz istersen baglantiyi koparma tatlim yasine katilmak istersen eksik okuyan veya okuyamayan arkadaslarimiza yardimci olucaz senin de payina 1--2 tane dusebilir tatlim ...hem pazartesiye kadarda aramizda kalmis olursun canim bizimde bircogumuzun bebisi olmuyor birbirimize bol bol dua ediyoruz canim bizde insallah allah dualarimizi peygamber efendimizin yuzu suyu hurmetine kabul eyler :))))) umidimiz bu yonde....[/QUO

tamam cnm ben beklemedeyim çok tşk ederim Amin Amin Amin inş herkezin gönlüne göre verir Allahım

sedoşşşşş bnde soylemıstım dua ıcın ama benı yazmamıssın cnm lısteye :/

kizlar yarin sabah bana kim ne kadar okumadiya yazarsa cok srvinirim paylasmak isteyen arkadaslarimiz var onlarada paylastiralim herkes okusun yarin bitirip, cuma gunune tekrar okuyabiliriz kizlar...

tatlim o zaman ben soyle yapiyorum aksam biz burada yeni grup olusturmustuk o zaman sizide 2. gruba aliyorum simdi 2. grupta

1--zeyn77
2--sedosumm
3--FTM

3 KISI VARIZ SIMDI KIZLAR YARIN 6 KISIYE TAMAMLAYALIM BIZDE TEKRAR 41 YASINI 6 YA BOLEREK BASLAYALIM OLUR MU??? DIGER ARKADASLARA ARTIK SAYIYI VERDIM CUNKI ADET OLACAKLARI ICIN HEMEN BASLAMAK ISTEDILER BIZDE YARIN BASLAYALIM OLUR MU KIZLAR????

KISI SAYIMIZ 5 VEYA 6 OLSUN BIZDE BASLAYALIM HEMEN...

Ben cıkıyorum canım yarın sabaha gorusuruz ıyı geceler allah rahatlık versın canım kendıne ıyı bak yarın haberlesrız gelemezsen dahı ben sana paylastırıcam canım....

sedoş aşkolsun küstüm ben sana:KK19::KK19::KK19:
ben her daim varım listeye beni de yazın
sen ayarlamayı yap canım ben toplandığınız saatte giremem
ama gece bakıp öğrenirim:KK54:

Ben cıkıyorum canım yarın sabaha gorusuruz ıyı geceler allah rahatlık versın canım kendıne ıyı bak yarın haberlesrız gelemezsen dahı ben sana paylastırıcam canım....

Canim, lutfen beni de ekler misiniz listeye? Ben de okumak istiyorum. Ben yurtdishinda oldugum icin sizinle ayni saatlerde giremiyorum, ama okumayi cok istiyorum. Lutfen arkadashlar beni de araniza alin :KK3:

tatlim o zaman ben soyle yapiyorum aksam biz burada yeni grup olusturmustuk o zaman sizide 2. gruba aliyorum simdi 2. grupta

1--zeyn77
2--sedosumm
3--FTM

3 KISI VARIZ SIMDI KIZLAR YARIN 6 KISIYE TAMAMLAYALIM BIZDE TEKRAR 41 YASINI 6 YA BOLEREK BASLAYALIM OLUR MU??? DIGER ARKADASLARA ARTIK SAYIYI VERDIM CUNKI ADET OLACAKLARI ICIN HEMEN BASLAMAK ISTEDILER BIZDE YARIN BASLAYALIM OLUR MU KIZLAR????

KISI SAYIMIZ 5 VEYA 6 OLSUN BIZDE BASLAYALIM HEMEN...

sedosumm bu listeye benide eklermisin,herzaman okuyabilirim tatlım,
bugün karşılaşırız inş. ben akşamları pek giremiyorum ama gündüzleri burdayım.

benimde adetimin gelmesi gerekiyo ama bi türlü gelemedi kaç gündür okumak istiyorum ama söz vermekte istemiyorum bu yüzden sadece takipteyim

41 yasin-i serif icin 2. grup listemiz

1--zeyn77=== 7 yasin-i serif
2--sedosumm= 7 yasin-i serif
3--FTM===== 7 yasin-i serif
4--estalmus= 7 yasin- serif
5--canommmm=7 yasin-i serif
6--moonriver==6 yasin-i serif

arkadaslar 2. listemizde 6 kisiyiz ve herkese gerekli ayarlamayi yaptim eksik okuyan olursa haberleselim ve bitiren arkadaslarimiz haber verirlerse sevinirim cuma gunu bitirelim arkadaslar peygamber efendimiz icin okuyoruz kizlar unutmayin cuma gunu kandil ve eger yarina bitmis olursa tekrar devam etmek isteyenlerle 41 tane yeniden paylasabiliriz ben simdi kaciyorum biraz isim var gorusmek uzere byeeee

sedoş aşkolsun küstüm ben sana:KK19::KK19::KK19:
ben her daim varım listeye beni de yazın
sen ayarlamayı yap canım ben toplandığınız saatte giremem
ama gece bakıp öğrenirim:KK54:
askolsun canim yaaa unuturmuyum hic bazi arkadaslari 2. grup icin ayirmistim bak sende ordasin canim sanirim 7 tane okuman gerekli hadi cok opuyorum canim seni aksama gorusuruz kendine iyi bak canim hadi byeee:KK54:

askolsun canim yaaa unuturmuyum hic bazi arkadaslari 2. grup icin ayirmistim bak sende ordasin canim sanirim 7 tane okuman gerekli hadi cok opuyorum canim seni aksama gorusuruz kendine iyi bak canim hadi byeee:KK54:

sedacııım yaa ben hastalandım o yüzden okuyamııcam
şu an takip ediyorum bitince yetişebilirsem katılırım
aslında daha vardı ama çok erken geldi ben de anlamadım yaa
kusura bakmayın nolur benim yerime başka birini alalım istersen şimdilik
nasıl olur eğer sorun olursa ben hakkıma düşen 7 yasin-i şerifi dağıtabilirim yakınlarıma:KK34:

sedacııım yaa ben hastalandım o yüzden okuyamııcam
şu an takip ediyorum bitince yetişebilirsem katılırım
aslında daha vardı ama çok erken geldi ben de anlamadım yaa
kusura bakmayın nolur benim yerime başka birini alalım istersen şimdilik
nasıl olur eğer sorun olursa ben hakkıma düşen 7 yasin-i şerifi dağıtabilirim yakınlarıma:KK34:
tabiki canim istersen dagitabilirsin okumak isteyen olursa kalanini haber ver canim arkadaslarimizdan okumak isteyenler devam edebilirler canim

X