Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

4 kisi biz variz canim iki tanede yeni arkadasimiz var ben diyorum yarina kadar bekleyelim yarin belki onceki arkadaslarimizda gelir gorenler katilmak ister yarin aksam ben yine listeyi yaparim ne diyorsunuz kislar...

iyi olur canım bu arada ben tatildeyim yasin okunucaksa günde 10 tane okuyabilirim.işim gücüm yok nasılsa

Benim çıkmam lazım şimdi siz ayarlayın sedoşum ben varım Allah'ın izniyle
Hadi öptüm sizi görüşrüüz.Allah'a emanet olun.:KK16::21:

evet canim okunacak ama biz ne dusunduk bu cuma gunu kandilmis bende az once saniyeden ogrendim salati tefriciye okusak once mesela 2500 tane filan yada cumaya kadar kim ne kadar okuyabilirse bu sefer dilek icin degil peygamber efendimiz icin sadece cuma gunu bagislasak, cuma gunu ayrica da 41 yasini tamamlasak nasil olur sen ne dusunuyorsun tatlim,,,,

yasini okumaya her zaman hazırım canım ama sanırım cuma günü adet dönemime denk gelecek. şöyle yapalım canım hani 5er gruplar halinde okuyacağız ya o gün adeti bitmiş veya adetine çok olanlar okusa. ortalama herkes adet olacağı günü biliyordur çünkü. böylelikle gün kaybetmemiş ve daha seri bir şekilde bitirmiş oluruz

tamam canim o zaman yarin burda ben paylasimlari yayinlicam sende payina duseni okuyabilirsin tatlim o zaman...

tamam canım çok sağol

yasini okumaya her zaman hazırım canım ama sanırım cuma günü adet dönemime denk gelecek. şöyle yapalım canım hani 5er gruplar halinde okuyacağız ya o gün adeti bitmiş veya adetine çok olanlar okusa. ortalama herkes adet olacağı günü biliyordur çünkü. böylelikle gün kaybetmemiş ve daha seri bir şekilde bitirmiş oluruz

tatlım benim yarın adetim bitiyor ben yerinede okurum.

adetliyken yasin okuyamazmiyiz:KK5:abdest alip okumak gerekli degilmi ?benim bugun regl gunum eger hamile degilsem ki INSALLAH hamileyimdir bugun yarin regl olurum yasine katilamam,bende salat-i tefriciye okuyayim bari okuyabildigim kadar:nazar:

olabilir o zaman sen bu ilk gruba katilamicak misin canim????

kızlar bu cuma neden bilmem çok dua etmek istiyorum tweetti istersen senin yerinede okuyabilirim sorun değil.sonuçta her gün değil kandil.

yarın başlarsam okurum canım. ama sen cuma diyince belki o gün adet olabilirim onu demek istedim tatlım.

o zaman kizlar yarin aksam tr saati ile 8 gibi ben burdan paylasimlari yayinliyorum adet olupta yarim kalan veya okuyamayanlarin yerine ben okurum seve seve peygamber efendimiz icin okuyalim yarim oglen butun arkadaslarinda fikrini alir aksamada baslariz hayirlisiyla kizlar ben simdilik kaciyorum hazirliklarim var yarina gorusuruz tatlislar hadi byeeeeeeeeeeeee:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar bu cuma neden bilmem çok dua etmek istiyorum tweetti istersen senin yerinede okuyabilirim sorun değil.sonuçta her gün değil kandil.

haklisin canim hergün kandil degil canim cok tessekur ederim...eger regl olmassam okurum INSALLAH ama eger olursam sana yazarim ama mecbur degilsin canim :KK34:

evet yaaa ayda bir geliyor boyle gunler en iyisi gusel degerlerlendirmek kizlar bende okuyamayanin yerine okuyabilirim yani eksiklerinizi fulya ve ben tamamlayabiliriz insallah hamissinizdirde insallah adet filan olmazsiniz kislarrrrrrr...........:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK54::KK54::KK54:

o zaman kizlar yarin aksam tr saati ile 8 gibi ben burdan paylasimlari yayinliyorum adet olupta yarim kalan veya okuyamayanlarin yerine ben okurum seve seve peygamber efendimiz icin okuyalim yarim oglen butun arkadaslarinda fikrini alir aksamada baslariz hayirlisiyla kizlar ben simdilik kaciyorum hazirliklarim var yarina gorusuruz tatlislar hadi byeeeeeeeeeeeee:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

tamam canim görüsürüzzz kolay gelsin:KK3::KK3:

evet yaaa ayda bir geliyor boyle gunler en iyisi gusel degerlerlendirmek kizlar bende okuyamayanin yerine okuyabilirim yani eksiklerinizi fulya ve ben tamamlayabiliriz insallah hamissinizdirde insallah adet filan olmazsiniz kislarrrrrrr...........:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK54::KK54::KK54:

INSALLAH canim ALLAH HERKESIN GÖNLÜNE GÖRE VERSIN(AMIN):nazar:

X