Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

haklisin canim hergün kandil degil canim cok tessekur ederim...eger regl olmassam okurum INSALLAH ama eger olursam sana yazarim ama mecbur degilsin canim
biliyorum tatlı değilim ama içimden geldi ham vaktim var nasıl olsa o zaman bana yazarsın anlaştık:)

canım okuyamayanlar içinde ben de sana yardım edebilirim:13:

yok canim yok yarin baslicaz zaten yarim kalirsa bana mesaj atarsin ozelden ben devam ederim senin yerine olur mu?????

canım yarın okuyup bitirmeye çalışırım o zaman. yarım kalırsa anneme de okutabilirim diycem ama şans işte annemde şuan adetli. yoksa size söylemeden ona tamamlatırdım yasini.. aynı zamanlara denk geliyoruz malesef.

bitiririm Allah'tan birşey olmazsa canım ama olmadı sana haber veririm ozama. bu arada kişi başına kaç yasin düşüyor yazar mısın tatlım.

Canım suanda 6 kısıyız oyle gozukuyor yalnız katılmak ısteyen arkadaslar vardı hemen cıkmıslar kesınlesmeden bısey dıyemıyorum ama soyle yapalım sen ve moonsun88 ----3 er tane okuyun ısterasenız yanı 6 tanesını aız okuyun kalan 35 ıde bız 4 kısı paylasıp cumaya bıtırelım.... Sız bugunden baslayın ıstersenız 3 tane oku canım en azından yarın kı lısteyı sıze gore yapıcam kesın sayınız 3 olsun yanı olur mu????

41 yasın-ı serıf lıstemız

1-- sedosum====
2--esmeralısa===3 ADET
3--tweety_yteewt=?
4--merve02====?
5--fulya1234===?
6--moonsun88==3 ADET

tamam canım. en az 3 kere okumaya çalışırım ama adet olana kadar bu sayıyı artıradabilirim de (inşallah)

kesin sayıyı en son bildiririm size ozaman.

iyi geceler sana. kolay gelsin

Arkadaslar sanıye ve aysunun dısındakı arkadaslarımız yanı bız herkes 8 er tane okusun 2 tane yasınımız bosta kalıyor onuda bıtırenler alabılır yada yarın gelen olursa bence lamazı77 mutlaka gelır ona verelım sadece kandıl ıcın peygamber efendımız ıcın nıyetlenıp okuyalım dılegımız ıcın olacak dualarımıza kandılden sonra baslarız yanı haftaya pazartesı paslayalım hem bende donmus olurum rahat rahat okurum olur mu ne dersınız kızlar lıste bu seklıyle ıyımı bosta kalan 2 adet yasınımızı ya yenı gelen arkadasa verırız yada bıtırenlerımız okur olur mu???

canim bende adet olmassam okuyacagim kesin degilim yani

tamam canım. En az 3 kere okumaya çalışırım ama adet olana kadar bu sayıyı artıradabilirim de (inşallah)

kesin sayıyı en son bildiririm size ozaman.

Iyi geceler sana. Kolay gelsin :d
ıyı geceler canım yalnız 5 ı gecme olurmu tatlım cunkı bızde 8 er tane okuyacagız sayı tutsun olur mu tatlım hadı gorusmek uzere canım byeee

Kızlar ben kacıyorum son durum herkes 8 er tane okuyor tamamlayamayanları bız tamamlıyoruz sanıyecım sende en fazla 5 oku olurmu canım sayıyı tutturalım hadı cok opuyorum canım hepınızı ıyı geceler

tamam canım. (inşallah okuyana kadar adet olmam.)

Allah'a emanet olun kızlar bende kaçar

iyi geceler canim ALLAH RAHATLIK VERSIN

bende varım kaçtane okumam gerek onu söyleyin yeter sayı hiç farketmez
HIHIHIHIHIHI ben biliyordum tatlim senin gelecegini istersen kalan 4 tane vereyim sana benden 4 tane vereyim canim okuyamayan olursa onlarinkinide paylasiriz sonra olur mu????

bende aranıza yeni katıldım benimde bebiş olmuyo bende istiyorum mümkünse
cnm biz suanda yasin-i serif okuyoruz cuma gunu kandil ya tatlim o yuzden peygamber efendimize okuyoruz ama kandilden sonra yani pazartesi yine dualarimiza devam edecegiz istersen baglantiyi koparma tatlim yasine katilmak istersen eksik okuyan veya okuyamayan arkadaslarimiza yardimci olucaz senin de payina 1--2 tane dusebilir tatlim ...hem pazartesiye kadarda aramizda kalmis olursun canim bizimde bircogumuzun bebisi olmuyor birbirimize bol bol dua ediyoruz canim bizde insallah allah dualarimizi peygamber efendimizin yuzu suyu hurmetine kabul eyler :))))) umidimiz bu yonde....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…